Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hımmmm güzel memleket :) Uzun süre Adana' da yaşadım hayranım sizin memleketin yemeklerine. :) Bu arada etli ekmek yemeyeli çok uzun zaman oldu :KK9:

Kızlar üniversite zamanıma ait bir fotoğraf ekledim albüme. Yorumlarınızı bekliyorum sabırsızlıkla :KK60:

Kaptan ah bi de bana sor anca mevzu yemek antepteyken ,mubarek tum sehir kadinli erkekli yuvarlanarak gidioruz:)istedigin kiloya ulasinca etli ekmek odulu ver kendine ebrucum es gecilecek tat degil:)

günaydın..güzel bir gün hepimizin günü aydın olsun farkındalığımız bol şükrümüz çok olsun geçmişten sıyrılıp gelecekten kopup şimdiye odaklı bir gün olsun..:KK16::KK16:

Eklentiler

• $rengarenk-cicek-resimleri-450x337.jpg
    $rengarenk-cicek-resimleri-450x337.jpg
    80,9 KB · Görüntüleme: 19
günaydın kızlar dün eve geç geldim çok yorulmuşum bde sinüzitim azdı sanırım nefes alamıyordum yattım uyudum şimdide dershaneye gitcem :KK51:

evet 10 kg daha azım.hergun aynaya bakıyorum ya , ne bileyım ınsan resımden daha ıyı goruyor kendını.bana aynıymısım gıbı gelıyor:KK1: ama degılım esım farkedıp ıltıfatlar edıyor tabı kı:KK34:
tamam canım koyucam.yarın esıme cektıreyım:KK34:
bir kere daha faza kilonun ne kadar feci birşey olduğunu gördüm..:KK50:harika görünüyorsun..:KK9:şimdi daha incesin tebrikler canım..:nazar::nazar:
Kızlar bugün dolabı düzeltirken bekarken giydiğim bir kapriyi denedim. Evlendikten bir süre sonra giyememiştim. Yeni duruyordu. Kıyamamıştım kimseye vermeye. Şimdiye kadar hiç olmamıştı. Bedeni 38 yazıyor ama dar kesim siyah kumaş bir kapri. Nihayet düğmeleri kapandı ve dışarıda giyebileceğim kadar güzel oldu. Düşünsenize nerdeyse 9 yıl önceki kiloma yeniden döndüm. :KK16:Bu hafta iyice gaza geldim. Hedefim 500 gr yani 61 olmak ama inşallah fazlası olacak. :21:
ebru süper :KK52::KK9::KK9::KK9:9 yıl önceki kiloda olmak harika bir duygudur..:KK12::KK9:
yaa benım sısko resmıme de bakın:KK1:
albumde
olmamanız gereken seyı gorun
:KK1::KK1::KK1:
gördük canım gördük teşekkürler..:KK9:
sabah
08.00
bir lokma kepek ekmegının arasına peynır
2 zeytin
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.30
bır dılım kepek ekmegı,3 kasık ıspanak yemegı
bır bardak ayran
bır sade turk kahvesı
ara
14.15
bir kucuk mandalın
aksam
17.30
bir tk zeytınyagıyla yaptıgım karnıbahar kavurması
bir kase sarımsaklı yogurt
yarım muz(dıger yarısı erımıs)yoksa yerdım yanı hepsını
:KK1::KK1::KK1:

su yatana kadar 2 lt ancak olur
30 dk tempolu yuruyus
15 dk karın egzersızı
güzel menü muzu spor sonrası yiyebilirsin..
canım bence 45 dk ıle hafıf tempo basla.
nabız hızın ve kılonun degerlendırıldığı bır hesap var;
buna gore kacıncı dakıkadan sonra vucudunun yag yakmaya basladını oğrenıyorsun.
benımkı 20.dakıkadan sonraya tekabül ediyordu.
kalan 25 dakıkayı spordan sayıyordum acıkcası.
tabı bu benım onerım.
ve bence de suan kosma.
ıp konusunda tavsıyede bulunayım kendımı baz alarak;
ben 72 kılomdayken ıp atlamaya basladım
ve vucudum sanırım agır geldı alt bacagımdakı damarlarım catladı,mor gozukuyorlar.
buna kesınlıkle dıkkat et.
ya da atladıktan sonra buz uygula.
ben o nahoş goruntuden sonra ıp atlamadım bır daha
bıraz daha hafıfleyınce tekrar donecegım
kaçıncı dk yağ yaktığımız nasıl hesaplayacağız..?
Menüm

