Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

selam kizlar, 2 gündür gelemedim yogundum.
disarda yemek yedigimde oldu ne yedigimi yazmayacagim kimsenin cani cekmesin ve motive düsmesin diye ama kilom kontrol altinda ve koydugum hedefe cumaya kadar ulasacagimi ümid ediyorum halen

menümü paylasip gecmise bakip geliorummm

bugün menüm

9:00
1 yumurta + 2kk beyaz peynir
1 bugdayli tost ekmegi

13:30
kahve + süt

15:00
2 dilim bugdayli tost ekmegi + 2 kk beyaz peynir ile sandvic

19:00
1 tabak pirasa yemegi
1 kase yogurt

1,5lt su
1 bardak nane cayi
2 bardak siyah cay
otobüs duraklarini yürüdüm

kizlar bugün 18:30da ufak bir kacamak oldu, evde cok güzel seyler yapilmisti caniniz cekmemesi icin yazmiyorum ama nefsimi köreltmek adina 2 ufak lokma miktari yedim ve uzaklastim
o sirada pirasa yemegim pismekteydi bende ac kurt gibi eve gelmistim.
kendimi yinede tutabildigim icin mutluyum, normalde en az 1,5porsiyon yerdim o kacamaktan.
bu yaptgim hatayi degistirmez tabiki.
kendimi tuttugumda haftada gzl kilo verebildigimi görebildigim icin cumaya kadar daha dikkatli olacagim.

Ohhhhhh missss biz burda ota talim edelim siz kacamaklar yapine tabi kilonuz bendeki kadar degil okadar lüxünüz de olsun artik:)

Canim hic sorma yemwkhaneye gitmiyorum ikramlari yemiyorum e domates hiyar da ikram edemwywcegim icin adim yemez yedirmeze cikacak vallahi:)

22.11.2013
buseb 53 adet
cerenberen16 10 adet
kar_beyazi 25 adet
canan456 9 adet
glmscs 12 adet
evamaria 7 adet
mavera87 5 adet
ssercecik 13 adet

23.11.2013
buseb 33 adet
cerenberen16 8 adet
kar_beyazi
canan456 15 adet
glmscs 15 adet
evamaria 27 adet
mavera87 5 adet
ssercecik 0 adet

aa canım onu ıhmal etme.gelınce bızlerı de bılgılendır.umarım kotu bır sey yoktur canım[/QUOTE]
Telden girdim mesajin basini yanlışlıkla sildim
Tamam canım doktor dönüşü yazarım insAllah.
Menun çok güzel. .

Geçmiş olsun birşeyin yok ya ..

cok gecmıs olsun canım,allah beterınden korusun
aksilikler bugun senın yakanı bırakmamıs anlasılan.
olsun canını sıkma

Ohhhhhh missss biz burda ota talim edelim siz kacamaklar yapine tabi kilonuz bendeki kadar degil okadar lüxünüz de olsun artik:)
yaa evet sorma,biz ot cöp yazıyoruz arkadaslar götürüyo

sizi gidi asurecıler sızı..aa kızcam artık her menude asure
allahtan ben sevmiyorum yemedım hıc
canım fındıklı kurabıyen hıc ama hıc olmamıs biliyosun zaten

Canim hic sorma yemwkhaneye gitmiyorum ikramlari yemiyorum e domates hiyar da ikram edemwywcegim icin adim yemez yedirmeze cikacak vallahi:)
hahahaha
bızım nevaleye pek ragbet yok.gecen gun bı sebze yemegı goturdum ortak masa kurduk ıs arkadaslarımla.ya bakıyorum eksılmıyo benım yemek kımse tenezzul etmedı
ben de yıyın yıyın sız lahmacunları dedım ıcımden
dedıgın gıbı domatese ,yesıle bakan yok.
ben de kendı yıyecegım kadar goturuyorum bana da kesın dıyolardır yemez yedırmez dıye

