Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

gunaydın kızlar

ben dunku menumu hiç yazamayacağım çünkü çok kötuydu akşam alışveriş merkezine gittik eşimle ve ben ipin ucunu kaçırdım burdan uzak olmak ban hiç yaramıyor ama sabah karar aldım kalan 15 kilomu 2 ayda bitireceğim ve çıtır çıtır gezeceğim

günaydın mutlu haftalarrr herkese
berbat bir hafta sonu geçiridm kızlar üzgünüm hem diyet açsındna hemde yogunluk açısındna brbattı işe gideyimd edinleneyim deidm o derece yani .... ama diyeitm gümlediii
oturup adam gibi yemek yiyemeidmmmm
ama önümüzdeki 4 gün çok dikkat eidp toparlıycam şeker ve kh almıycam hiç

Kızlar günaydın nihayet evime ve işime dönebildim:)Artık net sıkıntım olmayacak.
Şu msg işini yavaş yavaş kavrıyorum küçük bir soru kaldı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim:)
Bu alıntı yaptığımız mesajlar 1 msgmı sayılıyor yoksa cevap verdiğinin her biri mi?

Kac alıntı olursa,olsun 1 msg sayılıyor cabımcım

Bugunden itibaren kastıracam şu 90ları gözüm görmesin 2 haftada 89.9u görmek istiyorum sporsa spor arkadaş.Koşu bandı var evde artık başlasam diyorum?Şu lapa işi de kafama yattı önerileriniz varmı kızlar?

Baya önceki sayfalarda okumuştum adını hatırlayamadım şimdi.İsmini verirse teşekkür borcum var.
Aslında sevdiğiniz ama yememeniz gereken bişeyi ikram ettiklerinde ben onu sevmem deyip geri çeviriyormuş süper fikir arkadaş denedim işe yaradı hem karşıdaki kırılmıyor hem beynini ona endeksliyorsun zaten 21 günde tadı unuturmuş insan üstüne bi de sevmem ben onu diye eklersek kalorili yiyecekler sonsuza kadar çıkacak hayatımızdan yuppi yuppiii

gunaydın kızlar pardon tünaydın öğlen olmuş
kızlar istanbul da yagmur yagıyor ve sabah hıc yataktan kalasım gelmedı uyudum bende bugun spora baslıycamm

Gunaydın hanımlar, bugun annem hastaymıs, okulagit tmedim bende.. Nasılsınız bakalım?
Allah şifa versın cnm
günaydın kızlaaar

burcu hadi bakalım göreyim seni

tubacım çok geçmiş olsun ben pek iyi değilim. bugün tartıldım 53.9 um yani +300 :18: hemen toparlanmalıyım
bende dun tartıldım 500 gr - cıktı ama cumaya kadar tartılmıycam merak etme senınkıde degısır inş daha çok var cumaya

cnm dun hiç musaıt olamadım dışardaydım öğlen yemegı için acıkmıştım da abur cubur yememek için kendımı zor tuttum dısardakı yemeklerde hep yaglı eve gelınce zaten aksam vaktı gelmıstı meyveyle gecıstırdım daha sonra yemek hazırlayıp yedım

inş planladığın gibi olur canım. ya keşke o kadar abartmasaydın yeme işini

eyvah eyvah diyorum hepimiz acilen toparlanmalıyız bu ne böyle yaa

canım koşu bandı varsa ne duruyorsun? hem de bu kiloda yapman gereken en iyi spor yürüyüş zaten.
lapa yapabilirsin 2 gün. ödemlerin kurtulursun canım iyi olur

gunaydın kızlar pardon tünaydın öğlen olmuş
kızlar istanbul da yagmur yagıyor ve sabah hıc yataktan kalasım gelmedı uyudum bende bugun spora baslıycamm

al benden de o kadar ama ben kalktım erkenden yine de

ne güzel -500 ü görmüşsün. darısı başıma canım yaa

inş cnm sende gorursun o - yı

Canim bende tekrara deniycem lapa isini ama ilkinde sadece sabah ve ogle yapabildim nedense migdem bulandi

Hem de bu kilo muevet siskoyum

Ebru da dahil birsuru kişi uğramamıs hala bugun, nerdesiniz kızlaarr??

Geldim canım geldim de bugün pazartesi çok yoğundu iş yeri. Bütün geçmişi okudum. Hafta sonu herkes kaçırmış. Bende rezil ettim hem hafta sonunu hem de bugünü. Arkadaş nişanlanmış lokum getirmiş. Çok feci ama ben üç tane bisküvili lokum bir tanede sade lokum yedim.

Ama bugünden itibaren en ufak kaçamak yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…