sabah 09.00
2 dilim çavdar ekmeği
1 kk b. peynir
1 zeytin
1 çeri domatesi
1 bardak yarım yağlı süt

ara 11.00
10 fındık

öğle 13.30
2 dilim kızarmış çavdar ekmeği
1 kk b. peynir
1 çeri domatesi
1 bardak ayran

akşam 17.30
4 yk bulgur pilavı
3 yk yoğurt

kaçamak 21.00
15 adet burger king patates kızartması

2 lt su
40 squat

kızlar evde bugün hiçbir şey yoktu. kahvaltılık yemek zorunda kaldım. ekmeklerin kalorisi az olsun diye kızarttım. akşam dışardaydım 3 kişi gözümün önünde steak house, big king menü, çikolatalı sufle falan yedi. ama patateslere yenildim. 1 tane alayım dedim duramadım biraz da acıkmıştım yedim 15 tane :KK5: saat 23.40 da eve geldim, dışarda sadece 2 bardak çay içtim. su içmeye devam ediyorum :KK14:
gün içinde öğünlerin kalorisi çok düşükmüş..patates kızartması saati geç olmasa fazla etkilemezdi..oldukça geç vakitte kötü olmuş..
Bugun 3 tabak hazirladim kendime koymadim kadin sok oldu nasil yani hic mi yemiceksin dedi yok dedim nasil gidio cklata felan yemionmu hic dedi yok 1 ay olacak agzima surmedim dedim helal olsun tebrik ederim dedi.kendimi okadar guclu ve kararli hissettimki yani mevzu sadce kilo vermek ince gorunmek degil.nefsine sahip cikmak kontrolu ona degilde beyne birakmak.suan yapamayacagim bisey yok die dusunuyorum ayaklarim daha saglam basiyo kendime guvenim geldi ya sirf bogazimi tuttum diye hele bi de incelirsem bak bendeki guce enerjiye:) konsantrasyon tam 100 gr versem vazgecmicem hep diorum bu sefer sonnnnnn tekrar gormicem 100 90 80!
:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:
Canim evet siskoyum ama cok hantal degilim genclik yilalrinda voleybolcuydum sıkı antremanlardan gectim o yuzden kendime guveniyorum tabi bellide olmaz sigarada iciyorum zorlayabilir belki kosu:) yarindan itibaren yuruyus yapacam kosu bandinda sonraki gunler kosmayi deneycegim evet spor yaparsam 2 kilo verebilirm die dusunuyorum hayirlisi bakalim.peki ne kadar yuruyeyim zaman olarak 30 dk az mi birazda ip atlayayim diorum.
spor yaparsan sarkmadan ve ilk günlerde daha hızlı kilo veririsin..bu motivasyonunu artırır..ve spordan dolayı mutluluk hormonuda salgılandığı için tatlıya yada extra kamağa gerek kalmayacaktır..:KK9::KK34:
çok geçmiş olsun cnım.

tebrikler...:nazar:

bugün misfirlikteydik.üzerimde yeni yani cok da az giydiğim bir takımım vardı.malesef dar gelmeye başlamış.:KK30:karnımı içime cekerek oturmaktan da anam ağladı.:KK19:
bu böyle olmayacak.kendimi motive etmenin bir yolu olmalı:KK14:.ya da boğazımı tutmanın.:KK14:
moralim bozuk işte :KK50:

herkese iyi geceler kızlar.ben yatıyorum.öpüldünüz:KK54:
moral bozmak yok bugün yeni gün toparlan ve kaldığın yerden devam..:KK55::KK16:
canım bence kesınlıkle kılo vermen ıcın senın yuruyus yapman lazım ,tempolu yuruyusten bahsedıyorum.
ben 84 kıloyla zayıflamaya basladıgımda haftada 2-3 kılo verıyordum yuruyus sayesınde.
buna yakkından tanık olan bırı olarak benı dınle ve yuruyusle basla.ben 84 kıoyken merdıven cıkamıyordum.evımın tam karsısında yanı cadde var ortada bakkala ekmek almaya gıttıgımde soluk soluga kalıyordum.yuruyusun benım hamlıgımı aldıgına vucudumu daha kalıtelı bır spora hazırladıgını dusunuyorum.bırden cıddı anlamda spor yapamazsın yanı ben yapamadım.
ve hantal kaba bunyemız ehlılesmeye basladıgında dıyet takvıyesıyle de haftada cıddı kılolar verılebılıyor
sonraları benım vucudum artık yuruyusu ıstemedı benden.o gunu hatırlıyorum ;
herzamankı gıbı muzık kulaklıgım takılıydı,
tempolu yuruyus yapıyordum ,
bırden adımlarımı sankı benım atmadıgımı hıssettım,bı seyler yetersızdı...
vucudum ınanılmaz hafıflemıstı,
ve ben kosmam gerektıgını dusundum
her zamn 23 dakıkada yurudugum 5 km lık parkuru saatıme baktıgımda 10 dakıkada tamamladıgımı gordum.
artık kosuyordum....
çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsun nanaklarından öperim.:KK54:tecrübe ve resimlerdeki canlı canlı delili daha ne denilebilirki..:nazar::nazar:
arkadaşlar bu haftakı hedefım cok yuksek olamayacak :KK43:
cunku neredeyse 3 haftadır gram gram verdım kılolarımı.
bu sebeple ;
bu hafta kılom 66.1
yenı hedef 65.5

(aslında ıkı haftada ancak verebılecegımı dusunuyorum bu 600 gr ı ama bakalım ekstra caba sarfedecegım.
gerekırse proteın alırım 3 gun)
bılmıyorum:44: ya da onerılerınız varsa beklerım
spor yapabiliyorsan spor yaptığın saati değiştirmeni öneririm..:KK34:
Poffff ne gunduuuuuuuu.temizlik yaptim spor sayilir.misafirim gelecekti browni yaptim icinde ne yok ki seker ckolata findik pudra sekeri yag un .biberli ekmek yaptim bide patates toplari yaptim.veeeee ekmege browniye dokunmadim.ha bi de tatli getirmisler ne yokki baklava kadayif vs....tabiki agzima surmedim.cok zor gecti bugun ya hele o biberli ekmegi yememk icin verdigim savasi anlatamam.kacmak yaparim die oglen bise yemedim korkumdan ama az hasarla atlattim az hasar diyorum cunku patatesden supheliyim kilo aldip aldirmadigi konusunda.menu mu yazayim
Sabah
1 yumurta haslanmis
Domates
Salatalik
Azcik pwynir
Ogle
Yokkkkk
Aksam
4 tane patates topu 1 buyuk boy patatese denk gelir heralde
Yarim kase salata
1 sekersiz cay
1 turk kahvesi
Cokmu yedim yaaaaa:KK43:
çok değil hatta öğleni atlamasaydın çok daha iyi olurdu..:KK9:
bugunku menum:
sabah:
1 yumurta
kk peynır
7 zeytın
yarım domates
1 sıvrı bıber

oglen yok kızlar cunku kahvaltıyı gec yaptık

aksam:
yarım kase mantı
salata
tursu
2,5 lt su
yediğin saatler önemli saatinide yazsaydın canım ona göre mantı olmamış diyebilirdik..
Kızlarr çok kötüyüm. Boğazım ağrıyodu şimdi bütün vücuduma çivi batıyor sanki:KK43:

menü bildirimimi yapıp yatcam. Mesaj sayımı sabah atarım.

sabah
çok az çorba
öğle
brokoli çorbası(taze yaptım)
kıymalı karnıbahar
bol sarımsaklı yoğurt

akşam
1 kase çorba
çeyrekten daha az muz.

ekmek yemedim. Su öğleye kadar 6 bardak içtim ama öğleden sonra boğaz ağrımdan yutkunamadım bile :KK43:
çok geçmiş olsun menüye c vitaminli meyve eklemelisin diyette vücud direnci düşebiliyor ve içebilirsen yeşil çay çabuk ayaklandırır..
bugübkü menümü yazayım:

sabah 10:00
2 dilim ekmek
3 zeytin
çok az tavada yumurta
yarım salatalık

ara 12:00
türk kahvesi

ara 13:00
5 incirle 3 bardak suyu kaynattım karışımdan 1 bardak içtim

öğle 15:00
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

akşam 18:30
haşlanmış karnıbahar ın üstüne sarımsaklı yoğurt döküp bir dilim ekmekle yedim

3 litre su içtim
kaçamaksız bir menü ama öğle azda olsa yemekte olmalıydı:KK34:

Yeni yepyeni YENİ AY geliyor...

