Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Cnm ne güzel anlatmış ,gerçekten pes etmemek lazım ...ben diyetısyene gıttı. Geçen gun ...oda aynı şeyı demişti bana ,hatanız mukemmellıyetçı olmak demişti ...
Misal Ogün kaçamak yaparsam kendimi salıverıyordum eskıden ..ama baktım olcak gıbı değil arkadaş ,kilo almış başını gıdıyor ...

Kaptan hanımcığım ne zaman listeye gırebılırım ..daha erken olmazmı ama ama ...

.......bugunku menum
Sabah
Simit
Sekersiz cay

Öglen:
Doner
Ayran

Ara: keopekli bisküvi

Akşam:
1 yesil elma
2-3 tane hanımeller kurabıye

Cok sacma bır menu bılıyorum akşam helede ama saat gec olmuştu yemek yemek isteedım bugun cumartesı oldugu için işten saat 21 de cıktım cok yoruldum bugun ama ..................

Menüne diyecek yok gerçekten ...bnm de sorunum bu ,acıkıyorum ya ,şekeri şeyler istiyorum ...ne güzel acıkmamışın

Canım hemen ayça kaya al. Kitabı yarılamadım ama ufak ufaak başladım uygulamaya. Hatalarım var ama düzelecek. Her sabah tartılıp tuttuğum deftere yazıyorum o yüzden 100 gr bile alsanız hemen önlemini alın da 200 gr olmasın diyor Ayça kaya.

Ebruu seni seviyorum gerçekten. Sen olmasan ben ayça kayayı duymazdım kadın Yıllardır bunu anlatıyormuş da ben 1 kere bile görmemişim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben bu yazıda kendimi gördüm resmen. Kesinlikle Ertesi öğün yoksa ertesi gün duruma el atmak lazım. Kimse kusursuz değil Düşmek yaralanmak da lazım hayatta...

Ebrucum kabızlık problemin 5333 e başlayınca son buldu. Bugün itibariyle şimdiden 1kg verdim inş. Kızlar benle yarışmak isteyen var mı bu haftanın 1.si olmaya adayım Bu ayın sonuna kadar 89.9 olacağım en az. Bu hafta 2kg dan az vermeyeceğim inşallah

tunaydın kızlarr :) kımsecıkler yok yıne..bugun hıc ıstahım yok ,galıba soğuk aldım ,mıdem falan bulanıyor ...bısıy yıyesımde yok ..

cnm kıtap tam olarak ne dıyor ..yanı su 5333 olayı nedır tam anlamadımda ben ...temel felsefe ne ,vazgecmemekmı..

cnm kıtap tam olarak ne dıyor ..yanı su 5333 olayı nedır tam anlamadımda ben ...temel felsefe ne ,vazgecmemekmı..

5-tahıllar
3-et
3-süt
3-meyve
3 yağ= ama bu zaten tükettiğimiz herşeyde olduğu için beslenme programında yazılmıyor.

mesela sabah 2 dilim çavdar ekmeği yedin 2 tahıl hakkın gitti kaldı 3 ister ekmek ye ister baklagil ama az ye sakın abartma...

Menüm

Sabah
kıymalı menemen 2 kaşık
haşlanmış 1 adet yumurta
2 dilim çavdar ekmeği
1 bardak şekersz çay

saat:13:50 de
3yk yoğurt
1,5 ceviz

Akşam
1 kaşık menemen
1 kaşık taze fasulye
1 tavuk baget
1 dilim tambuğday
1 bardak ayran.

gece 12 den sonra içtiğim yarım litre su da sayılırsa

2,5 lt su
yarım saat yürüyüş

Porsiyonlarım azaldı çeşitlerim arttı.
menüme yoğurt ayran meyve girdi.
Evde salata malzemem yok. Maaştan sonra bol bol salata tüketeceğim inşallah

Kahvaltı ;4zeytın 1kkpeynır ,1dilim ekmek ,yarım salatalık ,1bardak çay
Ara;5tane badem 2tane kayısı
Öğlen ;1kase çorba. ,yarım kase yoğurt
Akşam ;1porsyon pırasa,1kepçe çorba ,yarım salatalık turşusu .

