Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hemen bakıyoruuum

muz harici harika menü canım. spor da çok güzel. afiyet olsun

ebrucuuum harikasın üniversite fotonda bayıldım valla. hatta yine öyle ol bence. harikasın süpersiiin

Kızlar bugün dolabı düzeltirken bekarken giydiğim bir kapriyi denedim. Evlendikten bir süre sonra giyememiştim. Yeni duruyordu. Kıyamamıştım kimseye vermeye. Şimdiye kadar hiç olmamıştı. Bedeni 38 yazıyor ama dar kesim siyah kumaş bir kapri. Nihayet düğmeleri kapandı ve dışarıda giyebileceğim kadar güzel oldu. Düşünsenize nerdeyse 9 yıl önceki kiloma yeniden döndüm. Bu hafta iyice gaza geldim. Hedefim 500 gr yani 61 olmak ama inşallah fazlası olacak.

ınsallah ebrucugum ..
ben de bu hafta gaza geldım
ama regl olucam,bı olamadım :)
ıstahımı acmıyor,bilakis ılk ıkı gun kapıyor ama ya sonra...tatlı ıstegı yok mu ah ah..
el gıder mersıne ben gıderım tersıne
bitimine yakın cok artıyor bu ıstek bende

muzumu ellemeyın yaa

yaa benım sısko resmıme de bakın
albumde
olmamanız gereken seyı gorun

ay bakıyorum hemen

ebru harikasın maşallah sana yaa

Nihal' cim baktım fotolarına. 84 te tam bir felaket gibi görünüyor. 76 diğerine göre harika. Çok doğru bir karar verip zayıflamışsın. Kocaman tebrik ediyorum seni. Maşallah

Kızlar çok uykum geldi benim. Gözlerim kapanıyor. Herkese iyi geceler

nihaaal süper görünüyorsun 76 olanda. maşallah çok fark etmiş. özellikle kolların ve belin çok güzel olmuş :))

tesekkur ederım ebrucugum
farkı anbean kaydettım.daha cok foto var bende paylasıcam zamanla.
ıyı geceler sana cnm

şimdiki halini de koy nihaaal şuanda o fotodakinden 10 kg daha zayıfsın çok merak ediyoruum

nihaaal süper görünüyorsun 76 olanda. maşallah çok fark etmiş. özellikle kolların ve belin çok güzel olmuş :))
tesekkur ederım busecım.
fark cok barız dımı.
bı de sen benı sımdı gor.
yarın cekıp koymayı dusunuyorum cnm,haber verırım

şimdiki halini de koy nihaaal şuanda o fotodakinden 10 kg daha zayıfsın çok merak ediyoruum

evet 10 kg daha azım.hergun aynaya bakıyorum ya , ne bileyım ınsan resımden daha ıyı goruyor kendını.bana aynıymısım gıbı gelıyor ama degılım esım farkedıp ıltıfatlar edıyor tabı kı
tamam canım koyucam.yarın esıme cektıreyım

arkaadaşlar okan başladı
ben kacıyorum artık.
tum hafta onu beklıyorum o kadar yorgun olmama ragmen
herkese ıyı geceler tatlı ruyalar.
yarın bugünden daha güzel olsun...

tesekkur ederım busecım.
fark cok barız dımı.
bı de sen benı sımdı gor.
yarın cekıp koymayı dusunuyorum cnm,haber verırım

çok bariz canım yaaa :) baska biri gibi resmeen :)) merakla bekliyorum nihaaal

arkaadaşlar okan başladı
ben kacıyorum artık.
tum hafta onu beklıyorum o kadar yorgun olmama ragmen
herkese ıyı geceler tatlı ruyalar.
yarın bugünden daha güzel olsun...

amiiinn :)) iyi gecelerr :)

ben de yatayım artık yediğim kızartmaların vicdan azabıyla

iyi geceler kızlar...

Himm bilmiodum naasil hesaplayabilirim onu.eneee ben oralarini hic dusunmedim catlamasin ya sagim solum bi de onlarla ugrasamam:) bi 10 kilo daha verip oyle baslim ipe saol tavsiyelerin icin tatlim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…