Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ebrucum bend ekaçamak yaptım ama nasıl anlatsam benimki garip oldu ya hiç yemek yiyemeidm çok yogundum
1 kurabiye azcık börek derken öle geçti iki günüm
dünde günü 1 kase aşure ile kapattım((
şu aaşure dönemi her yıl kabusum olmuştu neyseki bitti şükür...

bugün baya bi kıstım cumaya kadar ekmek ve meyve yemiycemm

kızlar yarın oruc tutmayı dusunuyorum cunku ramazanda regl oldugum gunlerın borcları oyle duruyor gunler kısayken tutmalıyım.. 1 ay boyunca tutcam..

Son düzenleyen: Moderatör:

ebrucum bu kacamaklar hıc yakamızı bırakmıycam galıba ama bız daha gucluyuz kacamaklardan yenıcegızzzz onları

Oh ebru hanım oh, ben burda lapa yicem diye ugrasırken goturmussun lokumları:)) hadi bakalım afiyet olsun,
gerci bende lapayı aksama kadar yapabildim, yeter ya, canım istemedi, guzel beslenwrek de verebilirim,
oglen ne yaptım biliyormusunuz, tam iki tane eti cin yedim(
bi an aklımmı gitti, sab ah tartıdaki sahıya mı guvendim bilmiyorum, birden kendimi onun pişmanlıgonı cekerken buldum

kızlar selam stajdan geldim yemek yedim ve feci yorgunum ama arkadaşlara sözüm var kısırla poğaça yapıp götrcem yarın kısır yerim ama bilmiyorum bugünde zaten yarım dilim kadayıf yedim menümü yzayım nevaleleri hazırlamaya gitcem hazırlayım onları az yicem yarın söz
sabah(06:00)
1 kase special k

10:00
2 mandalina

öğle(11:45)
1 kase sebze çorba
1 porsiyon kuru fasulye
1 dilim kepek ekmek
yarım dilim kadayıf

15:30
1 avuç kuru üzüm

akşam(18:15)
haşlama et
salata

3 litre su
şu ana kadar 14 bin adım dahada atarım
spor yapar mıyım bilmiyorum yatmadan bi egzersiz düşüncem var yaparsam yazarım

bende bi tane bundan yedım bugun cnm fena halde tatlı istedı yıne

Son düzenleyen: Moderatör:
burcucum menun cok guzel tebrıklerrr

bugunku menumu yazıyım kızlar daha sonra ders calışıcam ve spor yapıcam bugun esım işte nöbetçi

sabah:
2 dılım kepek ekmegıyle tost
2 zeytın
yarım domates
sutlu turk kahvesı sekersız

oglen:
2 mandalına
1 hurma

akşam:
haslama tavuk budu
salata

2,5 lt su
45 dk leslıe

bugun kacamaksız bıtırdım demeyı cook isterdım ama cıkolata seker yedım ama yarın inş oruc tutarsam hem kacamak olmaz hemde borcumu tutmuş olurummm

Bugün fazla uğrayamadim..Binada balkon oldukları değişti. .is cabuk bitti bekleme uzun sürdü. .

Başta oh iyi menü dedim ciko şeker bozdu.neysrki sporun var.
Kadayıf haric iyi menü. 24 bin adım cok iyi.
Grupca kacamak yapmisiz
kızlar yarın oruc tutmayı dusunuyorum cunku ramazanda regl oldugum gunlerın borcları oyle duruyor gunler kısayken tutmalıyım.. 1 ay boyunca tutcam..
Bendede aynı oruc niyeti var.:)
Yok yok takım feci durumda hepimiz kacamak yaptık bu nasıl sinerji. .
Ebru sendemi ...
Ebru da dahil birsuru kişi uğramamıs hala bugun, nerdesiniz kızlaarr??

Cok garip bir gün geçirdim..

