Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ben bunun tavuksuzunu yapıyordum.ama böyle de eminim cok güzel olur.deneyeceğim.

başka değişik öneriler tavuklu salat tarifi bunların içindede var.
TOK TUTAN MUZLU YOĞURT
1 KASE AZ YAĞLI YOĞURT
1 TATLI KAŞIĞI VANİLYA
2 ADET MUZ
10 ADET DÖVÜLMÜŞ CEVİZ

İŞTAH DENGELEYİCİ ZAYIFLATAN ÇORBA
1 ADET TAZE PANCAR
½ ADET TATLI PATATES
1 ADET DOMATES
1 ADET KIRMIZI SOĞAN
1 ADET TATLI KIRMIZI BİBER
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI
1 TATLI KAŞIĞI HARDAL
1 ÇAY KAŞIĞI ÇEKİLMİŞ KARABİBER

TOK TUTAN KÖFTE
150 GRAM YAĞSIZ KIYMA
MAYDANOZ
SARIMSAK
KURU SOĞAN
KİMYON
ZEYTİNYAĞI
KAŞAR PEYNİRİ
SOSU İÇİN:
SÜZME YOĞURT
SARIMSAK
KURU SOĞAN
ZEYTİNYAĞI
BEZELYE

ZAYIFLATAN TAVUKLU BULGUR SALATASI
100 GRAM HAŞLANMIŞ TAVUK
4 YEMEK KAŞIĞI HAŞLANMIŞ BULGUR
1 ADET KURU SOĞAN
1 DEMET TAZE ROKA
6 ADET KURUTULMUŞ DOMATES
2 ADET DOMATES
¼ DEMET TAZE NANE
¼ DEMET MAYDANOZ
1 YEMEK KAŞIĞI ZEYTİNYAĞI
1 YEMEK KAŞIĞI NAR EKŞİSİ
1 ÇAY KAŞIĞI KİMYON

ŞEKERSİZ TATLI
1 ÇAY BARDAĞI ÇEKİRDEKLİ SİYAH KURU ÜZÜM
½ ÇAY BARDAĞI YABAN MERSİNİ KURUSU
10 ADET TUZSUZ BADEM
1 ÇAY BARDAĞI SÜT
1 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA
1 ÇAY KAŞIĞI TARÇIN

BAĞIRSAK TEMİZLEYİCİ TATLI
4 YEMEK KAŞIĞI ÇEKİRDEKSİZ SİYAH KURU ÜZÜM
5 ADET SİYAH KURU ERİK
5 ADET KURU KAYISI
5 ADET KURU İNCİR
5 ADET KURU HURMA
10 ADET CEVİZ
1 ÇAY BARDAĞI AZ YAĞLI SÜT
en sondaki tarfin yapılışını gördüm blendrda hepsini çekiyorsunuz..kaşıkla yiyorsunuz..
inşallah kilo vereceğiz..içlerinden regl öncesi tatlı krizi için seçim yapılabilecek tarfiler var..malum bu haftada benim regl öncesi dönem hoş 15 gün önceden başlar ama bu hafta tatlı krizine önlem amaçlı denenbilir tarifler var..bana göre buradaki ölçüler değiştirilebilir muz mesala fazla geldi bana ve direk ana öğün yerine geçiririm..

şimdi yoldayız .hastamızı doktora götürüyoruz.
kablosuz internetin en sevdiğim tarafı bu .yolda da kullanabiliyoruz.
yolumuz az kaldı.ben kaçıyorum.

Kolay gelsın canım ,işin zor gerçekten ,B'nde atanmaya çalışıyorum ,kpss ye hazırlanıyorum evde bu yıl ,
Ama tamda motive olamıyorum ...çalışsan ayrı dert çalışmasan olmaz ,atansan ayrı atanmadan başka
Zaten bebekte olmuyor ..efkarlandım ,
Matematık örtmenim varmı bana bir tavsıyen nasıııhatın

Aaa Ciddenmi ya ,palu bize çok yakın ,kovancılardayım B'nde

Yukarıdaki msj sana cnm ,yanlış alıntılamışım vayanassını sayın seyırcıler palu demek (Orayıda sevmedım gerçıde )yaaa ben sevmemedim bi türlü buraları ;(

Ay dünden beri yazamadım arkadaşım bize geldi de.. Az sonra hemen 2 günlük menülerimi yazacağım..

selam kizlar bu net beni cildirtacak.
sizden uzak kalmak bana iyi gelmiyor.
insallah bu durum düzelirde her aksam gelebilirim yine.
net gitmeden hemen gecmise dalmak istiyorum.

