Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın 1 haftada 4 kilo çok sağlıksız bence.:44:
Gazozlar dışında güzel bir menü bence..afiyet olsun
Anam sonuncu olmusuzya biz
evet dün sonuncu olmuşuz.Ama bu hafta gayret edip 1. olmalıyız kızlar..

Ya arkadaslar ben kilo cizelgeyi yapamiyorum telden giriyorum telden olmuyomu yoksa lutfen bu kardesinizede bi yardim eli uzatin

günaydın canım ve diğer kızlar :))
kilom 72ydi
bu sabahki kilom 70.8
Günaydin cnm süper iste haftaya bireyselde 1. bile olursun belkide listedeysen.

Merhaba kizlar,bende araniza yeni katildim.ismim Hajer,turkmenistanliyim,19 yasindayim,bekarim,calisiyorum.
Boy:1,68
Kilo:75,9
Hedef kilo:54
Merhaba cnm hosgeldin, bende 22 yasindayim. Takima geldgmde 82 kgya kadar cikmistim. Simdi 66.7 kg oldum. Kesinlikle takimin etkisi tartisilmaz

Hollywood diyeti sok bir diyet halde. Ilk hafta insan genelde cok verir ama kilosu senin gibi olanlar ilk hafta en fazla 2 kg veriyor. Sonraki haftalar 300-1000gr drgosiyor. 1haftada 4 kg her bakimdan cok fazla. Normalde 1ayda 4kg vermel daha saglikli.

Nasil bir diyet neler yiyorsun canim merak ettim :)
Günaydın kızlar.. Herkese az kalorili,bol sporlu,sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..
Günaydin cnm, sanada aynidino diliyorum güne motive edici kiloyla basladin. Sakin bitakma kendini hafzaya kadar 2kg'ma yaklasirsin.

Günaydın 1 haftada 4 kilo çok sağlıksız bence.:44:

Gazozlar dışında güzel bir menü bence..afiyet olsun

evet dün sonuncu olmuşuz.Ama bu hafta gayret edip 1. olmalıyız kızlar..

Tsk ederim cnm, ins oluruz yoksa sarinksrtimiz vardi galiba

Sagliklilarda ben veremiyorum,bununda sagliksiz oldugunu zannetmiyorum cunku yapanlarin yorumlarini cok takip etdim kastan dil yagdankaybettiriyo

Yagdan veriliyorsa iyice merak ettim, alatirmisin cnm 1 günde neler yenir mesela?

Ya arkadaslar ben kilo cizelgeyi yapamiyorum telden giriyorum telden olmuyomu yoksa lutfen bu kardesinizede bi yardim eli uzatin
Bende telden giriyorum ama telden denemedihim icin bir bilgim yok cnm

Gunaydin kizlarrrrrrrrr nasilsinizz

Günaydin canim iyiz tskler, sen nasilsin?

gülaydin kizlar dünkü menümden sonra bugünkü kilomu cok nerak ediyorum :)
Henüz yatak keyfimden kalkamadim, ne rahatmis ya böyle zirt birt foruma girebiliyorm

Günaydin cnm, sanada aynidino diliyorum güne motive edici kiloyla basladin. Sakin bitakma kendini hafzaya kadar 2kg'ma yaklasirsin.

Özlemleri karıştırdın sanırım.

Şimdilik hoşçakalın kızlar.Biraz spor yapmam lazım.

Son düzenleme:

iyi diyelim iyi olsunnn :-D idare ediyorum iste

Hollywood Diyeti'ne 1 ay boyUNCAdevam edenler 12 ila 16 kilo verebiliyor. Diyetin temeli, sıvı alımına dayanıyor. Haftanın 2 günü üst üste sadece meyve suyu içiliyor. Bu arada günde en az 8 bardak su da tüketiliyor. Hollywood Diyeti'nin mucidi Dr. Joel Fuhram, ani kilo kaybına karşın diyetin hiçbir sağlık sorunu yaratmadığını belirterek şöyle diyor:.Hem de çok sağlıklı "Bu diyet, meyve suları sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yüzde 75'ini karşılıyor. Ayrıca 2 gün sadece meyve suyu içtiğiniz için, meyvelerin antioksidan özelliği ile vücudunuzu yiyeceklerin, sigara ve alkolün zehirli artıklarından arındırmış oluyorsunuz. Kalan günler sadece salata, pişmiş sebze ve beyaz et yeniyor." İşte ‘mucize'nin formülü:.1. GÜN Gün boyunca dilediğiniz kadar mevye suyu içebilirsiniz. Bunun dışında yiyecek yok. 6-8 bardak kadar da su için..2. GÜN Dilediğiniz kadar meyve suyu için, yiyecek kesinlikle yasak. 6-8 bardak da su için.3. GÜN Kahvaltı: 2 dilim kepek ekmeği, 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, 1 katı yumurta, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Limonlu ve çok az zeytinyağı gezdirilmiş bol yeşil salata. Akşam: 100 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve az miktar zeytinyağı ile pişmiş, limonlu 1 tabak taze brokoli..4. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram mantar ve 2 yumurta ile yapılmış yağsız omlet..5. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız beyaz peynir, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram ızgara balık eti, yanında haşlanmış brokoli..6. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram ızgara tavuk, yanında az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak..7. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram balık eti, yanında haşlanmış 1 porsiyon brüksellahanası..BU KURALLARA DİKKAT! • Diyet boyunca kırmızı et, şeker, yağ, unlu gıda, baklagiller kesinlikle yasak. • Akşam yemekleri en geç 18.00 de; daha sonra hiçbir şey yenmeyecek. • Kremalı, sütlü kahve, alkol yasak. • Hamileler ve diyabet hastaları bu diyeti uygulayamaz. • Haftanın 5 günü en az 30 ar dakikalık yürüyüş veya orta tempolu egzersiz yapılacak. • Bu diyete başladınız mı, 1 hafta devam etmeniz şart.
Canim anlamadiysan internetde cok bakabilirsin hatda kk da bile var hollywood diyeti deneyimlerimiz diye orda yapanlar anlatiyo, bende tavsiye ederim super bi diyet

