Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bende sağlıksız şeyler yiyecek kadar kalori hakkı bile yok. kalori limitinin yarısı kahvaltıyla doldu. yanlış bir şeyler mi yaptım acep? 537 görünüyor limit. ekleyeyim, adın ne?

burcu kaya canım. kilo verme süreni kısa tutmussundur 1000 kalori altına kesinlikle düşme bünyen için çok zararlı

Hani kilo verince azaldimi onuda bilmiyorum karsilastiramiyorum, resim cekmekte istemiyorum yanlislikla biri görebilir yada bi dügmeye dokundunmu bütün face instagram twitter alemine rezilnolurum

bu çok kötü bişey ya gelişen teknolojiyle özelimiz de kalmadı artık. geçen annemle kahve içmiştik telefondaki bi uygulamadan kahve falı gönderdim direkt facebookta görünmüş arkadaşım falan yorum yapınca çaktım.

burcu kaya canım. kilo verme süreni kısa tutmussundur 1000 kalori altına kesinlikle düşme bünyen için çok zararlı

2 tane burcu kaya varmış ikisini de ekledim.

ya profilime bakıp söylesene neyi nasıl ayarlayacağımı. bu haftaki hedefe 1.5 kg yazmıştım ondan mı bu kadar az limitim? :44:

benim kilo verince azaldı ama hala var tabi hmen bi manken bacağı olamaz ama az daha istiyorum

Ben bir ara arastirmistimda eger bir insansa bir kere selülit olusmussa birdaha tamamen gitmesi mümküm dgl ama azaltilabilinirmis. Cok azsltiriz insallah :)

kızlar geç kaldım kusura bakmayın

okuldan erken çıkarız diye yazmamıştım kilomu ancak gelebildim
geçen hafta: 88.1
bu hafta: 87.5
fark:600 gr

Tebrik ederim cnm

bende sağlıksız şeyler yiyecek kadar kalori hakkı bile yok. kalori limitinin yarısı kahvaltıyla doldu. yanlış bir şeyler mi yaptım acep? 537 görünüyor limit. ekleyeyim, adın ne?

Cok az 537. en az 1100-1200 kalori olmak zorunda yoksa tam aksine kilo alirsin cok sagliksiz yani :)

evet ya sorma. Ben uygulamalari facebookla baglamiyorum ama bisey olcak diyede korkuyorum :)

Cok az 537. en az 1100-1200 kalori olmak zorunda yoksa tam aksine kilo alirsin cok sagliksiz yani :)

evet ya sorma. Ben uygulamalari facebookla baglamiyorum ama bisey olcak diyede korkuyorum :)

evet haklısın 537 ne ya zaten bi sorun olduğunun farkındayım.

***13. TAKIM 345. ETAP ***

cerenberen16 (88.5/87.5/1/%1.13)

file76 (82.7/80.5/2.2/%2.66)
gubsej (93/94/-1/%-1.08)
medusa411 (71.9/70.5/1.4/%1.95) Yeni üye Hedef: 50
Ozlem (82.4/80.9/1.5/%1.82)
ozzlleemm (70.8/70.1/.0.7/%0.99) Yeni üye Hedef:
ssercecik ( 66.7/65.8/0.9/%1.35)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 1.26

Evet canım Bursa'da olduğum için yazamamıştım.Uzun süre devam etmek istiyorum her gün paylaşımda yapmaya söz veriyorum zaten çok seviyorum burayı :)listeye girersem çok sevinirim

ozzlleemm canım hedef kilonu da yazar mısın? Boyun kaçtı bu arada ?

Kızlar şimdilik çıkıyorum. Liste hazır. İlerleyen saatlerde gelir listeyi paylaşım alanına taşırım ama ola ki 18:00 den önce gelemezsem birisi benim en son yazdığım listeyi alıp paylaşım alanına taşısın. Bugün karne günü. Çıkınca direkt eve gidemeyebilirim ya da unutma ihtimalim var. Unutmam ama ben en kötü ihtimali yazdım. Takip edin benim listeyi paylaşıp paylaşmadığımı. Öpüyorum hepinizi

1. olabilir miyiz ki acaba?:92:

Selam kızlar, bugun karne aldık. Bugunden itibaren hiç olmazsa evde spora baslayayım diyorum. İzin öncesi kiloma dönüp gelicem yanınıza inş. Baya baya ümitsizleşmiştim kilo veremicem diye, sınav dönemi böyle oluyor

Ama su dakikadan itibaren baslıyorum insallah, burayada daha sık gelicem, hadi bakalım:)

merhaba hoşgeldinnn :13:

merhaba hoşgeldinnn :13:

Merhaba alsimi, sende hoşgeldin:)
Ben tuba, 10 aydır takımdayım, gitmeler gelmeler izinler hepsi dahil:)
İstanbuldayım 2 kızım var 26 yasındayım ve 3. Sınıf oğrencisiyim:)
75 kiloyla basladım suan 65 civarıyım. Hedefim 59-60 :)

çoğu gitmiş azı kalmış. :) ben de özlem bugün 1. haftam doldu. tanıştığıma memnun oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…