Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydınlar efendimmmmmmmmmm.Kısa bir aradan sonra yanınızdayım evime ve işime döndüm sonunda ve sizlere:)
Memlekete gidince beynim dönüyor bukadar yoğunluk olamazzzzz.Nihayet cumaya kadar sakin bir hafta beni bekliyor toparlanmam lazım bir an önce.kaçamak yapmadım antepte ama dengesiz beslendim korkuyorum inşallah cumaya toparlanmış olurum.

Kaptancım hemen yazmak isterdim de gerçekten telefondan zor oluyor sakin kafayla yazayım dedim asla takıma zarar verecek bişey yapmam birazdan BAŞARI HİKAYEMİ özet geçerim paylaşım alanına:)

günaydın kızlar dün gelemedim cumartesi günü yediğim balıkdan zehirlendim çok kötüydüm o 2 günde tam 1.5 kilo vermişim tartıda şok oldum bugünnn bugün biraz daha iyiyim ama midem hiç bişi kabul etmiyo

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine. Bende bir kere dışarda yediğim kebaptan zehirlenmiştim ahh bu yemekler ahh

Tünaydın kızlaaar! İki üç gündür moralim çok bozuk, böyle bir boşlukta hiçlikte hissediyorum. Neden anlamadım :/

arada oluyor canım öyle ya havalrdan yer mekan zman değişikliğinden filan
Sanırım öyle canım, bir anda aşırı yüklenme oldum sanırım. Diyet, yurt dışında 2. lisans araştırmaları, finaller, yılbaşı curcunası falan derken bunaldım sanırım. Her şey üst üste geldi son bir kaç gündür. Asıl kasan şey diyet ve şu araştırma safhası sanırım. Hayatımı değiştirmeye çalışıyorum çünkü biraz içim şişti. Dokunsalar ağlayacağım anlamadım
:26:

geçenlerde bende öleydim kuzum valla temz bi uyku çektim rahatladım

ayyy burcucum inşallahh darısı hepimize.Bu hafta da birinciliğe oynayabilseydim keşke ama biraz zor görünüyor

canım bu hafta çok güzel kilo verdin moralini bozma bu hafta ne verirsen kar öle her hafta 2 kilo filan gitseydi diyetin ne zevki kalırdı

canım bu hafta çok güzel kilo verdin moralini bozma bu hafta ne verirsen kar öle her hafta 2 kilo filan gitseydi diyetin ne zevki kalırdı

evet haklısın ama güzel olurdu yaa 2.5 ayda hallederdim :)Şaka şaka emin adımlarla ilerlemek istiyorum zamana çok takılmayacağm bi yere yetişmiyorum en azından onun stresi olmuyor.

evet haklısın ama güzel olurdu yaa 2.5 ayda hallederdim :)Şaka şaka emin adımlarla ilerlemek istiyorum zamana çok takılmayacağm bi yere yetişmiyorum en azından onun stresi olmuyor.

aynen canm hem bu şeklde sağlıklı beslenmeyi öğreniyosun hemde verdiğin kilo kalıcı oluyo

tünaydım canım
verirsin canım cumaya kadar
sıkma canını

tebrikler canım birinci olmuşsun
ayyy çok sevindim senin adına
ben buralardayım artık
zaten aynı kilodayız artık

canım çok geçmiş olsun
aman dikkat
çok korkarım bende
benim büyük kızım azıcık bayat balık yesin hemen o gece kusar
çok taze olacak

Dünden bugüne ne değişti ??

Benden 100gr daha gitti

hergün 100 br versek iyide
kaçamaksız gün geçmiyorki

Tünaydın kızlaaar! İki üç gündür moralim çok bozuk, böyle bir boşlukta hiçlikte hissediyorum. Neden anlamadım :/

canım ben 1 aydır öyleyim boşlukta gibiyim
zamanı yetiştiremiyorum
sinirlerim bozuluyor
kendime hiç vakit ayıramıyorum

niye böle oluyor peki zeynepcim :44:
canım üstte yazdığım gibi zamansızlıktan
ve de yorgunluktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…