kacak kecileri kaciracak canim telefonum biraz dandik bisey zar zor foruma giriyor ve login yapamiyorum yazmayi hic yölemiyim zaten öyle fonksiyonlara sahip degil benim külüstür
akilli basli bir telefon lazim banada iste hersey mani'ye bakiyor

tesekkür ederim canim. aslinda kendi hazirladigin planda haftaya 65-en fazla 66kg olacaktim ama haftada en fazla 500gr verince artik ne zaman 65 olurum bilemiyorum. ama en azindan kilo veriyor ve 6lardayimya bu bana knedimi iyi hissettiriyor. ve herkes bu hafta sonu yine kilomu vermissin sen baya ince görünüyorsun dediler nasil sevindim anlatamam. birde soruyorlar nasil verdin diye, bende benim yaptiklarimi anlatiyorum. herkesin sorunu ayni bogazimi tutsam vericem diyor

kızlar söz fotosu ekledim bi kaç tane

bu yorumdan sonra bakalim bizim citira

insallah canim bakalim

Eki Görüntüle 894689

Ya reklamın iyisi kötüsü olmaz derler de bu nasıl bişeydir yaa

Büyük olmicam artık daha çok hırslandım bak

cok güldüm ya cok sagol
ben bir kücüksün abla alabilirmiyim

tesekkür ederim kaptancim, bende 6li rakamlardan cok mutlu oluyorum ama heran 7 olabilir diye korkuyorum nedense. birdaha hamileyken bile 7lere cikmak istemiyorum o derece biktim 7lerden

hosgeldin canim ben nur, 22 yasimdayim, listeye girmeden gruba basladigimda 82kg falandim yanlis hatirlamiyorsam.
78le listeye girdim simdi ozaman 10kg daha azim, hedefim en az 10kg daha vermek. suan böyle bisey yazdigima inanamiyorum cünkü bende dedigin gibi daha önce diyet deneyimlerim olup bi zaman sonra birakmis ve kendimi sismanligin cikilmasi zor bir müebbet gibi görüyordum. taaki bu gruba girene kadar. simdi her hafta oyun oynar gibi kilolarimizin gitmesini izliyorum cok mutlu oluyorum.
motive olup diyete baslama sebebim ise forumdaki diyet gecmisleri olan basari hikayeleri olan insanlarin hikayeleri ve nette zayiflamadan önce ve sonraki fotograflar. millet veriyor ben niye veremeyeyimki dedim basladim.
arada bir sebeplerle guptan uzak kalmamda oldu fakat simdiden söyleyeyim bu grupta düzenli olursan acayip gzl kilo veriyorsun, gruptan bazi nedenlerle uzakda kalanlar kilo alip dönmüs oluyor bu yüzden katilimina dikkat et derim.
tekrar hosgeldin canim

selam kızlar bugün ödev yapcam arada bi uğrarım ama canım çok skkın

yok canım genel bi sıkkınlık var bugün bende ya

gecmis olsun diyelim canim, hayirdir insallah..

tsk ederim canim

aynen haklisin canim, sagol tsk ederim.

gecmis olsun kaptancim.

gecmis olsun canim.

güzel menü ama kimin bilemedim yanlışlıkla başını sildim..

güzel menü..

çocuklar hastalanınca morlamen çöküyorum..
bu hafta olmadı ebrucum beğenmedim..yinede teşekkür ederim..[/QUOTE]

canim 3,5 % yagli yogurt. yani cok yagli degil.

nihayet düsmeden gecmise yorum yapabildim
simdi eger net ten yine düsmezsem gecen haftadan itibaren gecmise bakayim

iyi gidiyorsun canim gördügüm kadariyla tebrikler.

hayirli olsun canim, peki hangi renge karar verdiniz?

5 gün sonra açık öğretim sınavlarım var ve daha 5 ders var öğrenmem gereken. hepsinden de 4 ünite. bittim ben.:18:

ben derse kaçıyorum kızlar görüşrüüüz

nasil gecti canim sinavin?

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen

dedinde benimde aklima getirdin, bende cikinca bakayim eski resimlerime daha cok motive olayim
Eki Görüntüle 886763