2litre su şimdiye kadar ,3mil yürüyüş ..

noldu kuzum

arada gel yaaaaa

canim arada efkarlaniyorum öyle

Albumde degil fotograflar. Burdaydı, gormedinizmiki ya

ben görmedim canim, yükledim dedigin sirada gecmise bakmistim ama göremedim.

sirf univ ücreti ise evet fena degil. almanyanin bazi sehirlerinde o üceri almiyorlar bile benim yasadigim sehirde 6 ayda bir sömestr baslamadan ücret ödüyorz 300 € kadar. fakat univ harci disindaki masraflar cok yüksek. en basiti ders icin gerekli seylerin ciktisini alayim desen variyetin gidiyor yinede tabiki yasadigim yeri cok seviyorum. burada dogup büydüm ben, baska sehirde ve ülkede yasamayi düsünemiyorum bile. cünkü bircok ülke ve sehir gezdim buradaki düzeni medeniyeti hicbiryerde göremedim. begenmedigim seylerde var elbet ama yinede tanidigim sehirlerden en yasanabilecek sehir burasi.
almanyanin univ köylerine gitmeni tavsiye etmem mesela. geleceksen baskente gel

ayy kaptancim nasil mutlu menüm ile ilgili yazdiklarini okuyunca bilemezsinnnn
listeye girme olayi ise beni kopardi suanda pozitif anlamda
bu hafta gireyim ozaman insallah yine ekside olurum ve girerim.
yarindan itibaren saymaya baslayayim mesajlarimi. yeni mesaj listesini görmedim. hangi günler paylasiliyordu kaptancim?

moralim arada bozulur benim, bazen bedenim burada ruhum uzak yerlerde uzak seyleri düsünüyor, canim bedenimden cikiyor sanki.
benim hikayemi biliyorsun kaptancim. bu durum beni ya yasatacak yada hayatimi mahfedecek. yasayip görecegiz kader

iyi aksamlar kizlar dün giremedigim icin meraktan hemen gecmise daldim.
nasilsiniz bugün?
benim ellerim baya sis oldu. yedigim mi dokundu bilmiyorum.
suan ellerimi balon gibi hissediyorum,parmaklarimi bükerken patlayacak sanki
görüntü cok belli olmuyor ama baya sis hissi var.
gecer insallah.

dünki menüm

9:00
1 kase nesfit + süt

15:00
1 avuc leblebifindik karisk

16:30
1 tabak az yagda pismis pantar

20:00
misafirlikte cayin yanindaki abur cuburlari yemedim ama meyvede
kendimi tutamadimen sevdigim kis meyvesi gelince, ponpon yedim bir kac dilim

su 2ltden fazladir tam saymadim,misafirlikte bardak bardak ictimde baya
ayriyeten bir miktar siyah cay papatya cayi fln ictim.

aksamki meyveden dolayi saat 21de canli oynak müzikler esliginde 2 saat dans ettim,
tüm halk oyunlarinida gectimbu arada horon, halay, cepki, ankara, oryantal, pop...
cok iyi geldi kizlar

bugün menüm:
öncelikle bugünü oruclu gecirdim.

gece 5:00 sahur
menemen yapti 1 yumurta kirdim, bunun yarisini yedim.
1 dilim tam bugday ekmegi
2 tk kayseri cemen

16:30
disaridaydik 1 döner yedim fakat ekmegiyle birlikte. sandevic ekmegi gibi bir ekmek beyaz unla.

simdilik 1lt su
0,7ml siyah cay

az önce walking at home 3milesi yaptim 45 dk civari, bitip foruma geldim.
cikinca tekrar her telden müzik acip oynicam canim ne kadar isterse en az yarim saat

haydi ben oynamaya kacar

Kizlar ve özellikle kaptancim sizin icin resim ekledim.
Yorum yaparsaniz sevinirim.
Elestiriye acigim icinizden geleni yazin yeterki

Son düzenleme:
Canlarım gelemedim bugün. Malum misafirlerim var. Özledim hepinizi. Geçmişi okuyamadım. Yarın iş yerinde fırsatım olursa okurum inşallah. Nur' cum yorum yaptım fotoğrafına Özel bir durum olursa mesaj atın lütfen. Geçmişi okuyamadığım için kaçırma durumum olabilir.

Funda' cım en kısa zamanda paylaşım alanına başarı hikayeni yazman lazım canım. Eğer paylaşmazsan takım olarak ceza alacağız. Böyle bir şeyin olmasını hiç istemem.

Hepinizi öpüyorum kocaman. Yarın görüşmek üzere inşallah

O da ne akşam en son mesajı ben yazmışım sabahta ilk mesajı ben yazıyorum. Nerdesiniz kızlar

Kocaman bir günaydın gelsin benden. Umarım hep birlikte çok güzel bir hafta geçiririz.

Bu arada dün tartıldım. Sonuç çok vahim. Bir haftada 1 kg almışım. 62 kiloyum. Bakalım bu hafta yeniden 61 olacak mıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…