Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ay ne güzel günaydın mesajı buuuu :KK16: ben seni yeriiiim :KK54:

bi de şu günaydın mesajına bakın hele :KK53: hatun her gün dolup taşıyor ve şikayet ediyor yahu :KK9:

geçmiş olsun burcuuuuuuuuuu :KK19:

saati geçti malesef işte çok kötü oldu :KK50:

ben de merak ediyorum şuan kaçıncı dk da yaktığımı kalori. bunu sorucaktım sormayı unutmuşum :KK31:

canım yeni ay duasını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim, çok güzel bir duaymış. huzur doldu içime okurken :KK16: inşallah güzel bir ay olur hepimiz için :KK31: bir ay kendimi sıksam hedefime ulaşmış oluyorum bunu düşünüp ona göre hareket edicem. 1 aycık dayanmalıyım kaçamaklara dur demeliyim:KK14:

sağol kuzum ya valla hep bi şikayet genaylada atıştık dün biraz amannn temizlik spor filan vallaha çok işim var :KK9::KK14:

şimdi kendime program hazırlıcam hem diyet hem spor konusunda :KK31:

:KK9:

canım kahvaltıyı geç yapmıştım
kahvaltıyla akşam arasıda çok olmasın diye biraz yoğurt yesem iyi olur diye düşündüm

canım aynısını ben düşündüm bu sabah
haftalık yemek listemi ve spor programını yapayım dedim
26 aralıkta kızımın doğum günü var o zamana kadar 83 hedefi koydum kendime
bakalım tutturabilecek miyim

güzel bi hedef :KK9:

ben ayça kayanın bu listesini yapıcam canım :KK31:

Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi)
1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta
2 dilim ekmek (kepekli ekmek ya da çavdar ekmeği olabilir)
Bolca maydanoz, roka, dereotu, tere
3-4 zeytin
Şekersiz çay

(1 dilim ekmek yeter bana )

Ara ( Saat 10.00 gibi)
1 çay bardağı süt (istenirse süt yerine yoğurt da tercih edilebilir. Sütün içine azıcık kahve koyarsanız içerdiği kafein nedeniyle metabolizmanın hızlanmasına etkisi olacağını söyledi)

(bu arayı yaparım belki çünkü eve 2.30 da geliyorum öğle yemeğini anca 3 gibi felan yerim )

Öğle
Izgara et (Sabah yumurta yenmediyse yumurta da olabilir)
1-2 dilim ekmek
Bol salata
1 bardak ayran

İkindi
1 bardak yoğurt
2 kaşık yulaf
1 meyve (Öğle yemeğinde doymadıysanız meyveyi öğle yemeğinin ardından da yiyebilirsiniz)

( bu arayı yapmıcam kilom az zaten olmaz geç yiycem öğleyi zaten )
Akşam
1 kase çorba
4-5 kaşık zeytinyağlı yemek
1 kase yoğurt

Beraberinde en az 8 bardak su içilmesi öneriliyor, hatta 12 bardak içilebilirse çok çok daha iyi.

bu listeyi yapıcam uyanlar çok güzel kilo vermişler :KK31:

bide ebru şallı yağ yakıcı bi tarif vermişti onu yaparım belki

1 y.k elma sirkesi
1 kahve kaşığı bal
2 adet karanfil ( metobolizmayı çok çalıştırıyomuş )
1 bardak sıcak su ( önce karanfili ekliyoruz sonra balla elma sirkesini karıştırıp suya eklioruz ağzını kapatıp bardağın demlenmesini bekliyoruz ılık olunca içilcekmiş 20 dk sonrada kahvaltı yapılcakmış )

1 ay boyunca hergün yapılabilirmiş istenirse haftada 5 günde yetermiş :KK31:

şimdi spor olarak ne yapıcağıma karar vericem :KK31:

liste güzel iyi sonuçlar alırsın inş :KK34:

sağol kuzum ya valla hep bi şikayet genaylada atıştık dün biraz amannn temizlik spor filan vallaha çok işim var :KK9::KK14:

valla senin işin zor :KK9:

Slm benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları. Günaydın demek için çok geç kalmışım :KK60: Dün gece minik kuşum ateşlendi. Gerçi çok yüksek değildi ama yine de telaşlandım. Sabahı zar zor ettim. Sonra uyumuşum. Saçma sapan bir kahvaltı yaptım. Düzenim bozuldu iyice toparlanmam lazım biran önce. Sanırım benim ufaklık diş çıkartmaya başlayacak. Bu aralar zorlanacağız.

Derya' cım yeni ay duana bayıldım. Öyle bir gevşedim ki okurken. Bir yere kaydedip ara ara okumak istiyorum. Çok teşekkürler.

