Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kaptan ah bi de bana sor anca mevzu yemek antepteyken ,mubarek tum sehir kadinli erkekli yuvarlanarak gidioruz:)istedigin kiloya ulasinca etli ekmek odulu ver kendine ebrucum es gecilecek tat degil:)

günaydın..güzel bir gün hepimizin günü aydın olsun farkındalığımız bol şükrümüz çok olsun geçmişten sıyrılıp gelecekten kopup şimdiye odaklı bir gün olsun..

Eklentiler

• $rengarenk-cicek-resimleri-450x337.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 19
günaydın kızlar dün eve geç geldim çok yorulmuşum bde sinüzitim azdı sanırım nefes alamıyordum yattım uyudum şimdide dershaneye gitcem

bir kere daha faza kilonun ne kadar feci birşey olduğunu gördüm..harika görünüyorsun..şimdi daha incesin tebrikler canım..
ebru süper 9 yıl önceki kiloda olmak harika bir duygudur..
yaa benım sısko resmıme de bakın
albumde
olmamanız gereken seyı gorun
gördük canım gördük teşekkürler..
güzel menü muzu spor sonrası yiyebilirsin..
kaçıncı dk yağ yaktığımız nasıl hesaplayacağız..?
gün içinde öğünlerin kalorisi çok düşükmüş..patates kızartması saati geç olmasa fazla etkilemezdi..oldukça geç vakitte kötü olmuş..

spor yaparsan sarkmadan ve ilk günlerde daha hızlı kilo veririsin..bu motivasyonunu artırır..ve spordan dolayı mutluluk hormonuda salgılandığı için tatlıya yada extra kamağa gerek kalmayacaktır..
moral bozmak yok bugün yeni gün toparlan ve kaldığın yerden devam..
çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsun nanaklarından öperim.tecrübe ve resimlerdeki canlı canlı delili daha ne denilebilirki..
spor yapabiliyorsan spor yaptığın saati değiştirmeni öneririm..
çok değil hatta öğleni atlamasaydın çok daha iyi olurdu..
bugunku menum:
sabah:
1 yumurta
kk peynır
7 zeytın
yarım domates
1 sıvrı bıber

oglen yok kızlar cunku kahvaltıyı gec yaptık

aksam:
yarım kase mantı
salata
tursu
2,5 lt su
yediğin saatler önemli saatinide yazsaydın canım ona göre mantı olmamış diyebilirdik..
çok geçmiş olsun menüye c vitaminli meyve eklemelisin diyette vücud direnci düşebiliyor ve içebilirsen yeşil çay çabuk ayaklandırır..
kaçamaksız bir menü ama öğle azda olsa yemekte olmalıydı

Yeni yepyeni YENİ AY geliyor...

Aşk , Bolluk Bereket ,Yuva , Aile ,Başarı enerjili...
Hepimize güzelliklerle dolu OLSUN..
Hayrımıza OLan herşey sevgiyle OLSUN..
Ve öylede OL'du ...

YENİ AY DUASI!

YÜCE ALLAHIM!

BU YENİ AY'IN KENDİME AİLEME, TÜM SEVDİKLERİME, TÜM DÜNYAYA HAYIRLI, UĞURLU, ŞİFALI OLMASINI, HUZUR, NEŞE, MUTLULUK, SEVGİ GETİRMESİNİ DİLİYORUM.

BU YENİ AY'DAN İTİBAREN BENİM VE AİLEMİN, TÜM SEVDİKLERİMİN BEDENLERİMİZDEN SİHHAT, RUHUMUZDAN HUZUR VE SEVİNÇ, BENLİĞİMİZDEN SEVGİ ENERJİLERİ YAYILSIN TÜM EVRENE.

BİZİ GÜZEL DUYGU VE OLUMLU DÜŞÜNCELERLE DOLDURARAK, RUHUMUZU HUZURLU, ZİHNİMİZİ BERRAK EYLE YARABBİM.

BİZİ, AİLEMİZİ, EVLATLARIMIZI, YERYÜZÜNDE YAŞAYAN EN TEMİZ NİYETLİ, GÜZEL DUYGU VE DÜŞÜNCELİ, İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞIP , DOST ARKADAŞ OLMAK NASİP EYLE ALLAHIM...

