Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tamam muza bir süre ara vericem dünde yemiştim zaten. sen dün kola içme diyince portakal suyu içeyim bari dedim ama yine tutturamadım sanırım. 1.5 bardak mı çok olmuş azaltayım mı yoksa hiç mi içmeyeyim? :44:

Son düzenleme:
bende cuma 61.5 tum canım çok bi fark yok aramızda yapalım valla iyi olur hemen indiryorum bunu

4 ve 5 mil de var onlarıda indiriyorum mümkün oldugum her an yapıcam
[video][video=youtube;CoN_rvyeG0Y]http://www.youtube.com/watch?v=CoN_rvyeG0Y[/video][/video]

ben en çok bunu seviyorum çok iyi ter attırıyor
videoyu ekleyememişim

Son düzenleme:

sen de ben gibi her gün haşlanmış yumurta yiyosun.

canım canan karatay hiç önermiyo tazesi yemelisin bence bende hastasıyım hepsini karıştırıp sıkar içerdim ama gerçekten kendime eziyet ediyomuşum sabah iç ama akşam içme

"Taze sıkılmış meyve suyu bile yağlanmaya neden olur'
"Taze sıkılmış meyve suyu kan şekerini ve insülini yükseltir ve yağlanmaya başlarsınız. Meyve suları karaciğeri yağlandırır. Meyve sularında fruktoz (meyve şekeri) ve glikoz vardır. Alkol alanlarda nasıl bira göbeği oluşuyorsa, fruktoz da vücuda girince karaciğerde yağ olarak depolanır. Meyve suyu ve şekerli içeceklerden dolayı ve hareket etmemeleri nedeniyle çocukların da göbeği yağlanır. Bugün 12-13 yaşındaki erkek çocuklarının göbeği, memeleri, kalçaları büyüyor. Plajda denize girmeye utanıyorlar. Ama kabahat onların değil, ana babalarının. Çünkü sürekli şekerli içecek içmeye özendiriliyorlar. Bu çok yanlış! Çocuklar ayran, su ve şekersiz çay içmeli. Çocuklarımızı nasıl beslersek, neyle beslersek, o şekilde gelişirler, o biçimde büyürler unutmayalım. Ne ekersek onu biçeriz!"

"Son günlerde bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için her yerde nar suyu tavsiye ediliyor. Ancak nar suyu şekerdir. Nar en yüksek antioksidanı olan meyvelerdendir ama bütünüyle yenilmelidir. Narın suyu sıkıldığı zaman, yani su haline geldiği zaman bunun içindeki lifler parçalanır. Bunun artık şekerli sudan farkı yoktur içinde C vitamini vardır, ama C vitaminin fazlası üstten girer, alttan çıkar. Eğer günde bir meyve yiyecekseniz, bunu portakal gibi soyacaksınız, beyazıyla yiyecekseniz. Esas C vitamini beyazındadır. Geri kalanı fruktozdur, glikozdur ve de tehlikelidir."

CANAN KARATAY

ben severim ya maydonoz candır

ben hergün yapmaya çalışıcam ama sınavada çalıştığım için hergün yapamayabilirim de.

ben diyorum ki 5 gün yapıp 2 gün ara verelim olur mu

sen videoları belirle programı yap yapalım ben okul başlayana kadar her türlü uyarım sana 2 hafta yani

evet canım ben hemen hemen her gün yumurtayı yiyiorum.yumurta yediğim zaman daha tok tutuyor.yanlış mı yapıyoruz acaba her gün çok mu:26:

hayır canım yanlış değil yumurta buldugun bulabileceğin en saf proteindir ben o kadar severim ki hiç bıkmam ve her türlüsünü yerim bigün haşlama bigün sahanda peynirli çılbır halince filan değiştirerek yerim

ben de bunu diyorum canım ter attırdığı söyleniyo ve yağ yakımı içinde çok iyiymiş

ben bunu yaptığım zaman hemem ter içinde kalıyorum 1 saat 10 dk olaan var daha uzun olmasına rağmen temposu daha düşük olduğu için onun o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum.2 haftadır yapmıyorum bende başlayayım tekrar havalar soğudu canım dışarda yürüyüş yapmak istemiyor zaten

anladım. öyle çok meyve ve meyve suyu düşkünlüğüm yoktur içersem de sabah içerim artık.

evet canım ben hemen hemen her gün yumurtayı yiyiorum.yumurta yediğim zaman daha tok tutuyor.yanlış mı yapıyoruz acaba her gün çok mu:26:

sanmam ya. geçen yanlış hatırlamıyorsam burcu yumurta iyi diye yazmıştı. :26:

edit: tekrardan yazmış. :)

Son düzenleme:

ben de çok seviyorum hiç bıkmam kahvaltı için en güzel yiceklerden biri bence.bazen fazla mı diye düşünüyodum bunu söylemen iyi oldu canım

kızlar 9 lu hayat çayı nasıl sizce?

Sanirin forumda görmüstpm bir ara. Bana gebelnolarak zayiflamayi hizlandircak caylari önermediler bagirsak tembelligi yaoiyormusnzamanla. En iyisi ve sagliklisi yesil vay. Oda hizlandiriyor metabolizmayi. Tabiki fazlasibzrar. Önceleri günde 3 bardak icerdim sobta guatraya iyi gelnedgni lhrenincw günde 1bardakniciyordum. Süphelendgm icin bu aralar hic icmiyorum. Troidin yoksa onu dene cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…