Gül' cüm dikkat et kendine geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Birde sana bir sorum olacak. Benim kızım bu yıl 2. sınıfa gidiyor. Onu özel okulların bursluluk sınavına sokmak istiyorum. Sanırım her okul ayrı ayrı yapıyor sınavını. Sınav bilgilerini nasıl öğrenebilirim yada bu konuda senin bir fikrin var mı şöyle yap daha iyi olur gibi :KK34:

Burcu' cum sana da geçmiş olsun. Dikkat et kendine. Bu haftanın listesini gördün mü?

Hanife' cim güzel bir liste belirlemişsin kendine. Listenin ilk hali senin kilona göre fazla. Bunu fark etmişsin zaten. Listeyi kendine uyarlar ve kaçamak yapmazsan eğer hedefine kısa sürede ulaşırsın.

Slm benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları. Günaydın demek için çok geç kalmışım :KK60: Dün gece minik kuşum ateşlendi. Gerçi çok yüksek değildi ama yine de telaşlandım. Sabahı zar zor ettim. Sonra uyumuşum. Saçma sapan bir kahvaltı yaptım. Düzenim bozuldu iyice toparlanmam lazım biran önce. Sanırım benim ufaklık diş çıkartmaya başlayacak. Bu aralar zorlanacağız.

Derya' cım yeni ay duana bayıldım. Öyle bir gevşedim ki okurken. Bir yere kaydedip ara ara okumak istiyorum. Çok teşekkürler.

Gül' cüm dikkat et kendine geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşirsin. Birde sana bir sorum olacak. Benim kızım bu yıl 2. sınıfa gidiyor. Onu özel okulların bursluluk sınavına sokmak istiyorum. Sanırım her okul ayrı ayrı yapıyor sınavını. Sınav bilgilerini nasıl öğrenebilirim yada bu konuda senin bir fikrin var mı şöyle yap daha iyi olur gibi :KK34:

Burcu' cum sana da geçmiş olsun. Dikkat et kendine. Bu haftanın listesini gördün mü?

Hanife' cim güzel bir liste belirlemişsin kendine. Listenin ilk hali senin kilona göre fazla. Bunu fark etmişsin zaten. Listeyi kendine uyarlar ve kaçamak yapmazsan eğer hedefine kısa sürede ulaşırsın.

gördüm ebrucum eksideyim biliyorum genel listeyi diosan onuda gördüm takip ediyorum ama aktif olamıyorum telefonumdan girilmiyo siteye biliyorsun laptopda çok bende olmuyo akşam sıkıntıdan kitaba sardım şimdi bişiler yedim ev temizlicem sonra spor yapcam. aslında hasta değilim sadece felaket şekilde burnum tıkalı akarsa iltihaplı gibi akıyo ama burun tıkanıklığı insanı nasıl etkiler bilirsin yemeğin tadını filan alamıyorum ama ocak 15 e kadar azimle devam edicem En Büyük KK

bende çalıştım ama devamlı değil ama her türlü zor hepsi zor isyeeeeeaaaannnnnn :KK53:

:KK60:

Slm benim güzel takımımın güzel ve çıtır hatunları. Günaydın demek için çok geç kalmışım :KK60:Dün gece minik kuşum ateşlendi. Gerçi çok yüksek değildi ama yine de telaşlandım. Sabahı zar zor ettim. Sonra uyumuşum. Saçma sapan bir kahvaltı yaptım. Düzenim bozuldu iyice toparlanmam lazım biran önce. Sanırım benim ufaklık diş çıkartmaya başlayacak. Bu aralar zorlanacağız.

çok geçmiş olsun kaptancım. ben artık listelerimi yazmak istemiyorum. kendimi durduramıyorum. yine kızartma yedim. evde her şey bana inat pişiriliyor sanki. birkahvaltı yaptı ev halkı pekmez zeyinyağlıı domates kaşar peynir ekmek poğaça açma patates kızartmasııııı :KK50: sağlıklı tek şey haşlanmış yumurta ve zeytindi resmen yaa :KK47: hepsi şişko zaten evde en zayıf benim. anneme kızdım hem şişmansınız hem de domatese bari zeytinyağı dökme dedim dinletemedim. ama diyetim hüsrana uğradı 7 patates kızartması 1 kaşarlı poğaça yedim :KK5:

gördüm ebrucum eksideyim biliyorum genel listeyi diosan onuda gördüm takip ediyorum ama aktif olamıyorum telefonumdan girilmiyo siteye biliyorsun laptopda çok bende olmuyo akşam sıkıntıdan kitaba sardım şimdi bişiler yedim ev temizlicem sonra spor yapcam. aslında hasta değilim sadece felaket şekilde burnum tıkalı akarsa iltihaplı gibi akıyo ama burun tıkanıklığı insanı nasıl etkiler bilirsin yemeğin tadını filan alamıyorum ama ocak 15 e kadar azimle devam edicem En Büyük KK

