Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hımmmm güzel memleket :) Uzun süre Adana' da yaşadım hayranım sizin memleketin yemeklerine. :) Bu arada etli ekmek yemeyeli çok uzun zaman oldu :KK9:

Kızlar üniversite zamanıma ait bir fotoğraf ekledim albüme. Yorumlarınızı bekliyorum sabırsızlıkla :KK60:

hemen bakıyoruuum :KK52:

sabah
08.00
bir lokma kepek ekmegının arasına peynır
2 zeytin
ara
10.00
ıkı bardak sekersız cay
oğle
12.30
bır dılım kepek ekmegı,3 kasık ıspanak yemegı
bır bardak ayran
bır sade turk kahvesı
ara
14.15
bir kucuk mandalın
aksam
17.30
bir tk zeytınyagıyla yaptıgım karnıbahar kavurması
bir kase sarımsaklı yogurt
yarım muz(dıger yarısı erımıs)yoksa yerdım yanı hepsını
:KK1::KK1::KK1:

su yatana kadar 2 lt ancak olur
30 dk tempolu yuruyus
15 dk karın egzersızı

muz harici harika menü canım. spor da çok güzel. afiyet olsun :KK16:

ebrucuuum harikasın üniversite fotonda bayıldım valla. hatta yine öyle ol bence. harikasın süpersiiin :KK16:

Kızlar bugün dolabı düzeltirken bekarken giydiğim bir kapriyi denedim. Evlendikten bir süre sonra giyememiştim. Yeni duruyordu. Kıyamamıştım kimseye vermeye. Şimdiye kadar hiç olmamıştı. Bedeni 38 yazıyor ama dar kesim siyah kumaş bir kapri. Nihayet düğmeleri kapandı ve dışarıda giyebileceğim kadar güzel oldu. Düşünsenize nerdeyse 9 yıl önceki kiloma yeniden döndüm. :KK16:Bu hafta iyice gaza geldim. Hedefim 500 gr yani 61 olmak ama inşallah fazlası olacak. :21:

Kızlar bugün dolabı düzeltirken bekarken giydiğim bir kapriyi denedim. Evlendikten bir süre sonra giyememiştim. Yeni duruyordu. Kıyamamıştım kimseye vermeye. Şimdiye kadar hiç olmamıştı. Bedeni 38 yazıyor ama dar kesim siyah kumaş bir kapri. Nihayet düğmeleri kapandı ve dışarıda giyebileceğim kadar güzel oldu. Düşünsenize nerdeyse 9 yıl önceki kiloma yeniden döndüm. :KK16:Bu hafta iyice gaza geldim. Hedefim 500 gr yani 61 olmak ama inşallah fazlası olacak. :21:
ınsallah ebrucugum ..
ben de bu hafta gaza geldım
ama regl olucam,bı olamadım :)
ıstahımı acmıyor,bilakis ılk ıkı gun kapıyor ama ya sonra...tatlı ıstegı yok mu ah ah..
el gıder mersıne ben gıderım tersıne:KK1:
bitimine yakın cok artıyor bu ıstek bende

:KK42::KK42::KK42:
muzumu ellemeyın yaa:KK1:

:KK9:

yaa benım sısko resmıme de bakın:KK1:
albumde
olmamanız gereken seyı gorun
:KK1::KK1::KK1:

ay bakıyorum hemen :KK9:

ebru harikasın maşallah sana yaa :nazar:

Nihal' cim baktım fotolarına. 84 te tam bir felaket gibi görünüyor. 76 diğerine göre harika. Çok doğru bir karar verip zayıflamışsın. Kocaman tebrik ediyorum seni. Maşallah :nazar:

Kızlar çok uykum geldi benim. Gözlerim kapanıyor. Herkese iyi geceler :KK16:

nihaaal süper görünüyorsun 76 olanda. maşallah çok fark etmiş. özellikle kolların ve belin çok güzel olmuş :))

Nihal' cim baktım fotolarına. 84 te tam bir felaket gibi görünüyor. 76 diğerine göre harika. Çok doğru bir karar verip zayıflamışsın. Kocaman tebrik ediyorum seni. Maşallah :nazar:

Kızlar çok uykum geldi benim. Gözlerim kapanıyor. Herkese iyi geceler :KK16:

tesekkur ederım ebrucugum
farkı anbean kaydettım.daha cok foto var bende paylasıcam zamanla.
ıyı geceler sana cnm

şimdiki halini de koy nihaaal :KK52: şuanda o fotodakinden 10 kg daha zayıfsın çok merak ediyoruum :KK76:

şimdiki halini de koy nihaaal :KK52: şuanda o fotodakinden 10 kg daha zayıfsın çok merak ediyoruum :KK76:

evet 10 kg daha azım.hergun aynaya bakıyorum ya , ne bileyım ınsan resımden daha ıyı goruyor kendını.bana aynıymısım gıbı gelıyor:KK1: ama degılım esım farkedıp ıltıfatlar edıyor tabı kı:KK34:
tamam canım koyucam.yarın esıme cektıreyım:KK34:

arkaadaşlar okan başladı
ben kacıyorum artık.
tum hafta onu beklıyorum o kadar yorgun olmama ragmen
herkese ıyı geceler tatlı ruyalar.
yarın bugünden daha güzel olsun...

tesekkur ederım busecım.
fark cok barız dımı.
bı de sen benı sımdı gor.
yarın cekıp koymayı dusunuyorum cnm,haber verırım

evet 10 kg daha azım.hergun aynaya bakıyorum ya , ne bileyım ınsan resımden daha ıyı goruyor kendını.bana aynıymısım gıbı gelıyor:KK1: ama degılım esım farkedıp ıltıfatlar edıyor tabı kı:KK34:
tamam canım koyucam.yarın esıme cektıreyım:KK34:

çok bariz canım yaaa :) baska biri gibi resmeen :)) merakla bekliyorum nihaaal :KK16:

arkaadaşlar okan başladı
ben kacıyorum artık.
tum hafta onu beklıyorum o kadar yorgun olmama ragmen
herkese ıyı geceler tatlı ruyalar.
yarın bugünden daha güzel olsun...

amiiinn :)) iyi gecelerr :)

ben de yatayım artık yediğim kızartmaların vicdan azabıyla :KK14:

iyi geceler kızlar...

canım bence 45 dk ıle hafıf tempo basla.
nabız hızın ve kılonun degerlendırıldığı bır hesap var;
buna gore kacıncı dakıkadan sonra vucudunun yag yakmaya basladını oğrenıyorsun.
benımkı 20.dakıkadan sonraya tekabül ediyordu.
kalan 25 dakıkayı spordan sayıyordum acıkcası.
tabı bu benım onerım.
ve bence de suan kosma.
ıp konusunda tavsıyede bulunayım kendımı baz alarak;
ben 72 kılomdayken ıp atlamaya basladım
ve vucudum sanırım agır geldı alt bacagımdakı damarlarım catladı,mor gozukuyorlar.
buna kesınlıkle dıkkat et.
ya da atladıktan sonra buz uygula.
ben o nahoş goruntuden sonra ıp atlamadım bır daha
bıraz daha hafıfleyınce tekrar donecegım
Himm bilmiodum naasil hesaplayabilirim onu.eneee ben oralarini hic dusunmedim catlamasin ya sagim solum bi de onlarla ugrasamam:) bi 10 kilo daha verip oyle baslim ipe saol tavsiyelerin icin tatlim:)

X