Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

arkadaslar bu haftakı hedef kılom 64.0 olsun benım
cunku bır suredır veremıyorum.
olcak ıse bakalım dımı ama

Afiyet olsun canim ben begendim

Canim harika bi menu bunun devamini bekliyorum

inşallah canım 2 haftadır menüm değişmiyor aynı.sarımsak çayına bu gün başladım.canım benim hedefim asıl hedefim 65.ameliyat tarihim daha belli değil ama ameliyattan sonrada diyete devam inşallah.

Hoşgeldin
hayırlı günler

seneler sonra tekrar aynı takıma yazıyorum :) tabi daha büyümüş olarak ama hiç vazgeçmedim kendimden . . . eğer kabul görürsek tekrar gelmek isterim
Hoşgeldin

Afiyet olsun canım
Yakında düzene girer canım inşallah. Hele bir eve gideyim de.

Afiyet olsun
arkadaslar telefonumu yenıledım.ınsallah artık ıs yerımde de fırsat buldukca yazarım.
mevcut telefonumdan bu foruma baglanamıyordum
henuz gelmedı.ama bu hafta ıcı gelıcek.
Hayırlı olsun canım.

Afiyet olsun canim ben begendim
tesekkurler canımcım

çok güzel kilo vermişsin,ne kadar zamanda verdin?
merhaba elif,ben nihal.aramıza hosgeldın
28 yasındayım,evliyim henuz bebegım yok.
calısıyorum.
diyete baslama tarihim 1 temmuz 2013
ilk 4 ayda 15 kilo verdım.
gerısı ıse sonra gıttı.
boyum 1.75
suan 64 lerdeyım,ve artık veremıyorum,daha dogrusu duraklama donemındeyım,dıyetı bırakmıs degılım,bu sebeple mezun olmadım.

umarım hedefıne ulasırsın.kılolıyken hızlı verme surecı var.o akısa kendını kaptırırsan gerısı kendılıgınden gelıor.

nihalcim çok güzel vermişsin,zayıflama işi sabır işi gerçekten.inşallah bu sefer bende veririm.

canim bende suyla bitki cayina sardimda bitki cayida bagirsaklarimi mahveder diye korkuyorum 3bardaktan fazla onermiyorlar

hoşbulduk kızlar,inşallah canım rabbim tekrardan nasip eder.funda çok doğru bir karar vermişsin darısı başıma bende bırakmayı denedim yapamadım yarı yarıya azalta bildim.

canim deniyorum insallah pes etmem 24saat oldu nerdeyse fena degilim:)darisi tum isteyenlere

kızlar selam ancak geçebildim pc başına
dışardaydım gelince de kızımın ödevi vardı onu okuttum
kızları uyuttum arkasından evi topladım şimdi de yazılı hazırlıyorum yarın öğrencilerime

Günaydın kızlaarrr.. Burcu özür dilerim canım ya sabah işe geç kaldım apar topar çıktım evden o yüzden tartılamadım yarın kesin söylicem söz :18:
bu arada akşamda ilk gün psikolojisimidir bilmem kek yedim o yüzden dün ki menümüde yazmak istemiyorum rejimime ben bu günden itibaren başlıyorum yarın hedefimi kilomu menümü herşeyimi tastamam bi şekilde size söylicem.
Buarada kalorisiz bi gün olsun inşallaahhhhh

Gunaydın hanımlar
bayadır geliyorum takıma ama hiç aktif.değil takım cok kotu
ben izindeyim. Ama gelip okuyorum, yazamıyorum cunku finallerim basladı
Yeni gelenler hosgeldiniiizzz
Kapran yok.ortalıkta,inş hersey yolundadır, takımın boyle boş oldugunu orunce o da uzulu,ek
kızlar bugun tartıldım ama sonuc felaket, soyleyemem bile
bugun evdeyim pirinç lapası detoksu yapıyorum,.dur demezsem basladıgım yere geri donucem(
hızlıca bir iki kilo.gitsin, şoklayayım, sonrada kendimi tutmaya devam, eski halime donup, hatta eksiye geçip tekrar giricem takıma inşallah
öpüyorum herkesii, bugun cok calısmam lazım yarınki sınava, goorusurızz

Kızlar gelemiyorum bir kaç gündür. Ben gelemeyince de takım eski haline dönemiyor. Çok yoğunum bu günlerde. Hiç bir şeye vaktim yetmiyor. Üstüne birde hastalığım tam iyileşmedi. En kısa zamanda her şeyi yoluna koyup sık sık gelmeye çalışacağım. Ama bu arada sizde bırakmayın kendinizi. Takımın durumu kötü ama onu iyileştirmek bizim elimizde. Birazcık sabır ve destek. Geçmişi okuyamadım ama Elif gelmiş sanırım. (file76 Uzun zaman oldu ismini doğru hatırlayabildiysem eğer:26:) Mesajlarına tam bakmadım. Takıma dönmek istiyorsan geldiğim zaman görüşelim yeniden. Beni hatırlamışsındır büyük ihtimal.

Burcu' cum desteklerin için çok teşekkürler Seviyorum seni Funda' cım bugün ikinci gün nasıl geçiyor?

Kaptancim cok gecmis olsun dikkat et kendine.az once buyuk capta bi tartisma yasadim mudur yardimcisiyla o sinirle mudurun odasina gittim olayi anlatirken mal gibi aglamaya basladim ciktim lavboya gittim durduramadim kendimi ne bicim agladimsonra ictim 1 tane.icime cekmedim ama yeminle durduramadim aglamami regl olacam onun da etkisibeceremedim ebru arkasina sigindim belkideama birakmadim devam edecem.

hatırlıyorum canım çok geçmiş olsun kendine dikkat et.gelince bol bol sohbet ederiz.

Onemli degil ebrucum elimden gekdigince burdayim ananeme bakiyorum 2 gundur telden girmeye calisiyorum ama bi kac gun onceye gore daha canli diye dusunuyoorum takimi file 76 ve gozde diye 2 yeni isim var canin bugun bakamadim katilmak isteyenler alanina askinda yeterince uyemiz var ama paylasim yok cnm ya

kızlar nabersiniz? :)

bir aklıma geldi, takımıma bakayım dedim :)
biz iyiyiz , 31. haftadayız :) az kaldı walla...
hayırlısıyla kavuşacağım oğluma 9-10 haftaya kadar inşallah...

sonra da birkaç ay geçsin, vuhuuuu yanınızdayım.. eşime söz verdim, seneye yaza bomba olcam diye... şimdilik 10-11 kilo aldım.. çok değil ama hızlandı son haftalarda... çok fazla almadan bitirebilirsem süper olacak...

öpüyoruuuumm...

Cerenimooo hosgeldinnn ayy dogsada baksak kime benzio ya ins. Cok saglikli olur kuzum 11 kilo hic bisi degil. Kasma kendini verirsin saglikli beslen yetr

Kolay gelsin canım, başarılar
Çok geçmiş olsun Kaptancığım.

Bırakırsın inşallah Funda. Pes etme yeter ki.

Zaman ne kadar çabuk geçiyor. Hamilelik haberini aldığında ben takımda yeniydim. Ne kadar az kalmış doğuma. Çok sevindim. Haberlerini bekliyoruz. 10-11 kilo normal zaten. Doğumdan sonra bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…