Bugunku menum, lapa detoksuyla basladı ama onunla bitmedi

Sabah 9:30
Pirinç lapası

Oğlen 13:30
pirinç lapası

2 tane eti cin

1 kupa neskafe sekersiz

aksam 18:30
1 tane sucuklu tost

20:15
3 tane kofte

su 2-2,5 lt
spor toplam 25 dl yuruyus

Cocuklar hatınca calısırken bir sekersiz neskafe daha içerim

Bu detoks riskli tam yapılırsa etkili ama yarim birakinca kötü olmus..

Menü
sabah 07:15
elma sirkeli su

kahvaltı 08:05
1 yumurta
2 dilim tam buğday ekmeği ne yağsız peynirli tost
1 çay bardağı süt

Ara 10:35
10 badem
1 büyük bardak yeşil çay

öğle 12:30
Malesef aşure yedim
1 bardak ayran

ara 15:00
Yine kacamak 2 adet fındıklı kurabiye
yeşil çay

aksam 19:00
Bir tane baget
4 kasik çoban salata

su 3 litre
spor 1saat tempolu yürüyüş. .

cnm bu detoksu hiç denemedım kılo vermeye yardımcı oluyor mu gercekten denedın mı :26:
Bunu denemedim başka detoks deneyimime dayanarak yazdım. :) bu carsamba persembe ayran detoksu niyetim var burdan paylasacagim o daha makul ve verdiginizi detoks bitince alıyorsun.
evet o şeker yok mu o
gunler kısayken tut bence cnm yoksa kalıyor hem kacamak yapmamak ıcın guzel bırsey

Evet günler kisayken tutmak gerek..:)

Yarın doktora gideceğim ..fazla giremeyebilirim..Sol kolumun altinda bu kis başı yag bezesi olmuştu. 2 gündür feci sekilde şişti ve kızardı acısından duramıyorum. Yarın cildiyeye gidecegim ebru cildiye olur değil mi?Ordan göz muayenesine gireceğim. .aslinda Ebru sana sorup randevuyu öyle alsaydim

kızlar ya bana masaj alıntılarımın bıldırımlerı olmuyor sadece begenı sızdede oylemı :44: önceden boyle degıldı
evet canım aynısı bende de var.hatta dun paylasımlarımda yazmıstım.gerı cevap yazan olmadı

Gunaydın hanımlar, bugun annem hastaymıs, okulagit tmedim bende.. Nasılsınız bakalım?
merhaba canım.annenın ınsallah cıddı bır seyı yoktur,gecmıs olsun

cok sevındım canım senın adına.merak ettım..

ben de ıs yerımde bu taktıgı kullanıyorum
adım yemez ıcmez e cıktı
herkes benı gıcık,tip,yemek secen bırı zannedıyor.bı bılseler...allahım bı bılseler ne mucadeleler verıyorum onlar her ogle arası karsımda masalarında lahmacunları ıskenderlerı gotururken

burcucugum harıka bır menu canım,afıyet bal seker olsun

aa canım onu ıhmal etme.gelınce bızlerı de bılgılendır.umarım kotu bır sey yoktur canım

sabah
08.00
bir kase sütlü nesfit
ara
10.00
bir bardak sekersız cay,bir orta boy galeta
ogle
12.30
acılı zeytınyaglı karısık ot kavurma
ara
16.00
iki tane galeta
aksam
17.45
fırında bır tavuk but,yarım sogan,bol salata
2 tane mandalin

su yatana kadar 2 lt olur
20 dk tempolu yürüyüs
10 dk bel egzersizi
50 adet şınav
(allah ne verdiyse yaptım bugün)

iyi akşamlar arkadaşlar. Bugün ufak bir trafik kaası geçirdim. Bindiğim servise bir otomobil çarptı benim oturduğum sağ ön kapı göçtü. Eve geldim pc açılmadı komşudan adaptör aldım geçici olarak taktım çalıştı. Sorun aşarj aletinin adaptör kısmındaymış :) bu mesajdan sonra geri vercem. Ebrucum yok yazmayın Yarın telafi etcem. Bugün menüm çok güzeldi yarın işyerime gidince sabahtan yazarım menümü. Öptüm herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…