AİLELERİMİZE, SEVDİKLERİMİZE SEVGİ VE SAYGIYLA KENETLENMEMİZ, DAİMA TEMİZ, DÜZ, VE DOĞRU YOLLARDA BAŞARIYLA İLERLEMEMİZ İÇİN YARDIM ET ALLAHIM.

BUGÜNDEN İTİBAREN; HAYATIMDA, BEDENİMDE, RUHUMDA, ZİHNİMDE HERŞEYİN ŞİFALANDIĞINI, GÜZELLEŞTİĞİNİ GÖRÜYOR MUTLULUĞU HİSSEDİYOR SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.

BEDENİMDE HİÇ BİR HASTALIK, AĞRI, SIZI KALMADI.
KALBİM, BEYNİM, RUHUM VE YAŞAMAMI SAĞLAYAN TÜM ORGANLARIM YENİLENDİ VE ŞİFALANDI.
BÜTÜN BU GÜZELLİKLERİ SEVGİYLE KABUL EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAHIM.

EVİM GÜZELLEŞTİ, İŞİM VE ŞANSIM AÇILDI, FİNANS DURUMUM DÜZELDİ.
BEN ŞİMDİ BOLLUK, BEREKET, ŞİFA, HUZUR VE MUTLULUK İÇİNDEYİM!
ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM. SEVGİYLE KABUL EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SAĞIM SOLUM, ÖNÜM ARKAM BAKTIĞIM HER YERDE SEVGİ GÖRÜYORUM.
ETRAFIM BENİ GERÇEKTEN, KOŞULSUZ OLARAK SEVEN, İYİLİĞİMİ İSTEYEN, BENİ YALNIZ BIRAKMAYIP İLGİLENEN SEVGİ DOLU İNSANLARLA ÇEVRELENMİŞ.
BEN HERKESE İÇİMDE DOLUP TAŞAN SINIRSIZ SEVGİMİ AKITABİLİYORUM.
BENİ VE ÇEVREMİ SEVGİYLE DOLDURDUĞUN İÇİN, BENİ SEVGİ DOLU İNSANLARLA ÇEVRELEDİĞİN İÇİN HUZUR VE MUTLULUKLA ŞÜKÜR EDİYOR VE SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.
TEŞEKKÜR EDERİM ALLAHIM.

KENDİMİ TÜM EVRENİN KAYNAĞI İLAHİ GÜCE TESLİM EDİYOR VE SEVGİYLE ŞÜKÜR EDİYORUM. HUZURDAYIM GÜVENDEYİM. EMİN ELLERDEYİM. İLAHİ GÜÇ BANA İHTİYACIM OLAN VE HAYRIMA OLAN HER ŞEYİ ZAMANI GELDİKÇE SUNUYOR VE BEN SEVGİYLE, ŞÜKÜRLE KABUL EDİYORUM...
...AMİN...

banucum mesaj sayımı sana gönderemiyorum mesaj kutun dolmuş

burdan bildiriyorum o yüzden canım.

30.11.2013 mesaj sayım 13

günaydın..güzel bir gün hepimizin günü aydın olsun farkındalığımız bol şükrümüz çok olsun geçmişten sıyrılıp gelecekten kopup şimdiye odaklı bir gün olsun..

ay ne güzel günaydın mesajı buuuu ben seni yeriiiim

günaydın kızlar dün eve geç geldim çok yorulmuşum bde sinüzitim azdı sanırım nefes alamıyordum yattım uyudum şimdide dershaneye gitcem

bi de şu günaydın mesajına bakın hele hatun her gün dolup taşıyor ve şikayet ediyor yahu

geçmiş olsun burcuuuuuuuuuu

saati geçti malesef işte çok kötü oldu

ben de merak ediyorum şuan kaçıncı dk da yaktığımı kalori. bunu sorucaktım sormayı unutmuşum

canım yeni ay duasını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, çok güzel bir duaymış. huzur doldu içime okurken inşallah güzel bir ay olur hepimiz için bir ay kendimi sıksam hedefime ulaşmış oluyorum bunu düşünüp ona göre hareket edicem. 1 aycık dayanmalıyım kaçamaklara dur demeliyim

