Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kısır yersen nar ekşisini de dene çok güzel oşuyoooo (bence) nar ekşisi serbest mı bu arada?

evet nar ekşili güzel oluyo denemiştim. evde nar ekşisi kalmadı yarın alayım iyi hatırlattın. bayılırım nar ekşisinee

Kısır mı? Bende cok severim.Bol yesillikli,ekşili.Cok oldu yapmadık bizde.;-/
Patatesli kofteyede bayılırım.yanında soganlı kıyma.

hadi yarın kısır ye sende

Olir ama nar eksisini fazla abartma psikolojin bozulcaksa 2 gun tartilma

1 porsiyon kısır (150 gr) 220 kaloriymiş. şişkinlik olacağını bildiğim için sorun etmem fazla çıkarsam ya da perşembe falan tartılırım. burcu bak şişkinlik kalmaz içimde demi patlamayalım cumaya

Son düzenleme:
3 gün süren bu harika detoks sayesinde diyete ilk adımı atacaksınız.

1.GÜN: Sabahtan öğlene kadar ılık yeşil elma kompostosu Hazırlanışı: Dilimlenmiş 3 adet kabuklu yeşil elma 3-4 adet kabuk tarçın 5-6 adet karanfil 10-15 adet kuru üzüm Bütün malzeme kaynatılıp ılıtılacak.Blender dan geçirilebilir.Mutlaka ılık olarak tüketilecek. Öğleden gece yatana kadar lahana çorbası

Hazırlanışı: Küçük bir bütün beyaz lahana 1 baş soğan 3–4 diş sarımsak 1 demet maydanoz Birkaç adet sivribiber 1 çay kaşığı kimyon 1 çay kaşığı zerdeçal 1 tatlı kaşığı zencefil 2–3 tatlı kaşığı zeytinyağı Bütün malzeme kaynatılıp ılıtılacak.Blender dan geçirilebilir.Mutlaka ılık olarak tüketilecek. *Ayrıca gün boyunca bol bol ılık sıvılar alınacak. Rezene çayı, yeşil çay tercih edilirse daha iyi olur.

2.GÜN: Gün boyunca sadece çiğ gıdalar tüketilecek Sabah: 2 adet yeşil elma ve 2 adet salatalık Öğlen: Bol yeşil salata (içinde kesinlikle domates olmayacak!Roka ve tere tercih edilirse iyi olur) 6-7 kaşık yağsız yoğurt ve iki saatte bir yeşil elma ve salatalık yenecek Akşam: Yarım kilo kadar hafif haşlanmış kabak ve 2-3 kaşık yağsız yoğurt Yatmadan önce: yeşil elma

3.GÜN: Sabah: 1 Büyük bardak yarım yağlı süt 2–3 adet ceviz içi Ara: Yeşil elma Öğlen: Az zeytinyağı ile haşlanmış yarım kilo kadar kabak ve 6–7 kaşık yağsız yoğurt Ara: 2–3 avuç Taze lor peyniri ya da yağsız başka bir çeşit peynir Akşam: Soğan-sarımsakla pişirilmiş taze fasulye, brokoli ya da ıspanak gibi yeşil bir sebze Yatmadan önce: 2-3 adet kivi Not: günlük diyet sürecinde bol ılık sıvı ( yeşil çay, rezene çayı gibi ) almayı unutmayın!

Son düzenleme:
bu sene allah izin verirse üniversiteye gideceğim ama orada ne yer içerim bilmiyorum yurtta nasıl yemek verirler bana kendim hazırlayamam ki orda :18: verdikten sonra geri almak istemiyorum

üniversiteye gittiğinde dikkat et canım fast food yememeye çalış ben bu hatayı yaptım.bu kilolar o zaman arttı her gün döner dürüm pizza hamburger yiyodum

üniversiteye gittiğinde dikkat et canım fast food yememeye çalış ben bu hatayı yaptım.bu kilolar o zaman arttı her gün döner dürüm pizza hamburger yiyodum

eve çıktığımda sağlıklı beslenirim de 2 sene yurtta kalıcam ne yicem ki başka yemekhanedeki yemekleri yiyemezsem

Kızlar bu saatlerde aclık hissettigimizde ne yapmalıyız?

Kalmaz cnm merak etme ben her hafta gunlere giden bir insandim yiyodum valla

Lahana varsa ben yokum

Ay unide kendi evmde olmama ragmen arkadslara uyup her gun birger mcdonalds filan giderdik sonra vazgectim 2 senedir burger surmedim agzima izgara dilan yiyorum gittigim yerlerde biraz parasi fazla oluo ama sagligimdan onemli degik
Kızlar bu saatlerde aclık hissettigimizde ne yapmalıyız?

Yogurt yeeeee

iyi o zaman tecrübeyle sabit

burcum naparsın bea??? uzun zamandır girmiyordum bi bakayım dedim,,, yaklaşık 2 aydır birşey yapmıyorum ama kendiliğinden kilo veriyorum... sabah bi tartıldım 59.0 yuh dedim demekki kafaya takmamak gerekiyormuş.. dikiş dikmekten kafaya takacak şeyler bulamıyorum sanırım

Canim iyiyim sen nasilsin 59 kilo mi sok oldum suan peki verme sebebin ne ?

Sence denesem mi bu detoksu burcu?

Bisey yemedim.Spor yaptım cnm kalori almak yerine gitmis oldu.

Canim ben lahananin kokusundan nefret ediyorum bi tek sarmasini ve cigini yiyorum yemegini haslamasini sevmem o yuzden yapamam ama yapabilirim diosan yap denemis okursun belki gaza gelir bende yaparim

Canim iyiyim sen nasilsin 59 kilo mi sok oldum suan peki verme sebebin ne ?

bende bu aralar fazla kumaşlarla uğraşıyorum evin ortasında dikiş makinam biçiyom dikiyom giyiyom :) canım bende anlamadım sabahları hep 60lardaydım bu sabah bi tartılayım dedim 59.0 uzun zamandır plates yapamıyorum vaktim olmuyor diyorum bu hafta hep evdeyim bunun üstüne gideyim 58 e düşsen ne süper olur... burcum diyet miyet yok ama bi ara lahana diyeti yaptım öyle çok kilo milo vermedim ama aradan 2 hafta geçti lahana sarmıştım suyunu dökmedim buzdolabına koydum ara ara aklıma geldikçe içtim.. 2 hafta önce de yumurtalıklarım çalışsın diye soğan maydanoz limon suyu yapıp içmiştim ama şu sıralar hiçbir şey yapmıyorum.. gören sen nasıl zayıflamışsın diyo kursta en zayıf benim, her pazartesi gün oluyo sen zayıfsın sen ye diyolar bende diyorum bu hale gelmek için çok uğraştım.. tabi ordakiler beni bu halimle tanıdıkları için inanmıyolar bu arada nişanlığını gördüm çoook güzel rengi var ve sana çoook yakışmış kısmetse nişan ne zaman??

Yinede tebrikler cnm takimdaykende kilon cok yoktu sanirum dimi. Tesekkur ederim kuzucum nisanim 8 subatta cnm

sporuma ek olarak

30 dakika dans+aynı anda 15dakika göbişime titreşimli kemer taktım

10 dakika yanlara egilme hareketi yaptım.

Ve kardesim bu saatte kek,kahvaltılık yedi.
Aclık hissetmeme ragmen hic bisey yemedim.:-/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…