Evet canım daha şimdi kendime geldim ve bugün daha hiçbirşey yemedim. Boğazım çok kötü kemiklerim sızlıyor.

ikinize de geçmiş olsun kızlar :26:

kızlar menümü yazıyorum şuana kadar yediklerimi. toparlamak için bundan sonra ne yapmalıyım bir şey söyleyin :KK5:

şuana kadar ki menüm:

sabah 09.00
7 fındık
1 kupa bardak süt

öğle 12.45
1,5 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
7 patates kızarması (büyüklerinden)
1 kaşarlı susamlı poğaça
1 bardak ayran

ne yapcam şimdi ben :KK14:

ooo venüüüs hoşgeldiiin :KK23: berbat gidiyor. rezalet gidiyor benimki :KK50: hiç eskisi gibi değilim hep kaçamak yapıyorum. menülerim berbat. dukan falan da yapmıyorum. saldım iyice. :KK50:

senin nasıl gidiyooorr :KK55:
Benim de gayet kötü. Vize haftalarında toparlayamadım, ardından en yakın arkadaşımın nişanı geldi yine dağıttım. Bir türlü diyet yapamıyorum. Birkaç gündür arkadaşlarımla konuşuyordum, şu nişan işi bitsin tekrar başlayacağım diye.. Bugün başladım ama kendimi disipline sokmam gerek, ne yapacağımı bilemiyorum.
Baya kilo almışım geçtiğimiz ay.. Kilomu hiç paylaşmayayım motivasyonumu düşürüyor çünkü. :KK14::KK14:

Benim de gayet kötü. Vize haftalarında toparlayamadım, ardından en yakın arkadaşımın nişanı geldi yine dağıttım. Bir türlü diyet yapamıyorum. Birkaç gündür arkadaşlarımla konuşuyordum, şu nişan işi bitsin tekrar başlayacağım diye.. Bugün başladım ama kendimi disipline sokmam gerek, ne yapacağımı bilemiyorum.
Baya kilo almışım geçtiğimiz ay.. Kilomu hiç paylaşmayayım motivasyonumu düşürüyor çünkü. :KK14::KK14:

venüscüm hiç moralin bozulmasın diyeti bırakan çoğu insan geri alıyor zaten. ben de 7 ayda 7 kg gibi bir şey alarak döndüm buraya geri :KK50: en son tartıda bi gün 55.9 u gördüm. 36 bedene anca giriyordum artık. eskiden 34 e bedendim. tüm yaz gezdim yedim içtim ohh. sonra gelsin kilolar. şimdi 1 ayda 2 kilo falan verebildim. yapamıyorum diyet falan. hatta verdiğimi de bu hafta geri aldım bir kısmını. eskiden azimliydim şimdi kendime çok kızıyorum valla :KK50:

napcaz biz böyle yaaaaaaaaaaa :18:

diyeti bozmamaya çalış. bir kere kaçamak yaptın mı ardı arkası kesilmiyor. ne yap ne et o ilk kaçamağı yapma :KK50:

:KK60:

çok geçmiş olsun kaptancım. ben artık listelerimi yazmak istemiyorum. kendimi durduramıyorum. yine kızartma yedim. evde her şey bana inat pişiriliyor sanki. birkahvaltı yaptı ev halkı pekmez zeyinyağlıı domates kaşar peynir ekmek poğaça açma patates kızartmasııııı :KK50: sağlıklı tek şey haşlanmış yumurta ve zeytindi resmen yaa :KK47: hepsi şişko zaten evde en zayıf benim. anneme kızdım hem şişmansınız hem de domatese bari zeytinyağı dökme dedim dinletemedim. ama diyetim hüsrana uğradı 7 patates kızartması 1 kaşarlı poğaça yedim :KK5:

ikinize de geçmiş olsun kızlar :26:

buseeee 2 günde ben öleydim neler yedim neler saysam var yaaa aklın hayalin durur sabah tartıldım 60.7 çıktım bugün sağlıklıya geçtim bakalım Allah kerim :KK14:

Kızlaaar nasılsınız, diyetler nasıl gidiyor?:KK23:

venüscüm hoşgeldin canım biz iyiyiz asıl sen nasılsın

kızlar menümü yazıyorum şuana kadar yediklerimi. toparlamak için bundan sonra ne yapmalıyım bir şey söyleyin :KK5:

şuana kadar ki menüm:

sabah 09.00
7 fındık
1 kupa bardak süt

öğle 12.45
1,5 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
7 patates kızarması (büyüklerinden)
1 kaşarlı susamlı poğaça
1 bardak ayran

ne yapcam şimdi ben :KK14:

kahvaltın sağlıksız canım akşamıda en hafif şekilde atlatmalısın bence :KK50:

buseeee 2 günde ben öleydim neler yedim neler saysam var yaaa aklın hayalin durur sabah tartıldım 60.7 çıktım bugün sağlıklıya geçtim bakalım Allah kerim :KK14:

kahvaltın sağlıksız canım akşamıda en hafif şekilde atlatmalısın bence :KK50:

ooff noluyor böyle diyet yapanların çoğu saldı bu ara ya :26:

akşam salata yoğurt yapcam. ya da sağlıklı bi sebze yemeği olursa evde 3-4 yk ondan yanına da yoğurt. bu şekilde bitircem günü :KK14:

ooff noluyor böyle diyet yapanların çoğu saldı bu ara ya :26:

akşam salata yoğurt yapcam. ya da sağlıklı bi sebze yemeği olursa evde 3-4 yk ondan yanına da yoğurt. bu şekilde bitircem günü :KK14:

benimde bugün akşama balık planım var ama babam alırsa o değilde ütüyü yapım da bide jillian yapcam :KK52:

Canım öncelikle geçmiş olsun. Mevsimsel bir salgın var ve bende çok kötüyüm. Bugün menü bildirimi yapmayacağım çünkü neredeyse hiçbirşey yemedim.

Okul meselesine gelince bursluluk sınavları 4.sınıf itibariyle başlıyor ankaradaki özel okullarda. Ama aklında bir okul varsa internet sitesinde takip edebilirsin. Ankarada değilsin sanırım. Ama yinede bana haber geldikçe buradan bildirim yaparım sınavlarla ilgili.

venüscüm hiç moralin bozulmasın diyeti bırakan çoğu insan geri alıyor zaten. ben de 7 ayda 7 kg gibi bir şey alarak döndüm buraya geri :KK50: en son tartıda bi gün 55.9 u gördüm. 36 bedene anca giriyordum artık. eskiden 34 e bedendim. tüm yaz gezdim yedim içtim ohh. sonra gelsin kilolar. şimdi 1 ayda 2 kilo falan verebildim. yapamıyorum diyet falan. hatta verdiğimi de bu hafta geri aldım bir kısmını. eskiden azimliydim şimdi kendime çok kızıyorum valla :KK50:

napcaz biz böyle yaaaaaaaaaaa :18:

diyeti bozmamaya çalış. bir kere kaçamak yaptın mı ardı arkası kesilmiyor. ne yap ne et o ilk kaçamağı yapma :KK50:
Ay hiç bilmiyorum ya. Neden böyle oluyor sürekli anlayamıyorum. Sürekli sürekli aynı hezimeti yaşıyorum ben de..
Daha kaçamak yapmadım ama 1. günüm zaten. uff

Hoşbulduk canım benim, özlemişim sizleri.. Depresyondayım yine. Okumuşsundur diyet durumumu nasıl olacak böyle bilmiyorum, bıktım hep aynı sonuca varmaktan. Buse çok haklı ya o ilk kaçamak sonrasını getiriyor, bu işler kaçamaksız olunca istenilen sonuca gidiyor. Yoksa insan maymun iştahlı 1 kaçamak oluyor sana 10 kaçamak...
:KK14:

Ay hiç bilmiyorum ya. Neden böyle oluyor sürekli anlayamıyorum. Sürekli sürekli aynı hezimeti yaşıyorum ben de..
Daha kaçamak yapmadım ama 1. günüm zaten. uff

Hoşbulduk canım benim, özlemişim sizleri.. Depresyondayım yine. Okumuşsundur diyet durumumu nasıl olacak böyle bilmiyorum, bıktım hep aynı sonuca varmaktan. Buse çok haklı ya o ilk kaçamak sonrasını getiriyor, bu işler kaçamaksız olunca istenilen sonuca gidiyor. Yoksa insan maymun iştahlı 1 kaçamak oluyor sana 10 kaçamak...
:KK14:

durdurmak zor oluyor canım bide aylarca sıkı bi diyet yapıp da özgür kaldıktan sonra daha da zor oluyo ben korumayı beceremedim mesela aldım ve tekrar diyete girdim bu böle bi kısır döngü sanırım :KK14:

X