15347.sayfadan devam okuyacagim gecmisi

canim benim bu konuda pek bilgim yok ama bende bir ara hatta uzun zaman spor salonunda üyeydim fakat birkac kez gittim tembellikten. kendimi oraya kapatmayi sevmedigimi hissettim. en güzel spor disarida yürümek ve mümkünse yüzmeye gitmek bence.
hem kaptanimizda söylemis fitness yapman icin henüz cok erken.

kaptancim inanirmisin 2 kez baktim ama hakikaten gözümden tam manasiyla "kacmis"
tsk ederim cevabin icin. bu arada tebrik etmissin onun icinde ayrica tesekkür ederim

kizar amcam vefat etti eger arabada yer olursa memlekete gidicem haberiniz olsun.

canim Basiniz sagolsun, Allah amcana rahmet eylesin sizlerede sabir versin.

canim önce cok ciddi okudum ama sonunda nedense gülmeye basladim. bu arada bi makarna yiyip öyle baslicam ne demek ya kirildim gülmekten alemsin burcu
sonrasinda dikkat ediyorsan tebrik ederim hadi bakalim benimde ocaga kadar kendime koydugum belli bir kilo hedefim var.
ulasabilecegiz insallah.

Allah iyiligini versin buse kinder schokolade ve yogurette benim en sevdigim cikolatalardan. hertürlü cikolatalari seviorum ama onlar daha bi baska. bu kinder cok fena tehlikeli yanindan bile gecme deri canim

Sinir oluyorum cepten siteye girmeye smile bile koyamıyorum hele yazması öldürüyor insanı

kaptancim sen yine iyi girebilmissin, ben giremiyorum login yapacak kisim bile olmuyor bende

tebrik ederim canimmm benimde pantolonum düsmeye basladi belimden.
giysilerim bol olmaya basladi. bazen kendime icimden o "capulcumusun vay vay"sarkisini diyetime uyarlayip söylüyorum, bol kiyafetlerle sanki emanet giysi capulcu gibi, ama kilo verdgm icin gzl bir his

Eki Görüntüle 870496

pizza yerken 10 kere düşünmek gerek

yada 35 dk kosmak
büyük konusmayayimda yemem daha iyki yemiyorum.
eve gelirken postakutusunda pizza reklami gördüm, gözlerim degdiki hemen baska tarafa baktim nasil bir kilo alma korkusuysa bu artik

insallah canim. ben nur 22 yasimdayim. grubun hatta bizim grubumuzun cok faydasini göreceksin. ben suanki kiloma bile düscebilecegime inanamazdimki hedefim bi bukadar daha kilo vermek. grubun cok faydasi var ve kendi beyninde ben isi yapicam diceksin her hafta sonucu gördükce zaten daha motive olup daha dikkatli yiyorsun.

kaptancim bende tam tersi kilo aldikca dolabimi kücük bedenlerden arindirmistim ama cok üzülerek
daha sonra zayiflayacagim deyip bedenime dar gelen beden kiyafetler aldim begendigim. dolabimda yepyeni kyafetler öyle duruyordu 1 yildan fazla oldu H&M'den almistim cogunu. ve sansima modasi gecmeyecek klasik seyler almistim. simdi bana eski kiyafetlerim bol geliyor ve ben o aldigim küflenmeye yüz tutmus yeni kiyafetleri giyiniyorum.

güzel fikir
kızlar yarın oruc tutmayı dusunuyorum cunku ramazanda regl oldugum gunlerın borcları oyle duruyor gunler kısayken tutmalıyım.. 1 ay boyunca tutcam..

Allah kabul etsin canim.

