Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bugünki menüm

sabah(9.30)

40 gr. light beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
1 kupa şekersiz yeşil çay

öğle(13.00)

1 porsiyon portakallı kereviz
2 kaşık yoğurt

akşam(18.00)

1 porsiyon ızgara tavuk göğsü
1 posiyon brokoli
2 kaşık yoğurt

bugün fazla fazla su içtim 2 litreyi geçmiştir diye tahmin ediyorum(aslında ölçüsüne dikkat etsem iyi olucak ama hep unutuyorum
1 saat yüzme

Afiyet olsun menün güzel görünüyor.:56 sporda.
bu hafta da hedefim 2 kilo adet tarihimde yaklaştı ama inşallah ginede veririm.
cnm kilolarımız aynı gibi.Bakalım hangimiz daha çok verecek bu hafta Adın neydi?
merhaba kızlar yeniyim ben. kilo 79.7. bugün başladım.
Hoşgeldin aramıza

Menün çok güzel..Özel bir diyet mi uyguluyorsun? yanlış hatırlamıyorsam bu hafta yine kereviz yemeği yemiştin.

İyi akşamlar kızlarr.Bugün üzerimde kırgınlık vardı spor yapamadım.En iyisi şimdi biraz yürüyüş yapım.yürüyüşten sonra menümü paylaşırım.şimdilik hoşçakalın..

hayır canım özel bi diyet uygulamıyorum diyetisyenede gitmiyorum tamamen kendi çabalarımla yaptığım bi diyet.Dünde kereviz yemiştim.biraz fazla yapmışım kalınca bugünde yedim.yemekleri kendime göre yaptığım için benden başkası yemiyor evde :))

Özlem (Yeni gelen) canım sen bugün neden bildirim yapmadın? Burcu kurallarımızı sana yazmıştı dimi?

Hoş geldin canım. Sana kurallarımızı yazayım. Eğer senin içinde uygunsa okuduktan sonra okudum kabul ediyorum diye geri bildirim yapman lazım.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devametmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

Özlem (Yeni gelen) canım sen bugün neden bildirim yapmadın? Burcu kurallarımızı sana yazmıştı dimi?

kusura bakmayın arkadaşlar kuralları okumuştum haklısın yapmam gerekiyodu ama bugün çok yoğun bi gün geçirdim.bildirim yapmak tamamen aklımdan çıkmış.Bundan sonra çok dikkatlı olucam

Elif' cim menün gayet güzel canım. Su ve sporda öyle. Sadece sucuk olmamış onu da zaten dozunda yemişsin. Ama biliyorsun ki normalde diyet süresince sucuktan uzak durmak lazım.

kızlar takım yine dökülüyor
toparlanalım artık hep beraber
bende az verdim bu hafta
ama verenleri tebrik ederim
alanları ve de veremeyenleri yuhalıyorummmm
Haklısın Zeynep' cim. Biran önce toparlanmamız lazım.

bu hafta da hedefim 2 kilo adet tarihimde yaklaştı ama inşallah ginede veririm.
Not alalım o zaman hedefini. Eğer kararlı olursan regl bile olsan verirsin merak etme.

Menün çok ama çok güzel canım. Tebrikler. Sporda öyle. Kilo çizelgesi yapmayacak mısın kendine? Bu şekilde devam edersen eğer çok güzel kilolar vereceksin.

İyi akşamlar kızlarr.Bugün üzerimde kırgınlık vardı spor yapamadım.En iyisi şimdi biraz yürüyüş yapım.yürüyüşten sonra menümü paylaşırım.şimdilik hoşçakalın..
Hadi bakalım kolay gelsin sana. Bu arada menü hakkındaki uyarımı hatırlıyorsun dimi? Karışık yazma lütfen menünü.

kusura bakmayın arkadaşlar kuralları okumuştum haklısın yapmam gerekiyodu ama bugün çok yoğun bi gün geçirdim.bildirim yapmak tamamen aklımdan çıkmış.Bundan sonra çok dikkatlı olucam
Şuan deneme süresindesin ama bildirim çok ama çok önemli. Bundan sonra daha fazla dikkat lütfen. Yarın sabah tartılıp kilonu yazar mısın? Not almam gerekiyor.

uzun bi zamandır bu şekilde devam ediyorum bu şekilde beslenmeye alıştım canım umarım hedef kiloma ulaşana kadar da bozmicam.sonrasında da çok değiştirmem zaten bu düzeni.tek sorunum bazen canım çok tatlı çekiyor ( tatlıdan bahsedicen farkettim kahvaltıda 1 tatlı kaşığı bal yemiştim onu yazmayı unutmuşum :)canım kilo çizelgesi nasıl yapılıyo ben burayı daha yeni yeni öğreniyorum yardımcı olursan sevinirim

okudum, anladım, kabul ediyorum.

hoş geldin canım aramıza,inşallah istediğin kiloya ulaşırsın burada.

afiyet olsun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…