Kızlar akşam bizimkiler künefe yapacaklar. Sanırım 1 porsiyon 500 calori civarı.

Son düzenleme:
Bugun benim meyve suyu gunum sauna kadar iyi gidiyorum.masallah.bide merak eden varsa normal marketten aldigim karisik meyve suyunu iciyorum.

Hoş buldum. Evet okudum teşekkürler.
Kendini tanıtır mısın? Ayrıca şuan ki kilonu, hedef kilonu ve boyunu da yazarsan sevinirim not almam gerekli.

Gazozlar haricinde güzel bir menü. Keşke onun yerine başka bişey içseymişsin diyeceğim ama balığın yanına da ayran içilmez

Anam sonuncu olmusuzya biz
Ne kadar kötü bişey. Son bir kaç haftadır hep sonuncu oluyoruz.

Bilmem ki ben gecen hafta da yapmadim gruba alinmadim ya daha ondan yazmiyodum ben listeye alininca yazarim diye ozur dilerim :-(
Hep yapman gerekiyordu canım. Listede ol ya da olma sen bu takımın bir parçasısın. Bildirim yapacaksın ki her hafta ona göre deneme süren sona erecek. Yarın sabah tartılıp kilonu yazar mısın?

günaydın canım ve diğer kızlar :))
kilom 72ydi
bu sabahki kilom 70.8
Bir haftada verdiysen eğer 1,2 kiloyu tebrik ederim gayet güzel bir sonuç. Not alıyorum bu kilonu. Lütfen haftaya cumaya saat 11:30 dan önce bildirimini yapmayı unutma.

Merhaba kizlar,bende araniza yeni katildim.ismim Hajer,turkmenistanliyim,19 yasindayim,bekarim,calisiyorum.
Boy:1,68
Kilo:75,9
Hedef kilo:54
Hoş geldin canım. Boyuna göre olman gereken kilo aşağı yukarı 57-58, 54 senin için çok az. Türkmenistan da mı yaşıyorsun? Türkiye' demi? Hajer' in anlamı ne? Bizim Hacer' in karşılığı mı?

Tatlım takım kaptanı olarak şok diyetlere kesinlikle ve kesinlikle karşıyım. Bir haftada 4 kilo senin kilonda birisi için imkansız. 100 ün üzerinde olsan sağlıklı beslenmeyle sporla ok diyeceğim ama az kilolarda oldukça sakıncalı. Burda yapman gereken sağlıklı beslenmeyi öğrenmek. Sağlıklı beslenince zaten otomatik olarak kilo veriyorsun. Dikkat edersen takımda hiç bir kimsenin özel bir diyeti yok. Herkes sağlıklı beslenmeye çalışıyor.

Sitede sorun var canım kimsenin kilo çizelgesi görünmüyor. Sanırım yeni bir yapılandırmaya gidecekler. Arada bir böyle değişiklikler yapıyorlar. Yani seninle alakası yok.

Kızlar 30 dakikada 230 calori yaktım da geldim.

Ciddi birşey yok cnm.biraz spor yapınca canlandım.
Saah sabah ohhh mis gibi olmuş

Kızlar akşam bizimkiler künefe yapacaklar. Sanırım 1 porsiyon 500 calori civarı.
Sakın ama sakın Özlem. Bu hafta seni listeye aldım dimi? Sen şimdi künefe yersen olur mu? Ayrıca bunca zamandır künefe yiyorsun sana ne faydası oldu vıcık vıcık yağdan başka Bana söz ver tadına bile bakmayacaksın. İdeal kilona geldiğinde yersin. Ama şimdi asla

Bugun benim meyve suyu gunum sauna kadar iyi gidiyorum.masallah.bide merak eden varsa normal marketten aldigim karisik meyve suyunu iciyorum.
Hajer' cim şimdi iyi hoş anladık bu diyetide sence mantıklı geliyor mu marketten aldığın meyve suyu. Hem katkı maddeli hem sağlıksız. Diyeti çıkaran adam meyvelerin antioksidan içeriğinden bahsetmiş. Bence marketten aldığın meyve suyu hiç bir işe yaramaz. Ayrıca bu diyeti yukarda da yazdığım gibi onaylamıyorum. Önce sağlık. Sağlığın bozulduktan sonra zayıf olmuşsun sence önemli mi?

Karistirmissin canim bana yazmistin onu:))

Özlem' cim geçen ki çiğdem muhabbetinin ne olduğunu buldum Senin menüdeki çiğ bademi ben çiğdem olarak okumuşum Ondan sormuştum sana İzmir' le bir alakan var mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…