Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugün ki menü
sabah 07:30
4 kaşık musli
1bardak portakal suyu

ara 10:35
10 badem
1maden suyu

öğle 12:00
Tavuk Göğsü izgara
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara 15:00
2 kasik musli cerez gibi tek tek yedim
1 adet maden suyu

aksam 17:05
Maydanozlu peynirli sandviç

su şu an 2 litre
spor yok.

menü güzel canım afiyet olsun

Haklısın cnm ..ama işte normalde hiç mantı hamur işi yemeyien biri olsam hadineysede ,yemediğim şeyler değil işin açıkçası ..
Birde korkuyorum diyetteyken sınırlı şekilde yıyım diyetı bırakınc kilo almaktan ..ama senin dediğin gibi öğlen yenebilirdi ..sağol cnm

naçizane fikrim benim canım

menümü yazayım

sabah:
2 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
çay

ara:nescafe

öğlen:
haşlanmış yumurta ve ile ekmek yedim hiçbirşey canım istemedi
kızıma haşlamıştım o yemeyince ben yedim

akşam:
1 tabak kabak yemeği
1 dilim ekemk
1 kase yoğurt

ara:1 soda

2 litre su

Offf simdi ne kadar gecmis birikmistir kim okuyacak diyye girip 12 13 mesajla karsilasmak cok kotuymus kizlar kendinize gelinnnnn :KK19:

Offf simdi ne kadar gecmis birikmistir kim okuyacak diyye girip 12 13 mesajla karsilasmak cok kotuymus kizlar kendinize gelinnnnn :KK19:

Evet maalesef sayfa çok durgun ...diğer gruplar daha aktifler ..bizdeki sıkıntı ,hasta olan var ,nette sıkıntısı olan ,Yada işten dolayı yoğunluk ..inş düzelir ..

Bu günkü menüm ;ikindi :KK66:;3kaşık Menemen
5zeytın ,1kkpeynır ,1tam 1yarım dilim ekmek
2bardak çay (saat 14.00 dı çok geç kalktım gece ders çalışayım derken geç yattım ..haliyle geçkalktım )

Akşam (18.30)2kepçe çorba bol salata ,1dilim ekmek 1bardak ayran

yürücem birazdan ,10 bardak su ,

Kızlar ben 3mil yapmaya gidiyorum ..12yekadar anca bitiririm egzersizlerde birlikte ..yahu kendimle konuşuyor gibiyim :KK66::KK66:neysem herkese iyigeceler ..:) yarın misafirim var ..belki yürüyüşüm bitince bi kurabiye yaparım :KK66::KK66:

kizlar cok fena net sorunum var. kac gündür olmuyor. burada resmi tatil. gece oldu ama netin modemde isigini yandigini görünce hemen geldim. eminim birazdan yine gidecek teknik bir sorun varmis. bu hafta icinde halledilecek insallah tekrar resmi tatile girmeden.
sizden uzak kalmak yine bana iyi gelmedi. kilo aldim, cok üzgünüm. moralim baska nedenlerden bozuk. kendimi yemeye verdim resmen, sanirim reglim 1hafta sonra gelecek bunun etkisi vardir. doymak bilmiyorum. inanilmaz bir durum.
nefsimi yemekle doyurmaya calisiyorum resmen.
insallah net yapilacak ve ben haftaya kilo vermis olarak gelecegim. bir süre daah listeye girme isini mecburen erteleyecegim. sanirim 65kg'i görmeden geri dönmek istemiyorum bu kararida simdi aldim. hayirlisi bakalim, kaptancim sen ne diyorsun?
gelince okurum insallah gecmisi

kir cumadan itibaren gecmise baktim 2dakikada bitti. hakikaten paylasim azmis baya.
uzak kaldigim icin nasil üzgünüm anlatamam. yok yanlis bir zamana geldi netin gidisi. ne gzl listeye girecektim baya motive olmustum.
sali gününden beri sanirim netim yoktu. cuma günü modemdeki isigin yanmasini ümit ettimsaat tr saati ile 11.30'a kadar ama maalesef olmadi. biri bana özelden facebook adresini atabilirmi, en azindan takim icin listesine faceten arkadasa yazarak bildirim yaparim.
Kim bana yardimci olmak ister, lütfen mesaj atabilir mi?
benim telefonumdan sitede foruma login bile yapilamiyor. bu yüzden net olmadiginda hicbisekilde baglanti kurma sansim yok ancak face üzerinden. face calisiyor telefonumdan. off nasil dertliyimanlatamam, ne gzl kilo verirken netin gitmesi resmen diyetime balta vurdu resmen :KK5::KK5::KK5::KK5: sizden uzak kalmak motivemi acayip derecede düsütüyor hatta kökünden yok ediyor.
burasi benim icin cok önemli gercekten :KK19::KK19:
insallah net artik gitmemeküzere gelir.
suan yine gidecek gibi su mesajimi hemen göndereyim sonrasi insallah en kisa zamanda geri dönecegim:KK50::KK50:

:KK49:herkese günaydın:)
pazarınız güzel olsun :KK16:
Kalorisiz olsun:KK8:
Sevdiklerinizle olsun:KK19:

canım misafir gelince çok zor
bize de geldi şimdi gittiler
ama katletmedim

B'nde bozmadım cnm :KK66::KK66:sadece yaptığım tatlıdan yedim bi parça okadar yani :KK66:kadın diyoki ;doğru de diyetmi yapıon ,B'nde tabi
Söylemedim ..yok cnm istemiyor falan geçiştirdim ..atlattım sayılır yani :KK66:
Sadece çorba yedim ..çaylarda belki bişeyler yerim diye. ... Bu milattır bnm için a dostlar :KK66:

Kızlar menümü paylaşayım :)
Kahvaltı ;1kk peynır ,çay ,zeytin ,
Öğle ;1kepçe çorba ,1dilim ekmek ..
Akşam 1kepçe çorba 1dilim pasta :)

3mil yürücem birazdan ..10 bardakta su içtim canlar ..pastayı misafir yalnız yemesin diye ..yedim ;(

gunaydın kızlar nasılsınız ben cokk kotuyum :2: bu grıpmi benden ayrılmıyor benmı grıbı bırakmıyorum bılemedım :KK9: bogazım falan cok kaşınıyor
dun hiç gıremedım kızlar k bakmayın bı gecmışe bakıyım dedım hatta okuyamam bayagı sayfa olmuştur dıye dusundum ama hiç mesaj yok neredeyse neler oluyor bıze arkadaslar :KK47:

Gunaydın kızlar
ben moralman hiç iyi değilim, heyecanımı hevesimi kaybediyorum, sınav donemi kendime dur diyemeyince olmuyor artık diyorum. Esime de dedim, o da beni yureklendiriyor sınavların gecince yaparsın, kısın vucut su toplar filan diye.. Artık ödülüm olan laptop için bile, ümitsizlikle "ben zaten laaptop sevmem " diye dalga gecmeye basladım.. Sınavlar beni bozuyor:KK43: bu haftasonu cok kotu gecti.
ne yapıcam:KK43:

Gunaydın kızlar
ben moralman hiç iyi değilim, heyecanımı hevesimi kaybediyorum, sınav donemi kendime dur diyemeyince olmuyor artık diyorum. Esime de dedim, o da beni yureklendiriyor sınavların gecince yaparsın, kısın vucut su toplar filan diye.. Artık ödülüm olan laptop için bile, ümitsizlikle "ben zaten laaptop sevmem " diye dalga gecmeye basladım.. Sınavlar beni bozuyor:KK43: bu haftasonu cok kotu gecti.
ne yapıcam:KK43:

cnım boyle dusunme lutfen istersen yaparsın zayıflamak oz guvendır istedıgın kıyafetı gıymektır yaparsın basarırsın merak etme canım laptoptan en onemlısı zayıflamak degılmıdır sence, bence en guzel odul zayıflamak onuda burada hep beraber basaracagız :KK34:

Slm kızlar. Merak etmeyin diye yazıyorum. Geçmişe bakamadım ama son mesajlara göre durum oldukça vahim galiba. Hafta sonu çok yoğundum. Misafirlerimi uğurladım. Benim minik yine hasta. Grip olmuş burnu akıp duruyor. Bugün iş yeri de çok yoğun. Akşama gelmeye çalışırım. :KK5:

Merhaba kizlar iki gundur yoktum msglari okumam 1 dk aldi:KK53:
Arkadasim var corluda kardesim kadar sevdigim ailesini ziyaret etmek istedik 2 gundur burdayim teyze neler yapmis neler valla cok sartli gelmistim zaafdan da degil sirf kadincagizin ginlu kalmasin die cok buyuk kacamaklar yaptim:KK43:2 ay sonra ilk defa moralim cok bozuk:KK43:maddi durumlari cok kotu o yoklukta biseyler yapmis gelecegiz die gercekten kiyamadim:KK43:poaca yedim corek yedim yandim ben yandim +cikarsam vicdan azabindan kahrolurum zaten bu hafta cok kotuyduk.istanbula gececegiz simdi bu bi kac gun toparlamaya calisacam disarda yiyecegiz mecbur ama hamur isinden uzak duracam.insallah bil gezme de olursa eritirim die umut ediyorum.hepinizi optum gelmeye calisacam tekrar.

X