Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bende çok korkarım. aslında bir şey olacağını sanmıyorum ama yine de yeme. psikolojik olarak zehirlenme belirtileri yaratırsın kendi kendine, panik olursun. :KK52:

Hahaha olavilir dogru canim :KK70: ama bilimsel olarakta tazeligine emin dglseniz sütle birlestiginde zehirleme olasiligi salgiladigi maddeden dolayi daha yüksek. Yani taze degil dondurucudan oldugu icin vazgectim Ama bozuk olmadigi icin sirun yoktur senin dedigin gibi kendi kendimi korkutmamak icin yemiyorum :KK70:

sabah(10.30)

biraz beyaz peynir
küçük bir parça kızarmış hellim peyniri
5 zeytin
2 dilim kepekli ekmek
çok az tereyağ
1 tatlı kaşığı bal yeşil çay

öğle(14.30)

5 tane çiğ köfte
bol marul
1 bardak ayran

akşam(18.30)

4 yk yulaf
biraz kuru üzüm
biraz kuru elma
2 yk yoğurt
tarçın

2 litre su
30 dk yürüyüş

sabah(10.30)

biraz beyaz peynir
küçük bir parça kızarmış hellim peyniri
5 zeytin
2 dilim kepekli ekmek
çok az tereyağ
1 tatlı kaşığı bal yeşil çay

öğle(14.30)

5 tane çiğ köfte
bol marul
1 bardak ayran

akşam(18.30)

4 yk yulaf
biraz kuru üzüm
biraz kuru elma
2 yk yoğurt
tarçın

2 litre su
30 dk yürüyüş

akşam yediklerini karıştırıp yedin demi? kuru üzümü, elmayı falan da kattın yani içine? tadı güzel oluyor mu? yurda gidince öğle yemeklerini nesfit,süt ve yulafla yapmayı düşünüyorum da merak ettim. :KK52:

akşam yediklerini karıştırıp yedin demi? kuru üzümü, elmayı falan da kattın yani içine? tadı güzel oluyor mu? yurda gidince öğle yemeklerini nesfit,süt ve yulafla yapmayı düşünüyorum da merak ettim. :KK52:

evet canım hepsini karıştırıyorum bazen sütle bazen yoğurtla yiyorum tadı çok güzel oluyor bence.bunlar olmasa yulaf tek başına yenicek şey değil zaten :)

evet canım hepsini karıştırıyorum bazen sütle bazen yoğurtla yiyorum tadı çok güzel oluyor bence.bunlar olmasa yulaf tek başına yenicek şey değil zaten :)

evet evde yulaf var kardeşim yediği için. geçenlerde bir tutam tadına bakayım dedim hemen geri çıkardım tek başına kötü cidden. hafta içi deneyeyim bakalım bir öğle yemeğinde sütle, yoğurtla falan.

Sabah 12.00
4 tane yağsız sigara böreği

Öğlen 15.30
1 adet elma

Akşam 7.30
4 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık patlıcan yemeği
yoğurt

Su içmeyede devam tabiki.
Bugün biraz abarttım malesef ama malum hafta sonuu bütün gün evde oturunca acıktım fazlasıyla
:26::KK25: Yarın telafi ederim artık.

Supersin cnm.nazar isareti yapicam uygulamada smileyler yok.kodunuda bilmiyorum.:-)

bugün üzerimde bi tembellik var hiç bişey yapmak istemedi canım hava güzeldi yürüyüş yapayım dedim yarım saati zar zor dollurup döndüm.hiç keyfim yok neden böyle oldum bugün bilmiyorum :KK43:

evet evde yulaf var kardeşim yediği için. geçenlerde bir tutam tadına bakayım dedim hemen geri çıkardım tek başına kötü cidden. hafta içi deneyeyim bakalım bir öğle yemeğinde sütle, yoğurtla falan.

benimki gibi yaparsan güzel oluyor.başka kuru meyvelerde deneyebilirsin badem fındık varsa onlardan da koy.bence hazır aldığımız müslilerden daha sağlıklı içine ne koyduğumuzu biliyoruz

Sabah 12.00

Öğlen 15.30
1 adet elma

Akşam 7.30
4 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık patlıcan yemeği
yoğurt

