Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

havvacım evet, turşunun kalorisi çok çok az. 100 gr. karışık turşu 9 kalori olarak görünüyor. ama ebru, cumaya yakın turşu, bulgur yeme demişti bi ara bana. bulgur şişkinlik yapıyor da turşuyu neden demişti bilmiyorum. belki turşu da şişkinlik, gaz falan yapıyordur. :KK34:

ayy ben hiç yemiyordum tuzu fazla diye ama ödem yapar gibi de geliyor bana neyse bundan sonra azcık yiyebilirim:)):KK36::KK36::KK36::KK36:

akşam yemeği geç olmuş ama bu haliyle daha iyi onu yemeseydin çok azdı canım.
bu arada size bildirim geliyomu kızlar bende yok bi kaç gündür.o şekilde takip etmek daha kolay oluyodu

bildirim gelmiyor artık sanırım.

ya ben hayır diyebiliyorum yanımda yediler koktu desem ayıp mı olur ki sadce nefis köreltecek kadar aklımda kalmasın istiyorum çünkü ben 1 -2 ay yapmıcam hesaplarıma göre 9 ay falan sürecek kilo vermem bir yerde kopmaması için bir lokma alıyorum ağzıma pişman mıyım asla:))) :KK36::KK36::KK36:

bende katılıyorum sana. eğer tadına bakmazsam ertesi gün bir sürü yiyorum.

turşu bol tuzlu bişey olduğu için fazla iyince vucuttaki su tutulmasını artırıyor diye biiyorum

evet çok mantıklı. :KK1:

aşureeeeee en sevdiğimdennnn:KK16::KK16::KK16::KK16: ama cıks olmamış :KK45::KK45:

çok merak ediyordum turşu için kalorisi az dediler bu gün doğruu acaba sen de yazınca aklıma geldi
afiyet olsun:KK42:

beşamel sos yenebilir mi? yenirse çook rahatlıcam :KK16::KK16::KK16:
afiyet olsun

geçen hafta iki gün bende aynen sen gibiydim doyuyordum açtım resmen yemek sepetini açıp açıp baktım baktım kapatıp kalkıp metabolizma çayı içtim irade herşey dur diyebilirsen duruyorsun ama ipin ucu kaçınca hep gidiyor

afiyetler olsun:KK42::KK42: bebek kaç yaşında diyesim geldi:))

ıspanak canım çekiyor kaç gündür herkesin menusunde var
afiyet olsun
:KK42::KK42:

kikikiki benimde hafta sonu menum buna benzer bişeydi ama yememek lazımdı tabiki

benimde küçldü hissediyorum sevmiyorum küçülsün de
teşekkür ederim:KK36::KK36::KK36:

teşekkürler canım:))

ayyy nasıl mutlu ettin beni bilemezsin küçülsün küçülsün büyük sevmek ayrı dev anası gibi olması ayrı bi olay
teşekkür ederim canım

amin canım cümlemizin

evet 3. haftam bitti bugün ama azaldı artık eskisi gibi veremiyorum
teşekkürler:))

teşekkürlerrrr:))) 117.7 ile başladım 107.7ym şimdi:))

ölçü almadım canım ama hissediyorum üzerime oturanlar artık oturmuyor normal olablar bol oluyor zaten arkadaşlarımda sen küçüldünnnnn diyoo hep:KK36::KK36::KK36::KK36:

:nazar::nazar::nazar:

canım biz kiloluyken yağşar her yerde birikiyor özellikle gögüs yağ zaten :KK30:

kızlar sahur yapmadım cunku yatmadan meyve yemıstık ondan

iftar: ev yapımı et doner
prinç pılavı
mercımek corbası
1 dılım ekmek

su 2 bardak :KK50:
spor yok

cookk kotu bır menu :KK50:

yavrum sen ne yaptın öyle:KK20:cuma günkü iyi sonuçtan sonra hepimiz ipin ucunu kaçırdık acilen toparlanmamız lazım.hiç olmamışşş:KK19:

[

Sorma canim ya. Böyle giderse cumays berbat olcak sonuc ki bunu istemiorum kac hafzadir 65e düsüp cikiyorum artik 64e inneluyim yoksa bu diyet uzadikca uzuyor.

Selam kizlar, disardayim cok aciktim eve ugricam yine cikmam lazim. Bugün yine artida basladim ama menülerimi düzeltip eksiye düscem cumaya insallah

kızlar selam dersten geldim yemek yedim çok acıkmışımmm gözüm dönmüş ama fazla yemedim akşamda yemicem gencayın arkadaşında çigköfte partisi var :KK52:

Kızlarrrrr dünn benii takann olmadıııı yaaa sizden pazartesye kadar izinnn istiyorumm :KK43::-)26::26: Gruptan atılmak istemiyorum her ne kadar deneme aşamasında olsakta :)

Kızlarrrrr dünn benii takann olmadıııı yaaa sizden pazartesye kadar izinnn istiyorumm :KK43::-)26::26: Gruptan atılmak istemiyorum her ne kadar deneme aşamasında olsakta :)

canım çok pardon ta gördümde cevap yazmayı unutmuşum yedigine içtiğine dikkat et cnm yine gel kapımız hep açık :KK54:

X