Gecmis olsun acil sifalar diliyorum

hicbirimizin öyle bir lüksü yok canim hepimiz yarismadayiz

kizlar az önce gecmisi okurken kaptanimizin yazdigi seyden aklima geldi bende belki motive olur diye yazayim dedim.
kendime 1 senedir söz vermistim yeni kiyafet almayacaktim zayiflayana kadar ve almadim.
fakat 1,5 yil önce filandi bana patlayacak derecede dar olan begendigim kiyafetler almistim, zayiflayip bunlari giyecegim diyordum.
ve simdi 10kilo verdikten sonra o zaman zayiflayacagimi hayal ederek aldigim kiyafetleri giyiniyorum. bir zamanlar patlayacak kadar dar olarak aldigim kiyafetler bana tam oluyor hatta bol geliyor accik
inanilmaz bir mutluluk kendime kötülük etmisim bu güne kadar.
neyseki zararin neresinden dönersen kardir ve cok gec olmadan karar vermisim buna.
benim belim basenlerime göre cok daha incedir ama 10 kilo fazlayken su südyen izleri ve sirtta yaglanma vardi simit gibi oluyor, onlar yok olmus resmen ölctügümde cok fazla incelme olmamis olsada aynada ve kiyafetleri giydigimde kendimi cok daha ince hissediyorum.
haftasonu cok gzl iltifatlar aldim. herkes zayiflamissin güzel olmus ve belli oluyor kilo verdgn dedi.
sevinmedim. sevinmek ne kelime uctummmmm.
ucmaya devam etmek istiyorum kizlar. hepimiz istedikten sonra basarabiliriz, tamamen bogaz meselesi

canim tam bugünki mesaj sayimi mavera87'ye gönderdim. sen özel mesaj attin. suan cvp veremiyorum sinirlama oldugu icin. zaten cvp vermis oldum

Çok merak ettim yedin mi Normal zaman olsa insanın canı istemiyo ama şimdi kendimize yemmeeee diyoruz ya

bir kaşık yedim canım

ahhh ebru ahhhhhhh

eline sağlık canım

selam kızlar
cook cok cok kötü yazamayacağım kadar
cok üzgünüm
bir an gözüm dönüyor ve ne yediğimi düşünmeden dalıyorum resmen
evde hazırlk yapıp misafir ağırladıımda daha cok oluyor
yaparken canım çekiyor herhalde
bundan sonra evde bir şey hazırlamayacağım.

selam kızlr yine staja gidicem ama bugün kızlara sözümü tuttum malum yarın tam gaz diyet ve spora başlıyorum götürdüklerimden çok az yicem zaten açlar hepsini bitirir bana kalmaz diye düşünüyorum o nedenle meyve filan götürüorum yanımda kahvaltımı yaptım birazdan çıkcam

GÜNAYDIN..dünden moralim bozuk spor yapmasam daha beter hissederdim..kaçamak yok dedim kendim de yedim..
inşALLAH iyi geçer solumdaki ağrı ve şişlik baya kızarmış bu gün daha az acıyor ..iki randevumda öğleden sonra..yalnz dün çok hızlı yürüdüm her tarafım ağrıyor..bugünde doktora yürüyerek gideceğim.geliş moralime bağlı..şimdi az geçmişe bakayım..

Günaydın canım..oh oh enerjin tavan yapmış maşallah..
sizi gidi asurecıler sızı..aa kızcam artık her menude asure
allahtan ben sevmiyorum yemedım hıc
canım fındıklı kurabıyen hıc ama hıc olmamıs biliyosun zaten
canım dün sabahtan itibaren sorun vardı canım sürekli tatlı istedi.. öğlende kızımla tartıştım daha 10.5 yaşınd ama beni bazen öyle zorluyorki oturdum 1 saat ağladım sonra kapı çaldı komşum aşure getirmiş..o anda iyice koptum oturdum yedim hemde 1 tabak
merhaba nur adında kızımın ikinci adıymış..teşekkür ederim bu gün daha az acıyor..
evet hepimiz buradayız ve hepimiz aynı şey için çabalıyoruz yoksa verecek kilom az hop istediğimi yerim diye birşey yok..
işte insanalr sana ne güzle kilo vermisin diyince daha bir motive olunuyor..tebrikler canım 10 kilo oldukça iyi bir kilo ..
tarçınlı su iç içtiğin suya tarçın at rulo tarçın git gel yudum yudum ondan iç..tatlı isteğin hatta açlık isteğin kaybolacaktır..
kolay gelsin..aman dikkat et takımca dökülüyoruz zaten cumaya az kaldı..

günaydınnnnnnnnnn
görüdügömm kadarıyla kimse toparlanamdı kızlarr
ama ccuma ya iki gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…