Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

adım elif canım,hadi bakalım yarışalım kim daha fazla verecek.sanırım yürüyüşü 1 saate çıkarmam lazım bu hafta........

Bugünkü menüm
Sabah 10:00
1 haşlanmış yumurta
1 yemek kaşığı peynir
1 yemek kaşığı yeşil zeytin
1,5 dilim çaydar ekmeği ve çay

öğle 13:00
1 kase kuru fasulye
2 yemek kaşığı ıspanak
4 yemek kaşığı yoğurt+1 yk keten tohumu
yarım dilim çavdar ekmeği

ara16:00
1 küçük portakal ve mandalina
1 parça peynirli pide

akşam 18:00
1 kase kuru fasulye
4 yemek kaşığı bulgur pilavı
salata

2 litre su

spor 20:30
30 dakika koşu bandında yürüyüş+koşu 207 calori

Son düzenleme:

Hos bulduk canim,okudum Kabul ediyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=32323 burda açık açık yazılı canım nasıl yapacağın. Sen dene yapamazsan yardım ederim.

okudum, anladım, kabul ediyorum.
O zaman hoş geldin canım yeniden aramıza. Benim ismim Ebru. Takım kaptanıyım. Konya' da yaşıyorum. 32 yaşındayım. İki tane kızım var aynı zamanda çalışıyorum. Sende bu şekilde kendini tanıtırsan eğer sevinirim. Ayrıca Şuan ki kilonu, boyunu ve hedef kilonu da yazman lazım.

Kizlar derslerim cok yogundu gelemedim zaten regl oldum 72 de kaldim moralimde bozuldu dusmuyo kilom

Tatlım ne olursa olsun cuma günleri gelip kilo bildirimi yapman lazım. Kurallarımızda yazıyor. Bugün bildirim yapmayan ikinci kişisin. Neden yapmadın?

teşekkür ederim canım yapmayı denicem beceremezsem yardım isterim tekrar

Özlem' cim pide haricinde süper bir menü. Su ve sporda öyle. Tebrikler Ama pideden uzak durmak lazım

Hos bulduk canim,okudum Kabul ediyorum.
Sende hoş geldin canım. Yukarda kendimi tanıttım. Sende o şekilde tanıtırsan sevinirim. Ayrıca şuan ki kilonu, boyunu ve hedef kilonu da yazman lazım.

Herkese merhaba. Yeterince azimli bir şekilde geldim hatta sırf takıma girebilmek için üyelik aldım.

Sende hoş geldin canım aramıza. Kuralları okudun mu? Yoksa senin için yeniden yazayım mı?

bende özlem. topicte özlem çok var sanırım bende eklendim. :) ben antalyalıyım, bekarım, 19 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim.

boy: 160
kilo: 79.7
hedef: 55

Son düzenleme:

evet bende kilo çizelgesi yapıcam.

bende özlem. topicte özlem çok var sanırım bende eklendim. :) ben antalyalıyım, bekarım, 19 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim.

boy: 160
kilo: 79.7
hedef: 55

Üçüncü Özlem hoş geldin yeniden aramıza. Sana başka bir isimle mi hitap etsek acaba? Karışmasın Özlem'ler Antalya' da mı okuyorsun canım?

Anaaaaaaaaaaaa benim kilo çizelgem nereye gitmiş? Yeni farkettim noldu bu siteye yaaaa? Facebook ta kafayı yemiş. Bişeyler oluyor sanal alemde

Kızlar yaaa ben göremiyorum kilo çizelgemi siz görebiliyor musunuz?

Üçüncü Özlem hoş geldin yeniden aramıza. Sana başka bir isimle mi hitap etsek acaba? Karışmasın Özlem'ler Antalya' da mı okuyorsun canım?

alsimi diye nickimle hitap edebilirsiniz. hayır antalya da okumuyorum başka bir şehirde okuyorum. antalya da doğdum büyüdüm ailecek orda oturuyoruz. :)

alsimi diye nickimle hitap edebilirsiniz. hayır antalya da okumuyorum başka bir şehirde okuyorum. antalya da doğdum büyüdüm ailecek orda oturuyoruz. :)

Neyse yine Özlem diye hitap edelim. Cevap yazarken de zaten alıntı yaparız anlarsın o zaman sana yazdığımızı.

Kızlar yaaa ben göremiyorum kilo çizelgemi siz görebiliyor musunuz?

ben başlığa girdim kilo çizelgesi yapacaktım, sonra kimsede göremeyince çizelge falan kendi kendime dedim yapmak yasak falan mı acaba... sorun var sanırım sitede yaptım çizelge ama gözükmüyor.

ben başlığa girdim kilo çizelgesi yapacaktım, sonra kimsede göremeyince çizelge falan kendi kendime dedim yapmak yasak falan mı acaba... sorun var sanırım sitede yaptım çizelge ama gözükmüyor.

Aynen canım sorun var galiba. Bende yeni fark ettim olmadığını. Size kilo çizelgesi yapın dediğimde bir baktım benimki de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…