Bugün biraz abarttım malesef ama malum hafta sonuu bütün gün evde oturunca acıktım fazlasıyla
sabahları kahvaltı yapsan daha iyi olur bence birde az değil mi yediklerin

sabahları kahvaltı yapsan daha iyi olur bence birde az değil mi yediklerin

Canım hafta içleri çok yorulduğum için hafta sonları biraz fazla uyuyorum o yüzden böyle geçtiii börekler fazlasıyla şişirdiii yaa :/ Şimdi pilav milavda yiyince yeterli gibi geldi banaa . Zaaten yediklerim içimde kalıyor resmen:KK5:

benimki gibi yaparsan güzel oluyor.başka kuru meyvelerde deneyebilirsin badem fındık varsa onlardan da koy.bence hazır aldığımız müslilerden daha sağlıklı içine ne koyduğumuzu biliyoruz

evet denicem, çok sağol. :KK31: 1 tane kuru kayısıyı küçük küçük doğrayıp atarım falan güzel olur. :KK34:

Sabah 12.00

Öğlen 15.30
1 adet elma

Akşam 7.30
4 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık patlıcan yemeği
yoğurt

canım yağsızda olsa sigara böreği çok fazla olmuş keşke en azından 1 tane yiyip peynir zeytin yumurtayla kahvaltını yapsaydın.elmayla birlikte bişeyler daha yeseydin daha iyi olurdu biraz az olmuş sanki.akşam güzel bulgur pilavı ara sıra yenebilir diye düşünüyorum.afiyet olsun canım :)

canım yağsızda olsa sigara böreği çok fazla olmuş keşke en azından 1 tane yiyip peynir zeytin yumurtayla kahvaltını yapsaydın.elmayla birlikte bişeyler daha yeseydin daha iyi olurdu biraz az olmuş sanki.akşam güzel bulgur pilavı ara sıra yenebilir diye düşünüyorum.afiyet olsun canım :)

evet canım o konuda çok haklısın fazla olduu :)) teşşekür ederimmm :KK9:

Canım hafta içleri çok yorulduğum için hafta sonları biraz fazla uyuyorum o yüzden böyle geçtiii börekler fazlasıyla şişirdiii yaa :/ Şimdi pilav milavda yiyince yeterli gibi geldi banaa . Zaaten yediklerim içimde kalıyor resmen:KK5:
az yediğin zaman metabolizman çok yavaşlar beyin yemediğini düşündüğü için geleni depolamaya başlarmış benim bi arkadaşım vardı o kadar az yerdi ki akşamları sadece 1 kase çorba içerdi sabahlarıda kepekli yuvarlak ekmekte tost yerdi ben ondan çok çok fazla yerdim onun 2 ayda verdiği kiloyu ben 2 haftada vermiştim ve nerdeyse tamamı yağdan gitmişti
lifli şeylerden yemek gerekiyor birde metazbolizmayı hızlandıran şeyelrden dene
senin vermen gereken kaç kilon var?

az yediğin zaman metabolizman çok yavaşlar beyin yemediğini düşündüğü için geleni depolamaya başlarmış benim bi arkadaşım vardı o kadar az yerdi ki akşamları sadece 1 kase çorba içerdi sabahlarıda kepekli yuvarlak ekmekte tost yerdi ben ondan çok çok fazla yerdim onun 2 ayda verdiği kiloyu ben 2 haftada vermiştim ve nerdeyse tamamı yağdan gitmişti
lifli şeylerden yemek gerekiyor birde metazbolizmayı hızlandıran şeyelrden dene
senin vermen gereken kaç kilon var?

evet canım ya aç bırakmamak lazım aslında doğru ama dediğin gibi ama 3 öğün düzenli yiyorum normalde :) Ben 52ye düşmek istiyorum 6 kilo falan var işte ama inan çok zorlanıyorum .

kahvaltı 11:00da
1 yumurta
1 dilim ekmek
3 zeytin
1 kk peynir
çeyrek domates
4 dilim patates(ince dilimleyip iyice yıkayıp haşladım)
marul
çay

ara
1 portakal

öğlen 15:00
1 porsiyon susuz etli nohut
3 kaşık yoğurt
marul limonu

ara 2
2 form kepekli

akşam 20:00
2 haşlanmış tavuk baget
ayran light

2 ltreye yakın su içtim sabah 20 dk mekik çektim öğleden sonra yarım saat yürüdüm dışarda birazdan da lesie yapcam

Bugünkü menúm
Sabah 07:30
1 kase nesfit+süt

Ögle 11:30
Yarım tabak portakallı kereviz
Salata

Ara 15:30
Az biberli ekmek
Kücük pogaca
3-4 bardak sekersiz cay

Şimdi
4 yk yulaf ezmesi
4 yk yogury
1 yk keten tohumu

2 fincan karisik bitki cayi
400ml rezene cayi
2 litre su

Özellikle ögünlerimde ekmek yemedim.biraz biberli ekmek yiyim diye.
Kendimi frenleyebildim yerken.:KK66:

Spor yok:KK43: ilerleyen saatlerde yaparsam paylasırım.:)

X