13 ay sonra geri dönen sevgili.?..ne yapacağım ?

ben boyle olduğunu sanmıyorum ne oldu aradığını bulamadı mı?
Aradığı bir şeyler vardı evet. Ama bu kız değildi. O içinde olduğu hayatı sevmiyordu. Özgür rahat duygusal bir bağın olmadığı bir yaşam istiyordu. Mesela bekar arkadaşlarına aşırı özenmişti. Gezmek eğlenmek istiyodu bi yere bağlı kalmak onu korkutmuştu o süreçte. Gözü dışardaysa böyle gözü dışardaydı. Hani kız arayışı falan gerçekten buna hiç inanmıyorun.mesele illa kız değil böyle bir hayat seçmek istemesini kaldırabilir miyim? Onun anladığı şey yaşamak istediği hayat ona tersti. Bunu fark etmesi zamanını aldı sanırım

Yasadigin seylerin birebir aynisini yaptim . Yasadim 5 yil iliskim olan nisanlimdan ayrildigimda ayni sekilde aşiri rahatsiz ettim kabul edemedim bitmesini hep ustune gittim saniyodumki karsimda benim sevdigim adam hala var gururun ne onemi var ama oyle degilmis oda bana hakaretler etti baskasini seviyorum dedi rezil etti yani . Yasanilan ayriliktan cok o sozler icimde ve ben tam 1 senedir onun beni sevmedigini dusunup kiziyorum kendime dediklerini ölsem unutmam diyorum bi yandan da guzel gunlerimizi dusunurken buluyorum . O bana donmedi ama donse kabul ederdim galiba pesimde iyi bi kostururdum baktim olmuyo yapamiyoruz ayni sekilde terkederdim onu

Neden bu kadar kötü bakıyoruz ki başkasıyla mutlu olamayıp sevdiğine dönene? Çocuk reddetmiş de olabilir reddedilmiş de, uzun bir süre başkasıyla görüşüp ayrılmış da olanbilir, bunun bir önemi yok öyle ya da böyle başkasıyla olabileceğini düşünmüyor ki bu kadar can sıkıcı yaşanmışlıklara da rağmen yine aynı kişiyle olmak istiyor. Bence asıl böyle ilişkiler, böyle aşklar kurtarılmaya değer. Böyle kavgalı gürültülü, böyle dolu dolu. Tabi aldatma ve karşısındakine saygısızlık olmadan. Sinirli anda veya o zaman için ayrı kalmanın her iki taraf için de daha iyi olacağını düşündüğü anlarda hakaretler de edebilir sevmediğini de söyleyebilir insan, önemli olan kalpte olandır. Bence görüştüğünüzde az çok kafanızdaki soru işaretleri dağılacak, beni de haberdar ederseniz sevinirim durumdan.

Gerçekten bu pencereden bakmak istiyorum ben de. Geriye dönüp bakıyorum ne yani naptı da bu kadar zor aldatmadı bir şry yok diyorum. Görmek o kadar iyi gelecek ki belki de. Çok teşekkür ederim benim de umutla bakmamı sağladığınız için.haber veririm tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…