Aşk , Bolluk Bereket ,Yuva , Aile ,Başarı enerjili...
Hepimize güzelliklerle dolu OLSUN..
Hayrımıza OLan herşey sevgiyle OLSUN..
Ve öylede OL'du ...

YENİ AY DUASI!

YÜCE ALLAHIM!

BU YENİ AY'IN KENDİME AİLEME, TÜM SEVDİKLERİME, TÜM DÜNYAYA HAYIRLI, UĞURLU, ŞİFALI OLMASINI, HUZUR, NEŞE, MUTLULUK, SEVGİ GETİRMESİNİ DİLİYORUM.

BU YENİ AY'DAN İTİBAREN BENİM VE AİLEMİN, TÜM SEVDİKLERİMİN BEDENLERİMİZDEN SİHHAT, RUHUMUZDAN HUZUR VE SEVİNÇ, BENLİĞİMİZDEN SEVGİ ENERJİLERİ YAYILSIN TÜM EVRENE.

BİZİ GÜZEL DUYGU VE OLUMLU DÜŞÜNCELERLE DOLDURARAK, RUHUMUZU HUZURLU, ZİHNİMİZİ BERRAK EYLE YARABBİM.

BİZİ, AİLEMİZİ, EVLATLARIMIZI, YERYÜZÜNDE YAŞAYAN EN TEMİZ NİYETLİ, GÜZEL DUYGU VE DÜŞÜNCELİ, İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞIP , DOST ARKADAŞ OLMAK NASİP EYLE ALLAHIM...

AİLELERİMİZE, SEVDİKLERİMİZE SEVGİ VE SAYGIYLA KENETLENMEMİZ, DAİMA TEMİZ, DÜZ, VE DOĞRU YOLLARDA BAŞARIYLA İLERLEMEMİZ İÇİN YARDIM ET ALLAHIM.

BUGÜNDEN İTİBAREN; HAYATIMDA, BEDENİMDE, RUHUMDA, ZİHNİMDE HERŞEYİN ŞİFALANDIĞINI, GÜZELLEŞTİĞİNİ GÖRÜYOR MUTLULUĞU HİSSEDİYOR SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.

BEDENİMDE HİÇ BİR HASTALIK, AĞRI, SIZI KALMADI.
KALBİM, BEYNİM, RUHUM VE YAŞAMAMI SAĞLAYAN TÜM ORGANLARIM YENİLENDİ VE ŞİFALANDI.
BÜTÜN BU GÜZELLİKLERİ SEVGİYLE KABUL EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM ALLAHIM.

EVİM GÜZELLEŞTİ, İŞİM VE ŞANSIM AÇILDI, FİNANS DURUMUM DÜZELDİ.
BEN ŞİMDİ BOLLUK, BEREKET, ŞİFA, HUZUR VE MUTLULUK İÇİNDEYİM!
ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIM. SEVGİYLE KABUL EDİYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SAĞIM SOLUM, ÖNÜM ARKAM BAKTIĞIM HER YERDE SEVGİ GÖRÜYORUM.
ETRAFIM BENİ GERÇEKTEN, KOŞULSUZ OLARAK SEVEN, İYİLİĞİMİ İSTEYEN, BENİ YALNIZ BIRAKMAYIP İLGİLENEN SEVGİ DOLU İNSANLARLA ÇEVRELENMİŞ.
BEN HERKESE İÇİMDE DOLUP TAŞAN SINIRSIZ SEVGİMİ AKITABİLİYORUM.
BENİ VE ÇEVREMİ SEVGİYLE DOLDURDUĞUN İÇİN, BENİ SEVGİ DOLU İNSANLARLA ÇEVRELEDİĞİN İÇİN HUZUR VE MUTLULUKLA ŞÜKÜR EDİYOR VE SEVGİYLE KABUL EDİYORUM.
TEŞEKKÜR EDERİM ALLAHIM.

KENDİMİ TÜM EVRENİN KAYNAĞI İLAHİ GÜCE TESLİM EDİYOR VE SEVGİYLE ŞÜKÜR EDİYORUM. HUZURDAYIM GÜVENDEYİM. EMİN ELLERDEYİM. İLAHİ GÜÇ BANA İHTİYACIM OLAN VE HAYRIMA OLAN HER ŞEYİ ZAMANI GELDİKÇE SUNUYOR VE BEN SEVGİYLE, ŞÜKÜRLE KABUL EDİYORUM...
...AMİN...

banucum mesaj sayımı sana gönderemiyorum mesaj kutun dolmuş :KK31:

burdan bildiriyorum o yüzden canım.