tabi bugün pazar hepiniz uyuyosunuz sabah tartıldım 200 gr vermişim dün. o patatesleri yemeseydim 500 gr vermiştim. şuanda kilom tam 54

nefret ediyorum 54 ten bugün kurtulucam bundan daha da görmiycem ömrümde tartıda (hamilelik hariç )

herkese günaydın
ne güzel enerji dolu bir halde ve de dua ile başlamışsınız güne.
sizden feyz aldım doğrusu

banucum mesaj attım ama geldi mi emin değilim bi de buraya yazayım bari
29 kasım=10
30 kasım= 6 mesaj attım.

nefret etme sev nefret ettikçe yapışır sana..seni seviyiorum 54 benim için istediğim kiloya inmeme yardım ediyor ve beni heveslendiriyorsun seni sevgiyle kabul ediyor ve serbest bırakıyorum..ve şimdi kaç kilo olmak istiyorsam o kilodayım ...OL'du bile..

canım benim teşekkür ederim..
o zaman bugün başlangıcımız olsun..bu ay sonunda 62 olmayı hedefliyorum..ay sonu hedefimizde belirleyelim ve hergün OL'mak istediğimiz kiloda olduğumuzu düşünelim..:) inanarak,heyecanla, sevgiyle ve mutlulukla..

günaydın takımımın güzel hatunları

tünaydın kızlaaar

ay sevgi sarhoşu oldum sanırım ben böyle düşünmeyi becerebilsem valla mayhoşluktan gidip gidip uyurum

54 cüm seni kabul ediyorum ama canına okuycam senin kafanı ezicem bittin sen 54 cüm nasııılll

ay sonuna da 50 olcam

evet canım kilomuz azaldığı için vermemiz yavaşladı. ben kendime şekil düzen veriyorum artık. Haftasonu kaçamk oldu şimdi düzelticem ama bu hafta düz 56 olim sonra 55 e giderim 55 üstünden kurtulmak istiyorum artık

bende akşam 10 yaptım kaçamak

canım kahvaltıyı geç yapmıştım
kahvaltıyla akşam arasıda çok olmasın diye biraz yoğurt yesem iyi olur diye düşündüm

şimdi kendime program hazırlıcam hem diyet hem spor konusunda

canım aynısını ben düşündüm bu sabah
haftalık yemek listemi ve spor programını yapayım dedim
26 aralıkta kızımın doğum günü var o zamana kadar 83 hedefi koydum kendime
bakalım tutturabilecek miyim

ben ayça kayanın bu listesini yapıcam canım

Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi)
1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
3-4 zeytin
Şekersiz çay

(1 dilim ekmek yeter bana )

Ara ( Saat 10.00 gibi)
1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

(bu arayı yaparım belki çünkü eve 2.30 da geliyorum öğle yemeğini anca 3 gibi felan yerim )

Öğle
Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
1-2 dilim ekmek
Bol salata
1 bardak ayran

İkindi
1 bardak yoğurt
2 kaşık yulaf
1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

( bu arayı yapmıcam kilom az zaten olmaz geç yiycem öğleyi zaten )
Akşam
1 kase çorba
4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
1 kase yoğurt

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

bu listeyi yapıcam uyanlar çok güzel kilo vermişler

bide ebru şallı yağ yakıcı bi tarif vermişti onu yaparım belki

1 y.k elma sirkesi
1 kahve kaşığı bal
2 adet karanfil ( metobolizmayı çok çalıştırıyomuş )
1 bardak sıcak su ( önce karanfili ekliyoruz sonra balla elma sirkesini karıştırıp suya eklioruz ağzını kapatıp bardağın demlenmesini bekliyoruz ılık olunca içilcekmiş 20 dk sonrada kahvaltı yapılcakmış )

1 ay boyunca hergün yapılabilirmiş istenirse haftada 5 günde yetermiş

şimdi spor olarak ne yapıcağıma karar vericem

banu mesaj kutun dolu canım mesaj atamıyorum..buradan yazıyorum..
29 kasım :6
30 kasım :8

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…