Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Busecigim baktim yarim saati 80 kaloriymis fena degil aksamki neskafemin karsiligi yapiyim bari

ebrucugum aksamları eve gelınce her zamankı gıbı en son yazdıgım mesajdan ıtıbaren gecmısı okuyorum.oyle cok alıntı yapıyorum kı cogu zaman sectıgım kısıleri aslında alıntılamamıs oldugumu bıle farketmıyorum.okurken ısaretlıyorum ama cevap yazma esnasında farkına varamıyorum kımlere yazdıgımı.cevap yazdım dıye dusunuyorum.teknık bı problem var yanı
evet bu hafta cok sık paylasımlarda bulunamadım.ancak bunu kabul edebılırım.
ayrıca bugün bir sey farkettım gecmısı okurken ,bana yapılan alıntılar bıldırım lıstemde cıkmıyor.sadece begenıler gösterılıyor.bunun nedenını bılen varsa bana yazabılır mı acaba? profıl ayarlarımı hıc ellemedım,ya da bılmıyorum emın degılım:44:
sıkılasma konusunda haklısın.benım de boyum 1.75. evet ıdeal kıloma 1 kg kaldı ama vucudum dırı durmuyor.

bu arada ayak numaram 40 ınce uzun,taraksız
ellerım küt ve kücük

Busecigim baktim yarim saati 80 kaloriymis fena degil aksamki neskafemin karsiligi yapiyim bari

dilekcim nescafe yi şekersiz içiyorsundur umarım. ben çaya nescafeye şeker atmıyorum uzun zamandır. sadece türk kahvesini acı içemiyorum ona da tatlandırıcı atıyorum mümkünse :)

kızlar ya bana masaj alıntılarımın bıldırımlerı olmuyor sadece begenı sızdede oylemı :44: önceden boyle degıldı

dilekcim nescafe yi şekersiz içiyorsundur umarım. ben çaya nescafeye şeker atmıyorum uzun zamandır. sadece türk kahvesini acı içemiyorum ona da tatlandırıcı atıyorum mümkünse :)

Bende tatlandirici kullaniyorum zararlimi diye sordum eczaciya seker kadar degil dedi

kızlar ya bana masaj alıntılarımın bıldırımlerı olmuyor sadece begenı sızdede oylemı :44: önceden boyle degıldı

bana da bugün gelmedi sanırım alıntı bildirimi :26: böyle değildi ama :26:

Bende tatlandirici kullaniyorum zararlimi diye sordum eczaciya seker kadar degil dedi

evet bence de şekerden iyidir, onu da kullanmasak keşke ama olmuyor işte o kadarı

günaydın kızlar dükkanı ben açıyorum yine siz devam ettirin staja gidiyorum hayli yorucu bigün olcak ama diyete başlamış bulunuuyorum spora akşam ki durumuma bağlı hadi öpüldünüz

günaydın kızlar dükkanı ben açıyorum yine siz devam ettirin staja gidiyorum hayli yorucu bigün olcak ama diyete başlamış bulunuuyorum spora akşam ki durumuma bağlı hadi öpüldünüz

Gunaydın hanımlar, bugun annem hastaymıs, okulagit tmedim bende.. Nasılsınız bakalım?

günaydın kızlaaar

burcu hadi bakalım göreyim seni

tubacım çok geçmiş olsun ben pek iyi değilim. bugün tartıldım 53.9 um yani +300 :18: hemen toparlanmalıyım

dün dışarda olduğum için adam gibi de ders çalışamadım bugün biraz sıkı çalışmam gerek... kahvaltıya gidiyorum şimdi kızlar... görüşürüz

dün dışarda olduğum için adam gibi de ders çalışamadım bugün biraz sıkı çalışmam gerek... kahvaltıya gidiyorum şimdi kızlar... görüşürüz
kolay gelsin sana o zaman:)

Gunaydın hanımlar, bugun annem hastaymıs, okulagit tmedim bende.. Nasılsınız bakalım?
cok geçmiş olsun canım.

günaydıııınlar:)

günaydın..13.takımın çıtırları gününüz aydın olsun yüzünüzde gülücük kalbinizde sevgi daim olsun inşALLAH..

Afiyet olsun kolya gelsin..
günaydın kızlaaar

burcu hadi bakalım göreyim seni

tubacım çok geçmiş olsun ben pek iyi değilim. bugün tartıldım 53.9 um yani +300 :18: hemen toparlanmalıyım
günaydın artıyla haftaya başlamak iyi değil..
Günaydın ..çok geçmiş olsun..
Günaydın..gazan mübarek olsun o zaman..

öğle nerede canım..öğün atlamak iyi değil..

Kızlar bugun tartıda mukemmmmmeeeeel bi sayı gordumm, ama soylemem, surpriz:)) bugun madem evdeyim, lapa yapayım dedim, evde olunca kacamagın önü acık oluyor obur turlu..

Cok heyecanlıyım, geri sayım basladı, hedefe yaklasıyorummm:)

kolay gelsin sana o zaman:)

cok geçmiş olsun canım.

günaydıııınlar:)

günaydın tatlım teşekkürler

günaydın..13.takımın çıtırları gününüz aydın olsun yüzünüzde gülücük kalbinizde sevgi daim olsun inşALLAH..

ay senin bu güzel günaydın mesajlarına bayılıyorum yaaaaa

aynı güzel dilerle günaydın tatlım günaydıın

öyle mi dersin :26: eskiden her gün tartılıyordum ben

ay çok merak ettim tubaaaaaa

koş bakalım hedefe kooş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…