Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Özlem' cim geçen ki çiğdem muhabbetinin ne olduğunu buldum :KK9: Senin menüdeki çiğ bademi ben çiğdem olarak okumuşum :KK60::KK60::KK60: Ondan sormuştum sana İzmir' le bir alakan var mı diye :KK17:

Anladim canim ben de nerden çıktı diye merak ediyodum:))
Bu hafta verdim bu kiloyu pazartesi tartilmistim.uzun zaman sonra cok azimliyim:)haftayada kesinlikle unutmicam

merhaba kızlar. :KK3: günaydın demeye yüzüm yok. ben neden bu kadar geç kalkıyorum yaaa. :KK5:
Hoş geldin canım. :KK16: Bu kadar geç uyanmak diyet içinde hiç iyi değil haberin olsun. Erken yatıp erken kalkmak oldukça sağlıklı. :KK34:

Anladim canim ben de nerden çıktı diye merak ediyodum:))
Bu hafta verdim bu kiloyu pazartesi tartilmistim.uzun zaman sonra cok azimliyim:)haftayada kesinlikle unutmicam
Hadi bakalım inşallah. Şunu unutma eğer gerçekten istersen başaramayacağın hiç bir şey yok. :KK34:

2gunlugune bursaya geldim arkadaslarimi ziyarete umarim burda ipin ucunu kacirmam
Böyle düşünürsen baştan kaçırırsın söyleyeyim sana. Ve bu diyet bitmez. Kesin kararlı ol ve diyetini bozma. Listelerin çok güzel. Hedef kilona ulaştığında yine gidersin Bursa' ya o zaman doya doya yersin suçluluk duygusu ve pişmanlık yaşamadan.

Kizlar selam
Sabah sabah bir suru is hallettik geldik esimle
Simdi de evdeyim tum isler beni bekliyor

Hoş geldin canım :KK16: Benimde bir sürü işim var. Ev savaş alanı gibi. Minik kuşu yeni uyuttum. Hemen işe koyulmam lazım. Bu vesileyle kaçıyorum şimdilik. Boş bırakmayın takımı :KK16:

Merhaba kizlar,bende araniza yeni katildim.ismim Hajer,turkmenistanliyim,19 yasindayim,bekarim,calisiyorum.
Boy:1,68
Kilo:75,9
Hedef kilo:54

Hosgeldin canim
Insallah kurtulursun sende fazlaliklarindan
Boymuz ayni ama benim kilom 88.5
Benim ilk hedefim senin kilona gelmek

Hoş geldin canım. :KK16: Bu kadar geç uyanmak diyet içinde hiç iyi değil haberin olsun. Erken yatıp erken kalkmak oldukça sağlıklı. :KK34:

Hadi bakalım inşallah. Şunu unutma eğer gerçekten istersen başaramayacağın hiç bir şey yok. :KK34:

evet hiç iyi değil biliyorum. :KK31:

kızlar birisi bana ufak çapta sisteminizi anlatabilir mi? genel olarak biliyorum ama bilmediğim bazı şeyler var. mesela 3 haftalık deneme süresi var, ben bu süre içinde kilo bildirimimi her cuma yapıcam ama listeye adım yazılmayacak. 3 haftanın sonunda bildirimlerim listeye alınmaya başlanacak. doğru biliyorum değil mi?

Saah sabah ohhh mis gibi olmuş :KK9:

Sakın ama sakın Özlem. Bu hafta seni listeye aldım dimi? Sen şimdi künefe yersen olur mu? Ayrıca bunca zamandır künefe yiyorsun sana ne faydası oldu vıcık vıcık yağdan başka :KK47: Bana söz ver tadına bile bakmayacaksın. İdeal kilona geldiğinde yersin. Ama şimdi asla :KK20:

Bende bugün ekmek yemem.Yatmadan öncede aldığım kalori kadar spor yaparım diye düşünmüştüm.:KK8::KK8:
Olmadı rahatsızım,midem bulanıyor falan derim yememek için..:26:

Son düzenleme:

kızlar birisi bana ufak çapta sisteminizi anlatabilir mi? genel olarak biliyorum ama bilmediğim bazı şeyler var. mesela 3 haftalık deneme süresi var, ben bu süre içinde kilo bildirimimi her cuma yapıcam ama listeye adım yazılmayacak. 3 haftanın sonunda bildirimlerim listeye alınmaya başlanacak. doğru biliyorum değil mi?

Evet cnm doğru biliyorsun.Eğer kaptanımız beğenirse daha erken bile listeye alabilir:KK34:

Son düzenleme:
Hep yapman gerekiyordu canım. Listede ol ya da olma sen bu takımın bir parçasısın. Bildirim yapacaksın ki her hafta ona göre deneme süren sona erecek. :KK34: Yarın sabah tartılıp kilonu yazar mısın?

