Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım hepimiz zaman zaman kaçamak yapıyoruz ama sen burcunun dediği gibi biraz fazla yaptın son zamanlar da gerçekten dikkat etmen gerek.şu andan itibaren kararlı ol ve diyetini bozma.

bu hafta bozmicam ne olursa olsun makarna da olsa kısır da olsa yemicem zaten dedem şimdi TOMBİŞŞ gel kızım yemek yiyelim dedi içime oturdu lafı

bu hafta bozmicam ne olursa olsun makarna da olsa kısır da olsa yemicem zaten dedem şimdi TOMBİŞŞ gel kızım yemek yiyelim dedi içime oturdu lafı

böyle kararlı ol canım kilo verdikçe çok mutlu olucaksın hele de başkaları neder kilo vermişsin dediklerinde kendini çok iyi hissediceksin.buraya geldiğimde 72 kiloydum ama asıl diyete başladığımda 79-80 kilo civarıydım şuan gören herkes çok iyi olmuşsun diyor o kadar seviniyorum ki anlatamam ama tabi ki daha 10 kilom var arada kaçırsam diyetime devam ediyorum.amacım bi anda mucize kilolar vermek değil uzun zaman da olsun ama kalıcı olsun.o yüzden sende uzun zamanda çok aç kalmadan sağlıklı şeyler yiyerek çok güzel kilo verebilirsin canım

ceza belli değil daha, işi şansa bırakmayalım hedefe ulaşalım bari.

ceza çok kötü bir şey olma zdimi :44:

babamda bazen bana tombiş kızım benim diyo

beni normalde yaru ceylanım diye severlerdi ilk defa dedem bana tombiş dedi

heh bak bunu hatırlattığın da iyi oldu ben 5 kilo vermiştim bikaç ay önce ama hemen geri aldım aynı kiloma döndün ben burda istediğim kiloya ulaşınca ya yine eski kiloma dönersem ne yapıcam ben almamak içinn

sağlıklı beslenirsen sporunu yaparsan bu şekilde kilo verirsen kolay kolay geri almazsın verdiğin kiloları tabiki sonrasında da çok abartmadan yemen gerekiyor arada kekte börekte pizzada yiyebilirsin o zaman ama abartmamak lazım.

valla cezanın ne olacağını bilmem de kilo vermeye yarayacak bişey olur bence. spor, su falan.

bu hafta için söz veriyorum kaçamak yapmıcam bidaha geçen hafta çok kilo verince saldım galiba biraz kendimi

aaaaa bak ben onu unutmuşummm cezamız ne olacak o kiloya inemezsekk beni 69 yazdırmıştım benn

cezalar ip atlama mekik çekme spor yemek cezaları v.b şeklinde oluyor yani ebrunun ceza anlayışı çok geniş

canım sen yazımı okumadın herhalde kısır zararlı değil aksine yararlı birşey sadece çarşambadan itibaren yeme. çünkü şişkinliği geçmiyo ve tartıda fazla çıkıyo insn
aktardan alırım bende belki

bunun tadı güzel mi? bi ara poşet yeşil çay içmiştim tadı yoktu limon falan sıkmamıştım ama.

aktar alınanında tadı olmaz canım o zaman sallamanın ben bergamotlusunu içiyordum staja filan götürüyordum bunu evde tüketiyorum içine bi ince dilim limon bide zencefil atıyorum bi tutum güzel oluyor

bu sene allah izin verirse üniversiteye gideceğim ama orada ne yer içerim bilmiyorum yurtta nasıl yemek verirler bana kendim hazırlayamam ki orda :18: verdikten sonra geri almak istemiyorum

yazını okudum ama ben kısıra bi başlayınca duramam ki hem pskolojimi bozuyo karnım çok şişiyo

Kizlar kusura bakmayin menumu yazip cikmak zorunda kaldım.minnosumun altini degistirdim.

Portaldaki 3 günlük detox diyetini gördünüzmü kızlar.)

yarın akşam bi kase kısır yesem olur mu yani? anneme dedim yapıcaz yarın. olmazsa söyleyin şimdiden

Kısır mı? Bende cok severim.Bol yesillikli,ekşili.Cok oldu yapmadık bizde.;-/
Patatesli kofteyede bayılırım.yanında soganlı kıyma.

Kizlar kusura bakmayin menumu yazip cikmak zorunda kaldım.minnosumun altini degistirdim.

Portaldaki 3 günlük detox diyetini gördünüzmü kızlar.)

Paylas bakalm neymis kuzum

yarın akşam bi kase kısır yesem olur mu yani? anneme dedim yapıcaz yarın. olmazsa söyleyin şimdiden

Olir ama nar eksisini fazla abartma psikolojin bozulcaksa 2 gun tartilma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…