Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ben başlığa girdim kilo çizelgesi yapacaktım, sonra kimsede göremeyince çizelge falan kendi kendime dedim yapmak yasak falan mı acaba... sorun var sanırım sitede yaptım çizelge ama gözükmüyor.

bende anlatıldığı gibi yaptım çizelge ekleme kısmında da kabul etti sorun yok diye görünüyor ama çizelge yok ortada.dediğin gibi kimsede de görünmüyor

Kızlar ben kaçayım şimdilik. İlerleyen saatlerde müsait olursam uğramaya çalışırım. Gelemezsem şimdiden iyi geceler herkese. Takımı boş bırakmayalım lütfen. Öpüyorum kocaman

tekrar hoşbuldum. normal hayatta özlem ismiyle pek karşılaşmıyorum. olduğum ortamlarda ikinci bir özlem olmadı şimdiye kadar ama burada 3 kişi olduk.

benimde tam tersi oldu hangi ortam da olsam bol bol özlem çıkar :)) üniversite de 4 yıl birlikte kaldığım ev arkadaşımın adı bile özlemdi :))

benimde tam tersi oldu hangi ortam da olsam bol bol özlem çıkar :)) üniversite de 4 yıl birlikte kaldığım ev arkadaşımın adı bile özlemdi :))

gerçekten mi ilkokulda, lisede, dershanede, üniversitede, yurtta hiçbir yerde özlem görmedim şimdiye kadar. çok konulan da bir isim ama bana denk gelmedi sanırım.

Tsk ederim kaptancim, türkceyi iyi bilen birinden bunu duymak gzl :).

Baktim androidler icin var, iphonelar icin olan link eskimis

Kizlar yeni geldim yemekten. Cok gzldi öncelikle iyi vakit gecirdik cok mutlu oldum :)

Bugün menüm
11 e dogru telefona daldigim icin kahvalti
1kase nesfit + süt

14
Yarim portakal

Sanirim 15-16 arasi
1 kabal dolmasi
1kase cacik

19gibi restaurantda
Az ekmekle meze
250gr somon baligi izgara az sosu vardi
Salata
Ve 2 teneke uludag gazoz

4-5saat oturduk kizlar bu aksam özel bi aksam oldugu icin arkadaslarla düsünmeden yedim.
Gelirken yürüdüm biraz :)

Bilmem ki ben gecen hafta da yapmadim gruba alinmadim ya daha ondan yazmiyodum ben listeye alininca yazarim diye ozur dilerim :-(

Merhaba kizlar,bende araniza yeni katildim.ismim Hajer,turkmenistanliyim,19 yasindayim,bekarim,calisiyorum.
Boy:1,68
Kilo:75,9
Hedef kilo:54

Kizlar ben bugun hollywod diyetine basladim, cok etkili bir diyet daha oncede yapmistim ve bir haftada 4 kilo verip 67 kilo oldum iri kemikli oldugum icin normal duruyordu uzun surede ayni kiloda kaldim daha sonra saglik nedenlerinden dolayi kilo aldim,artik kararliyim bu kilolar gidecek..herkese Allah kolaylik,irade gucu versin..

Günaydın kızlar.. Herkese az kalorili,bol sporlu,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…