:26:çok özür dilerim gerçekten şu anda 71.9 kiloyum yarın da yazarım her perşembe günü de aksatmadan dershane dönüşü saat 2 gibi bildirimimi yaparım. ama bu hafta çok verebileceğimi sanmıyorum özel gün nedeniyle

Kızlar akşam bizimkiler künefe yapacaklar.:KK17: Sanırım 1 porsiyon 500 calori civarı.:KK17:

herkes yerken yanlarında durma en iyisi git kendini odana kapat müzik falan dinle herkese de söyle sana getirmesinler. künefe yapılırken de yanlarında durma bulaşıklarına bile bakma :KK1: ben böyle yapıyorum hep işe yarıyor

Deneme süresi kişiye göre değişiyor Özlem' cim. Yani uzayabiliyor da kısalabiliyor da. Bu üyenin performansına bağlı. Bazı üyeler takıma hemen ayak uydurabiliyorlar. Çok fazla beklemiyorlar. Bazı üyeler uyum sorunu yaşıyor bu da deneme süresinin uzamasına neden oluyor. Sen takıma ilk yazdığından itibaren zaten takımın bir üyesisin. Listeye girmek ise ödülü. Çünkü liste çok önemli. Listeye girdiğin zaman sorumluluğun daha da artıyor ve mutlaka kilo vermen gerekiyor. Hiç kilo verememen ya da az vermen takımın ortalamasını düşürüyor. Onun haricinde şuan toparlanma aşamasında olduğumuz için uygulamadığımız daha farklı kurallarda var. Mesela mesaj sayıyoruz. Her üye pazar haricinde her gün takıma gelip en az 5 mesaj yazmak zorunda. Zamanla daha iyi anlayacaksın işleyişi. Burada ki amacımız birbirimizi motive edebilmek. Dolayısıyla ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon. :KK34:

Bende bugün ekmek yemem.Yatmadan öncede aldığım kalori kadar spor yaparım diye düşünmüştüm.:KK8::KK8:
Olmadı rahatsızım,midem bulanıyor falan derim yememek için..:26:

Aynen canım. Künefeye hayır demek biliyorum ki zor ama bir defa hayır dersen emin ol daha azimli ve kararlı olacaksın. Kendine olan güvenin yerine gelecek. Şöyle de yapabilirsin. Verdiğin her 10 kiloya bir ödül koy. Ona göre kilo vermen hızlanabilir. Kebap ekmeklerinden ve tatlılardan uzak durursan eğer zaten kısa zamanda verirsin 10 kiloyu.

:26:çok özür dilerim gerçekten şu anda 71.9 kiloyum yarın da yazarım her perşembe günü de aksatmadan dershane dönüşü saat 2 gibi bildirimimi yaparım. ama bu hafta çok verebileceğimi sanmıyorum özel gün nedeniyle

Yarın bildirim yapmana gerek yok Başak' cım :KK34: 71,9 olarak kaydederim ben. Bildirimlerini ise perşembe değil cuma sabahı kalktıktan sonra aç karnına ve tuvalete gittikten sonra tartılıp en geç 11:30 kadar yapman gerekiyor. 71,9 ne zaman ki kilon? Yani yeni mi tartıldın sabah aç karnına mı?

Yarın bildirim yapmana gerek yok Başak' cım :KK34: 71,9 olarak kaydederim ben. Bildirimlerini ise perşembe değil cuma sabahı kalktıktan sonra aç karnına ve tuvalete gittikten sonra tartılıp en geç 11:30 kadar yapman gerekiyor. 71,9 ne zaman ki kilon? Yani yeni mi tartıldın sabah aç karnına mı?

sabahta 71.9 dum şimdi de aynıyım :) ama dershaneye gidiyorum net abiimin odasında akşam fişini çekiyo sabah o uyurken de odasına girip takamıyorum dershaneden de 12.30 gibi geliyorum

Yeni gelen arkadaşlara küçük bir uyarım var. Lütfen topiğe geldiğinizde yazdığınız en son mesajdan itibaren geçmişi okuyun ve bunu alışkanlık haline getirin. Çünkü takıma adapte olabilmek için geçmiş okumak çok önemli. Geçmişte size hitaben yazdığımız mesajlara cevap vermeniz gerekir. Konu oldukça önemli. :KK34:

Aynen canım. Künefeye hayır demek biliyorum ki zor ama bir defa hayır dersen emin ol daha azimli ve kararlı olacaksın. Kendine olan güvenin yerine gelecek. Şöyle de yapabilirsin. Verdiğin her 10 kiloya bir ödül koy. Ona göre kilo vermen hızlanabilir. Kebap ekmeklerinden ve tatlılardan uzak durursan eğer zaten kısa zamanda verirsin 10 kiloyu.
Kebap ekmeklerimi de unutmamışsın.:KK34: haklısın aslında. bir an önce 73 kilo olmam lazım.Ah bu eşek kafa.şuraya bak ya düştüğüm duruma.3-4 ay önce 60 için gün sayıyordum şimdi 70 için.zaten künefe yemeyide haketmiyorum ben.:KK47:
herkes yerken yanlarında durma en iyisi git kendini odana kapat müzik falan dinle herkese de söyle sana getirmesinler. künefe yapılırken de yanlarında durma bulaşıklarına bile bakma :KK1: ben böyle yapıyorum hep işe yarıyor

Yok cnm bence o şekilde yapmak yanlış.yoksa alay konusu oluruz.iradeli ve güçlü görünmeliyiz her koşulda.:KK34: zaten bizim evde evde değil görümcemde yapılacak künefecikler:KK52:

Son düzenleme:
X