Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tsk ederim kaptancim. Insallah bakalim garantisi vardi Allahtan. Aynen telden artik disaridayken bile girebilirim :KK70:

Ben isimleri aklimda tutamiyorum yav :) insallah bitecek kaptancim sunun surasinda 10kilocuk kaldi cogu gitti azi kaldi :)

Yeni bebegim telefonum oluyor; önceki bebegim resim makinemdi kaptancim :) henüz azizlige ugranadim ama heran olabilir cok karisk bazi seyler :KK70:

Bi defa o resim makinesi değil fotoğraf makinesi. Fotoğraf ayrı şey resim ayrı şey. :KK34:

Bunu seni rencide etmek için felan yazmadım. Sakın yanlış anlama. Sadece doğru bilinen bir hatayı düzeltmek istedim. Bu konularda biraz fazla takıntılıyım. Mesela bir çok yerde insanlar herkes yazacakları yerde herkez yazıyorlar ve ben ifrit oluyorum. İmla kurallarına dikkat etmiyorlar. Bu da benim sinirimi bozuyor. Birde fotoğraf ayrı bir ilgi alanım ve o konuda da takıntılıyım.

Ayrıca telefonuna bebeğim demen çok hoşuma gitti :KK9:

Tsk ederim kaptancim. Insallah bakalim garantisi vardi Allahtan. Aynen telden artik disaridayken bile girebilirim :KK70:

Ben isimleri aklimda tutamiyorum yav :) insallah bitecek kaptancim sunun surasinda 10kilocuk kaldi cogu gitti azi kaldi :)

Yeni bebegim telefonum oluyor; önceki bebegim resim makinemdi kaptancim :) henüz azizlige ugranadim ama heran olabilir cok karisk bazi seyler :KK70:

markası ne nurr telefoonun :KK52:

Kızlar ben kaçıyorum şimdilik kilo veren herkesi kutluyorum. Veremeyenleri kınıyorum. Özellikle Funda sen git biraz daha utan gel :KK9: Haftaya senden çok güzel bir sonuç bekliyorum. Kurtul artık şu 93 ten. :KK52:

Bu arada haftaya izin aldım. Tüm hafta evdeyim inşallahhhhhhhhhhhhh
:KK76::KK76::21:

Kızlar ben kaçıyorum şimdilik kilo veren herkesi kutluyorum. Veremeyenleri kınıyorum. Özellikle Funda sen git biraz daha utan gel :KK9: Haftaya senden çok güzel bir sonuç bekliyorum. Kurtul artık şu 93 ten. :KK52:

Bu arada haftaya izin aldım. Tüm hafta evdeyim inşallahhhhhhhhhhhhh
:KK76::KK76::21:

Ayyy kaptan çok kötüsünnn :KK47: Hakettim ama ben bunu kaça kadar utanayım bilemedim:KK53::KK53::KK53::KK33:

Ebrucum yukarda yazında okudum.İmlaya pek dikkat etmem ama herkez 'e bende sinir oluyorum ya bi tek ona takığım:) herkeş bile kabulüm ama herkez' e tahammül edemiyorum:KK9::KK9:

selam kızlar ben kardeş 9. takımdan... bizim listeyi kontol edebilirmisiniz bu hafta ilk defa yaptım da :KK1:

**9. Takım 344. ETAP***

buse8 (76,8/76.4/0,4/%0,52)izne ayrılmak istiyor
stubbornn(72,3/72/0,3/%0,41)
bur50(73,8/73,8/0/%0)sabit
ddanes(58,7/58/0,7/%1,19)
kalinkaselin(80,2/79,4/0,8/%1)
kahvelikitap(83/78,4/4,6/%2,77)yeni uye, hedef kilo 60, kilosu 2 ye bolundu.

9. takım ortalaması %0.98

Bi defa o resim makinesi değil fotoğraf makinesi. Fotoğraf ayrı şey resim ayrı şey. :KK34:

Bunu seni rencide etmek için felan yazmadım. Sakın yanlış anlama. Sadece doğru bilinen bir hatayı düzeltmek istedim. Bu konularda biraz fazla takıntılıyım. Mesela bir çok yerde insanlar herkes yazacakları yerde herkez yazıyorlar ve ben ifrit oluyorum. İmla kurallarına dikkat etmiyorlar. Bu da benim sinirimi bozuyor. Birde fotoğraf ayrı bir ilgi alanım ve o konuda da takıntılıyım.

Ayrıca telefonuna bebeğim demen çok hoşuma gitti :KK9:
Ben ilk kez resim makinesi Yazdim inanirmisin :eek: baska yazarken cok hatsm oluyor klavyeden hele simdi telefon daha fena. Ben yine iyiyim bukadar iyi yazan; yasitlarim dahs fenslar okulda hep almanca yszdigimiz icin türkceden zorlAniyoruz genelde.
Benimde ilginalanim cok bilgim olmasadA seviorum

Evvvet bebegimmm :KK70:

Ben bu bebegin klavyesine alismam lazimmm. Birde cok msj alintilayip cvp yazamiyorum, tek tek cvp veriyorum o yüzden. Begenmedim ben bu forumu telden ya. KK App var mi?

Son düzenleme:
Tuba ve Elif sizleri bu hafta listenin durumunun kötü olması sebebiyle aldım ama bana söz vermenizi istiyorum. Bir daha takımı bırakıp gitmek yok. Hele ki habersiz bırakıp gitmek hiç yok. Yoksa bu kez izin yerine diskalifiye yazarım. Ona göre ayarlayın kendinizi. :KK34:

söz kaptancım bu sefer kaçmak yok inşallah bu sefer mezun olacam buradan çok teşekkürler.

