Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugünkü menüm

Sabah 10:30
1 yumurta,az sucuk
1 çay kaşığı tereyağı
1 yk muhammara
1 dilim ekmek ve 2 fincan çay

Ara
14:00 1 sade türk kahvesi
15:30 1 fincan sütlü nescafe

Akşam 18:00
1 tabak fırında kıymalı karnabahar
1 kase yoğurt
1 dilim çavdar ekmeği

400ml yeşil çay
3 litre su

Spor 16:00
1 saat 6 dakika yürüyüş+koşu 507 cal.:KK8::KK8:

$DSC_0805.jpg

Son düzenleme:
yok canım 9lusu 5 lisi hiç işe yaramıyor yaramadığı gibi barsak tembelliği yapıyor en masumu yeşilçay. 9 otu alıp karıştırma yani. denedim ben öldürdü beni :KK50:

bende forumda görüp biberiye ve zeytin yaprağı aldım ama sonra unuttum kaldı hiç denemedim bide beyaz çay almıştım bence tadı çok kötü 1 bardak içebildim bi daha hiç içmedim üstelik çok pahalıydı pişman oldum aldığıma.bi daha almicam duyduğum çayları zaten içmiyorum boşuna evde kalıyo bencede en güzeli yeşil çay

Bugünkü menüm

Sabah 10:30
1 yumurta,az sucuk
1 çay kaşığı tereyağı
1 yk muhammara
1 dilim ekmek ve 2 fincan çay

Ara
14:00 1 sade türk kahvesi
15:30 1 fincan sütlü nescafe

Akşam 18:00
1 tabak fırında kıymalı karnabahar
1 kase yoğurt
1 dilim çavdar ekmeği

400ml yeşil çay
3 litre su

Spor 16:00
1 saat 6 dakika yürüyüş+koşu 507 cal.:KK8::KK8:

Eki Görüntüle 950698

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

nasıl yani ne oldu ki? :44:

barsak tembellğim oldu canım 5 gün tuvalete çıkamadım ve patlıcak duruma geldim gram kilo verdirmedi en sonunda kabızlık giderici laksatif ilaç kullandım ve o çaylardan bi daha içmedim

selam kızlarr ben geldimm nasılsınızz :KK3: yine kaçamak yaptım ya bu kaçamaklarım hiç bitmiyo benim napıcam ben

başakcım biz iyiyiz ama sen bu kaçamaklarla yağ tulumu olarak kalacaksın ve mutlu olamıcaksın :KK47::KK47:

yeşilçayı poşet içmiyorsunuz değil mi aktardan alıyorsunuz?

http://1.bp.blogspot.com/-uWS_HFGzf...il+%C3%87ay+%28+Bergamut+Aromal%C4%B1+%29.jpg

ben bunu kullanıyorum cnm bayada gidiyo bana

barsak tembellğim oldu canım 5 gün tuvalete çıkamadım ve patlıcak duruma geldim gram kilo verdirmedi en sonunda kabızlık giderici laksatif ilaç kullandım ve o çaylardan bi daha içmedim

geçmiş olsun kötü olmuş gerçekten deneme bence de bir daha. :KK54:

geçmiş olsun kötü olmuş gerçekten deneme bence de bir daha. :KK54:

yok canım kesinlikle içmem içirtmem :KK52:

haklısın :KK30: kendime gelmem gerekiyor ama yapamıyorum işte elim hayırrr alma o yiyecekleri diyo ama beynim aldırıyo
beynine laf geçir yoksa kilo alıp onu bile kaybedebilirsin düşünsene kiloları yüzünden beyin ödemi olan insanlar var. hadi onu geçtim kilolu olup mutlu olan yok hepsi depresyonda

Son düzenleme:
yok canım kesinlikle içmem içirtmem :KK52:

çünkü beynine laf geçir yoksa kilo alıp onu bile kaybedebilirsin düşünsene kiloları yüzünden beyin ödemi olan insanlar var. hadi onu geçtim kilolu olup mutlu olan yok hepsi depresyonda

bu hafta için söz veriyorum kaçamak yapmıcam bidaha :KK43: geçen hafta çok kilo verince saldım galiba biraz kendimi

X