30.11.2013 mesaj sayım 13

:KK54:

günaydın..güzel bir gün hepimizin günü aydın olsun farkındalığımız bol şükrümüz çok olsun geçmişten sıyrılıp gelecekten kopup şimdiye odaklı bir gün olsun..:KK16::KK16:

ay ne güzel günaydın mesajı buuuu :KK16: ben seni yeriiiim :KK54:

günaydın kızlar dün eve geç geldim çok yorulmuşum bde sinüzitim azdı sanırım nefes alamıyordum yattım uyudum şimdide dershaneye gitcem :KK51:

bi de şu günaydın mesajına bakın hele :KK53: hatun her gün dolup taşıyor ve şikayet ediyor yahu :KK9:

geçmiş olsun burcuuuuuuuuuu :KK19:

bir kere daha faza kilonun ne kadar feci birşey olduğunu gördüm..:KK50:harika görünüyorsun..:KK9:şimdi daha incesin tebrikler canım..:nazar::nazar:

ebru süper :KK52::KK9::KK9::KK9:9 yıl önceki kiloda olmak harika bir duygudur..:KK12::KK9:

gün içinde öğünlerin kalorisi çok düşükmüş..patates kızartması saati geç olmasa fazla etkilemezdi..oldukça geç vakitte kötü olmuş..

spor yaparsan sarkmadan ve ilk günlerde daha hızlı kilo veririsin..bu motivasyonunu artırır..ve spordan dolayı mutluluk hormonuda salgılandığı için tatlıya yada extra kamağa gerek kalmayacaktır..:KK9::KK34:

çok güzel bir paylaşımda bulunmuşsun nanaklarından öperim.:KK54:tecrübe ve resimlerdeki canlı canlı delili daha ne denilebilirki..:nazar::nazar:

yediğin saatler önemli saatinide yazsaydın canım ona göre mantı olmamış diyebilirdik..

çok geçmiş olsun menüye c vitaminli meyve eklemelisin diyette vücud direnci düşebiliyor ve içebilirsen yeşil çay çabuk ayaklandırır..

saati geçti malesef işte çok kötü oldu :KK50:

ben de merak ediyorum şuan kaçıncı dk da yaktığımı kalori. bunu sorucaktım sormayı unutmuşum :KK31:

canım yeni ay duasını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, çok güzel bir duaymış. huzur doldu içime okurken :KK16: inşallah güzel bir ay olur hepimiz için :KK31: bir ay kendimi sıksam hedefime ulaşmış oluyorum bunu düşünüp ona göre hareket edicem. 1 aycık dayanmalıyım kaçamaklara dur demeliyim:KK14:

tabi bugün pazar hepiniz uyuyosunuz :KK9: sabah tartıldım 200 gr vermişim dün. o patatesleri yemeseydim 500 gr vermiştim. şuanda kilom tam 54 :KK14:

nefret ediyorum 54 ten :KK47: bugün kurtulucam bundan daha da görmiycem ömrümde tartıda (hamilelik hariç :KK9:)

herkese günaydın
ne güzel enerji dolu bir halde ve de dua ile başlamışsınız güne.
sizden feyz aldım doğrusu
:KK16::KK16::KK16:

banucum mesaj attım ama geldi mi emin değilim bi de buraya yazayım bari
29 kasım=10
30 kasım= 6 mesaj attım.

tabi bugün pazar hepiniz uyuyosunuz :KK9: sabah tartıldım 200 gr vermişim dün. o patatesleri yemeseydim 500 gr vermiştim. şuanda kilom tam 54 :KK14:

nefret ediyorum 54 ten :KK47: bugün kurtulucam bundan daha da görmiycem ömrümde tartıda (hamilelik hariç :KK9:)
nefret etme sev nefret ettikçe yapışır sana..seni seviyiorum 54 benim için istediğim kiloya inmeme yardım ediyor ve beni heveslendiriyorsun seni sevgiyle kabul ediyor ve serbest bırakıyorum..ve şimdi kaç kilo olmak istiyorsam o kilodayım ...OL'du bile..:KK16:
ay ne güzel günaydın mesajı buuuu :KK16: ben seni yeriiiim :KK54:

bi de şu günaydın mesajına bakın hele :KK53: hatun her gün dolup taşıyor ve şikayet ediyor yahu :KK9:

geçmiş olsun burcuuuuuuuuuu :KK19:

saati geçti malesef işte çok kötü oldu :KK50:

ben de merak ediyorum şuan kaçıncı dk da yaktığımı kalori. bunu sorucaktım sormayı unutmuşum :KK31:

canım yeni ay duasını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, çok güzel bir duaymış. huzur doldu içime okurken :KK16: inşallah güzel bir ay olur hepimiz için :KK31: bir ay kendimi sıksam hedefime ulaşmış oluyorum bunu düşünüp ona göre hareket edicem. 1 aycık dayanmalıyım kaçamaklara dur demeliyim:KK14:

canım benim teşekkür ederim..:KK16::KK16::KK16:
o zaman bugün başlangıcımız olsun..bu ay sonunda 62 olmayı hedefliyorum..ay sonu hedefimizde belirleyelim ve hergün OL'mak istediğimiz kiloda olduğumuzu düşünelim..:):KK9::KK16::KK16: inanarak,heyecanla, sevgiyle ve mutlulukla..:KK12:

günaydın takımımın güzel hatunları

herkese günaydın
ne güzel enerji dolu bir halde ve de dua ile başlamışsınız güne.
sizden feyz aldım doğrusu
:KK16::KK16::KK16:

banucum mesaj attım ama geldi mi emin değilim bi de buraya yazayım bari
29 kasım=10
30 kasım= 6 mesaj attım.

tünaydın kızlaaar :KK3:

nefret etme sev nefret ettikçe yapışır sana..seni seviyiorum 54 benim için istediğim kiloya inmeme yardım ediyor ve beni heveslendiriyorsun seni sevgiyle kabul ediyor ve serbest bırakıyorum..ve şimdi kaç kilo olmak istiyorsam o kilodayım ...OL'du bile..:KK16:

canım benim teşekkür ederim..:KK16::KK16::KK16:
o zaman bugün başlangıcımız olsun..bu ay sonunda 62 olmayı hedefliyorum..ay sonu hedefimizde belirleyelim ve hergün OL'mak istediğimiz kiloda olduğumuzu düşünelim..:):KK9::KK16::KK16: inanarak,heyecanla, sevgiyle ve mutlulukla..:KK12:

ay sevgi sarhoşu oldum sanırım :KK9: ben böyle düşünmeyi becerebilsem valla mayhoşluktan gidip gidip uyurum :KK53:

54 cüm seni kabul ediyorum ama canına okuycam senin kafanı ezicem bittin sen 54 cüm :KK47: nasııılll :KK60::KK60::KK60:

ay sonuna da 50 olcam En Büyük KK

inşallah canım ya :KK31:

ben de başlıycam bugün yapmaya En Büyük KK evet bzim kilomuz az olduğu için sporsuz kilo verilmiyor bunu anladım iyice :KK14:

tamam jilliancı :KK9: ben dün yapamadım jillian falan. evden çıktık akşam üstü hesapta yokken, çok geç geldik uyudum ben de :KK50:

helaal En Büyük KK

rica ederim kaptanım :KK54:

inan bu konuyu haftalardır düşünüyorum ben de. hatta bi bit yeniği var gibi bile hissediyorum ama kimsenin günahını alamayız. bana mantıklı gelmiyor. o şekilde ben verseydim 20 kilomu her yerim sarkmıştı. buna eminim. demek herkesin metabolizması farklı. o kişi hızlı veriyor ve zor kilo alıyormuş. bu da işin ayrı bir boyutu :KK9: bizim metabolizmalarda iş yok diyesim geliyor valla :KK53: olsun az olsun öz olsun napalım :KK31:

afiyet olsun burcum ama akşam bence çok olmuş :KK31: sporun enfestooooo :KK16:

afiyet olsun güzel menü :KK16:

canım üzülme yapcak bir şey yok. balık haricinde güzel menü. umarım balığı da yakmışsındır yürüyüşünle ve sonrasında dikkat ettiklerinle :KK19:

çok güzel menü. suyunu yazmamışsın ama canım. su yorum yapmamız için çok önemli :KK34:

evet jillian çok etkili bence dee katılıyorum sanaa :KK52:

evet kaptan düşüncelerine katılıyorum :44:

süpersin kaptan yaaa :KK42:

hedefin çok iyi canım inş verirsin :KK16: bekar olduğum için konuya vakıf olamadım ama banu ve ebru gerekenleri söylemişler. inş bol bol sütün olur bebişin emer :KK16:

tamaaam :KK52:

vay canına hedefleriniz ne güzel yaa :KK16:

arayı açıklamışsın onun dışında güzel menü canım. afiyetler olsun. bireysel başarından dolayı da tebrik ederim seni. harikasın takımımızın gurur kaynağı oluyorsun böyle :KK16:

evveeet hepimize tebrikkk :KK9: canan hariç :KK33:

günaydıın :KK16:

vay hedeflere bakın süper yaa :KK52:

öğlen dışında güzel menü bence canım. afiyet olsun :KK16:

tamam amin canım yaa :KK16: ama evde dinlenmiyorum stresten ölcem 2 hafta sonra sınavlar var, her yerimi sivilce bastı kendimi hiç böyle görmemiştim :18:

evet canım kilomuz azaldığı için vermemiz yavaşladı. ben kendime şekil düzen veriyorum artık. Haftasonu kaçamk oldu şimdi düzelticem ama bu hafta düz 56 olim sonra 55 e giderim 55 üstünden kurtulmak istiyorum artık :KK50:

kızlar sabah tartıldım 54.2 olmuşum nasıl olabiliyor 1 günde böyle bir şey yaa :KK5: nası bi iğrenç bünyem var benim. dün akşam yaptığım kaçamaktan olsa gerek. saat de akşam 10 du. hakettim ben bunu ama çok acıkmıştım dışarda önüme gelince dayanamadım yedim etli dolmaları :18:

o yüzden benim hedefim bu hafta düz 53 olmak :KK14: bugünden itibaren kaçamaksız bir şekilde başladım ve haftayı böyle kapatıcam. kapatmazsam bana ceza verin En Büyük KK

bende akşam 10 yaptım kaçamak :KK14:

canım kahvaltıyı geç yapmıştım
kahvaltıyla akşam arasıda çok olmasın diye biraz yoğurt yesem iyi olur diye düşündüm

şimdi kendime program hazırlıcam hem diyet hem spor konusunda :KK31:

canım aynısını ben düşündüm bu sabah
haftalık yemek listemi ve spor programını yapayım dedim
26 aralıkta kızımın doğum günü var o zamana kadar 83 hedefi koydum kendime
bakalım tutturabilecek miyim

canım aynısını ben düşündüm bu sabah
haftalık yemek listemi ve spor programını yapayım dedim
26 aralıkta kızımın doğum günü var o zamana kadar 83 hedefi koydum kendime
bakalım tutturabilecek miyim

ben ayça kayanın bu listesini yapıcam canım :KK31:

Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi)
1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
3-4 zeytin
Şekersiz çay

(1 dilim ekmek yeter bana )

Ara ( Saat 10.00 gibi)
1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

(bu arayı yaparım belki çünkü eve 2.30 da geliyorum öğle yemeğini anca 3 gibi felan yerim )

Öğle
Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
1-2 dilim ekmek
Bol salata
1 bardak ayran

İkindi
1 bardak yoğurt
2 kaşık yulaf
1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

( bu arayı yapmıcam kilom az zaten olmaz geç yiycem öğleyi zaten )
Akşam
1 kase çorba
4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
1 kase yoğurt

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

bu listeyi yapıcam uyanlar çok güzel kilo vermişler :KK31:

bide ebru şallı yağ yakıcı bi tarif vermişti onu yaparım belki

1 y.k elma sirkesi
1 kahve kaşığı bal
2 adet karanfil ( metobolizmayı çok çalıştırıyomuş )
1 bardak sıcak su ( önce karanfili ekliyoruz sonra balla elma sirkesini karıştırıp suya eklioruz ağzını kapatıp bardağın demlenmesini bekliyoruz ılık olunca içilcekmiş 20 dk sonrada kahvaltı yapılcakmış )

1 ay boyunca hergün yapılabilirmiş istenirse haftada 5 günde yetermiş :KK31:

şimdi spor olarak ne yapıcağıma karar vericem :KK31:

banu mesaj kutun dolu canım mesaj atamıyorum..buradan yazıyorum..:KK34:
29 kasım :6
30 kasım :8

Son düzenleme:
X