Kizlar bu aksam özel bir yemege cikacagim fakat suan cok acim. Aslinda yemek istemiyorum ama midem kaziniyooor. 1 patlican dolmasi birazda yogurt yicem

Ayşenur' cum durum gerçekten kötü. Bence sen doktora yeniden git 3 aydır olmuyorum diye. Ayrıca takımı ihmal etmemek gerektiğini en iyi sen biliyorsun. Şöyle otur güzelce düşün. Devam etmek istiyor musun? Bir süre ara vermek ister misin? Ama unutma bebek istiyorsan eğer önce zayıflaman gerekiyor bence.

ebrucum cok haklısın ihmal edıyorum bugunde bıldırım yapamadım zaten kahvaltı falan hazırladım mısafırlere bu saatten sonrada kabul edılmez zaten ben regl olana kadar izne ayrılsam olurmu cnm :26: zaten kıloda veremıyorum bosuna takım ortalaması etkılenmesın yıne gelırım ben ara ara ama dıskalıfıye olmak ıstemıyorum :KK34:

Kizlar ben namaz kilip hazirlanayim yavas yavas. Suands cok tokum obs sindiririm yemege gidene kadar :KK70:

Ayyy kaptan çok kötüsünnn :KK47: Hakettim ama ben bunu kaça kadar utanayım bilemedim:KK53::KK53::KK53::KK33:

Ebrucum yukarda yazında okudum.İmlaya pek dikkat etmem ama herkez 'e bende sinir oluyorum ya bi tek ona takığım:) herkeş bile kabulüm ama herkez' e tahammül edemiyorum:KK9::KK9:
Aynen canım çıldırıyorum resmen :KK52:

Ben ilk kez resim makinesi Yazdim inanirmisin :eek: baska yazarken cok hatsm oluyor klavyeden hele simdi telefon daha fena. Ben yine iyiyim bukadar iyi yazan; yasitlarim dahs fenslar okulda hep almanca yszdigimiz icin türkceden zorlAniyoruz genelde.
Benimde ilginalanim cok bilgim olmasadA seviorum

Evvvet bebegimmm :KK70:
Sen yine süpersin canım. Hem yurt dışında olup hem de bu kadar güzel Türkçe yazan ve konuşan birisin. :KK34:

Ben bu bebegin klavyesine alismam lazimmm. Birde cok msj alintilayip cvp yazamiyorum, tek tek cvp veriyorum o yüzden. Begenmedim ben bu forumu telden ya. KK App var mi?
Olması lazım canım. Araştır bakalım uygulamaları. Bende mobilini kullanıyordum bir ara ama mesaj uyarılarını felan göremediğim için normal siteye giriyorum.

.

ebrucum cok haklısın ihmal edıyorum bugunde bıldırım yapamadım zaten kahvaltı falan hazırladım mısafırlere bu saatten sonrada kabul edılmez zaten ben regl olana kadar izne ayrılsam olurmu cnm :26: zaten kıloda veremıyorum bosuna takım ortalaması etkılenmesın yıne gelırım ben ara ara ama dıskalıfıye olmak ıstemıyorum :KK34:
Seni izinli yazdım zaten. Ama izin dönüşü biliyorsun ki + kiloda olmaman lazım. Ona göre diyetine devam et. Ayrıca evde kim olursa olsun buna misafirde dahil lütfen bildirim yapmayı ihmal etme. Yoksa sonucunda ne olduğunu biliyorsun.

selam kızlar ben kardeş 9. takımdan... bizim listeyi kontol edebilirmisiniz bu hafta ilk defa yaptım da :KK1:

**9. Takım 344. ETAP***

buse8 (76,8/76.4/0,4/%0,52)izne ayrılmak istiyor
stubbornn(72,3/72/0,3/%0,41)
bur50(73,8/73,8/0/%0)sabit
ddanes(58,7/58/0,7/%1,19)
kalinkaselin(80,2/79,4/0,8/%1)
kahvelikitap(83/78,4/4,6/%2,77)yeni uye, hedef kilo 60, kilosu 2 ye bolundu.

9. takım ortalaması %0.98

Listeniz doğru canım. Kilo veren herkesi ve seni ayrıca tebrik ederim. İlk haftana göre çok güzel bir liste hazırlamışsın. :KK9:

[ı]seni izinli yazdım zaten. Ama izin dönüşü biliyorsun ki + kiloda olmaman lazım. Ona göre diyetine devam et. Ayrıca evde kim olursa olsun buna misafirde dahil lütfen bildirim yapmayı ihmal etme. Yoksa sonucunda ne olduğunu biliyorsun.
[/ı]

tamam cnm cok sagol :KK16: Almıycam kılo merak etme belkı - olarak bıle gelırım :KK9: YADA HAMİŞ OLARAK :KK49:

Son düzenleyen: Moderatör:
menü:
sabah kalkış 1bardak ılık su
şekersiz sade neskafe
9.30 kahvaltı.1 haşlama yumurta
1 domates,2 zeytin,2 dilim çavdar ekmek
11.00 mandalina
13.30 öğle: 4haşlanmış kanat
2 dilim çavdar ekmek
salata
16.00 ara:3 ince sucuk (oğlum yerken canım çekti)
18.15:akşam: biraz haşlanmış karnıbahar
yoğurt
su 2.5
spor 40 dk koşu bandında tempolu yürüyüş.

kızlar takım yine dökülüyor
toparlanalım artık hep beraber
bende az verdim bu hafta
ama verenleri tebrik ederim
alanları ve de veremeyenleri yuhalıyorummmm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

X