Yaaaaaggggg vucudumuzda ki yaglarrrrr.kacamak yapanlara armaginim olsunnnn afiyet olsunnn.igrencim ben igrencim zuhahahaha

hakikaten igrencmis canim sagol

Ahahahhaah kafayi bozdum ben bu yaglarla tuhhh tiksintiye dustum en alttaki 9 kg mus 4 kati var bende yuh yuh yuh yuh yuh gariban ic organlarim ah canlarim karacigerim bobregim hepsi bu pisliklerin arasinda kalmisgeziniodum buldum.
gariban organlarim Allah iyiligini versin ya

bende gecen aldim kendime buna benzer bi tane, 0,7lt'lik hem soguk hem sicak giriyor. ben siseden su ictigin icin bu aldigim siseye cay koyuyorum ikidebir kalkmaya üsendigin icin icmiyordum cok cay, simdi doldurup rahat rahat iciyorum

cok tebrik ederim canim anliyorum seni harika duygu

gecmis olsun diyeyim, gecende benzer bisey benim basima geldi, bizimkiler Kore'den geldiler havada sansima bumbuzdu ve gezdirip biraz anlatmam gereken yerler vardi. bizim yanimizda tercüman vardi, beyfendi almancada ingilizcede bilmedigi icin tercümeyle anlastik. benim icin yinede güzel bir tecrübe oldu, ilk kez böyle bir görevim oldu.

tesekkürler canim bilgiler icin.

Kızlar, yeni yas dilekleriniz için hepinize tesekkur ederim:)
simdi derse giriyorum, yine gelirim

canim kizinin gecmis dogum günü kutlu olsun.

Eki Görüntüle 889832 bundan sonra fırat diyeti yapacam

evet bende bundan yapayim aksamlari bir parca gazete kagidi

hadi bakalim hayirli olsun. bizimlede paylasirsan ara ara edindigin bilgileri gzl olur canim

kızlar bugun orucluydum
akşam: tavuk, 3 yemek kasıgı pırınc pılavı,

1,5 lt su
-45 dk plates
-leslıe yapmayı dusunuyorum buırazdan

Allah kabul etsin canim.
sanirim baskalarida uyarmisti, oruc tuttugunda mutlaka sahur yap, sagligin icin cok önemli.
kahvalti yaptigina nasil yiyorsan öyle yaparsan sorun olmaz sanirim.

tekrar gecmis olsun kaptancim. bende netim olmadigi icin 1 haftadir giremedim. tüm gecmisi ancak okudum 2 saatte.
insallah netim olurda buradan mahrum olmam artik.

kızlar oldu da bitti maşallah yarın gelirim iyi geceler

hayirli olsun canim, Allah tamamina erdirsin.

kaptancim bu diskalifiye olayi nasil bisey, izine ayrildiktan 6 ay sonra geri dönmemis olursan mi diskalifiye olunuyor?
ben diskalifiye olmayayimda bu arada ben ne zaman listeye alinabilirim?

ohh kizlar nihayet 2 saat sonunda 1 haftalik gecmisi okuyup bitirdim.
simdi menümü yazayim.

bugün menüm

11:00
1 yumurta, 2 kücük ve ince dilim salam ile omlet
yarim dilim t.bugday ekmegi

16:00
5 tane firinda köfte
1 tam bugday topuz ekmek
salatalik domates

bol su ama saymadim.
0.7lt siyah cay
1 bardak yesil cay

hareket yok

kizlar eski resimlerime baktim. farki tam anlayabilmek icin simdi eski kiyafetlerimden bazilarini giyecegim.
herkese hayirli geceler

kızlar gelemedim bugün gencaylaydık maça filan gitti bende arkadaşlarımla gezdim ve akşam çok güzeldi 6 eylül 2014 te düğünüm var

kızlar nasılsınızz bugunku yedıklerım
Sabah: patates kaşarlı
Sekersiz cay
1 dilim k ekmek

Öğlen yok cunku iş cok yogundu yemege vaktım olmadı

Akşam:
Tombık doner (kızlaar cok acıkmıştım baska yıyebılecegım bişey bulamadım ne onerırsınız akşam için :26:)

Akşama kadar ayaktaydım ordan oraya koşturdum spor oluyor bana

canım berbat bi menü biliyorsun zaten akşam için nesfit en iyi kurtarıcı olabilir yani çalışma şartın yoğun sanırım ama sabah kahvaltıda peynir zeytin filan atıştırma tarzında 1 bardak süt ile öğlen için 2 dilim kepeğe filan tost yapıp akşamda nesfit yersen dengeli beslenmiş olursun diye düşündüm su miktarı yazmamışsın ama snırım oda az

aaa hayırlı olsun şimdiden cnm hakkında hayırlısı olsun

teşekkür ederim canım

Kahvaltı ;1yumurta
1dilim tam ekmek
1kkpeynır3zeytin
1bardak çay
Öğlen :1porsıyon türlü yarım dilim ekmek
Aksam ;mercimek çorbası salata
1dilim ekmek
Yarım kase yoğurt

Spor;leslie ıle 2mil ,
Kızlar bu günkü menüm bunlar ,

canım menün aslında çok güzel ama akşam ekmeği yemesende olurmuş çünkü çorba var ki bide mercimek. saatlerini yazarsan daha detaylı yorum yaparı menüne bide su miktarını yazmamuışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…