13 ay sonra geri dönen sevgili.?..ne yapacağım ?

Aynı kitap iki kere okunmaz. Boşver bir kere olmadıysa seni incittiyse bu böyle devam eder. Önüne bak.

Düşünüyorum da ben de eşimi flört dönemi baya baya gömmüştüm. Ayrılmıştım. Hakaretler, nefret söylemleri vs. neler neler...

Sonra noldu ? Benim ergenlik gel gitlerim bitince onun benim için doğru kişi olduğuna karar verdim. Evlendik. İyi ki de evlenmişiz. Ne o pişman ne de ben...

İnsanlar değişir, hele de 20'li yaşlarda. Şunları 30'larda yaşamış olsaydınız tedirgin edebilirdi ama 20'li yaşlarda insan karakter arayışı, kişiliğin oturması gibi dönemlerden geçiyor.

Eğer seviyorsanız bi şans verin. Baktınız değişen bişey yok tamamen kopartırsınız bağınızı... Sadece bu sefer daha temkinli olun, çok bağlanmayın hep bi 'oluru yoksa giderim' ihtimali aklınızda bulunsun.

Ona karşı duygularım bitmiş değil :KK43: sadece alıştım yokluğuna ama üzüntüsünü hep duydum. Kafam çok karışık
Ztn duygun olmasaydi burda bize sormazdin :) ama tekrar ayni seyleride yasatabilir bu adam sana? Bi dene diycem.. belkide o aklindaki iliski sekli olmayacak ve sen istemiyceksin bir daha devam etmek...en azindan icinde kalmaz

Devam ettirmek istesem de o süreçte duyduğum hakaretlerden dolayı çok kırgınım. Sevse bunlar olur muydu diye düşünüyorun hep. Sevdiğine nasıl inanacağım ki :KK43:
Iyide senden kaynaklanmış herşey, o sana birsey yapmamış ki. Ama bitti gitti artık atlatmışsın birdaha birlikte olmayin

Ama siz gerçekten yıpratmışsınız ilişkiyi ve adamı. O da kendince beraberliğin mutluluk getirmediğine kanaat getirip duygularını yok saymış. Mantıklı bulduğu yolu seçmiş. Yokluğunuzda da özlem ağır basıp size olan sevgisini yoğunlaştırmış. Eğer barışıp bu dönemde yaptıklarını devamlı yüzüne vurursanız çok daha beter ayrılıklar yaşarsınız. O nasıl pişmanlığını dile getirip af dilediyse siz de her kötü sözü affedip (tamamen unutun demiyorum) o dönemi aklınıza getirmeyip beraber olacaksınız. Ancak bu şekilde mutlu olursunuz. Kendinizden şüpheniz varsa hiç denemeyin derim...
Hatalarımın farkındayım ben. Onun karşısına ben pişmanım diye de çok çıktım.o ise o zamanlar geç kaldın diyip çok üzdü beni. Mantıklı davranmak istedi evet. Ama beni bu kadar incitmeseydi keşke. O sözleri aklımdan çıkaramıyorum. Ona çok inanmak istiyorum ama ya yine kırılırsam diye de korkuyorum . denemeden bilinmeyecek sanırım

adam digerinden memnun olsa eminim yine dönerdi. hazir cebte ilk askim beni beklio bunlari napiim demistir... :işsiz:

Düşünüyorum da ben de eşimi flört dönemi baya baya gömmüştüm. Ayrılmıştım. Hakaretler, nefret söylemleri vs. neler neler...

Sonra noldu ? Benim ergenlik gel gitlerim bitince onun benim için doğru kişi olduğuna karar verdim. Evlendik. İyi ki de evlenmişiz. Ne o pişman ne de ben...

İnsanlar değişir, hele de 20'li yaşlarda. Şunları 30'larda yaşamış olsaydınız tedirgin edebilirdi ama 20'li yaşlarda insan karakter arayışı, kişiliğin oturması gibi dönemlerden geçiyor.

Eğer seviyorsanız bi şans verin. Baktınız değişen bişey yok tamamen kopartırsınız bağınızı... Sadece bu sefer daha temkinli olun, çok bağlanmayın hep bi 'oluru yoksa giderim' ihtimali aklınızda bulunsun.
Bu hakaretlerden sonra bile sevdiğinize emin oldunuz yani. Ben işte buna inanamıyorum. Seven insan bu kadar ezer miydi diyorum. Ama şu an canlı örneksiniz. Demek oladabiliyormuş

Bir şansi daha hakediyorsunuz bencede ama size önerim terapjye devam etmelisiniz . Daha sağlikli kararlar alabilmk için

Ne olursa olsun çok üstüne gitmiş olsanız da hakaretleri kabul edip yutup barışmayı düşünüyor musunuz gerçekten.
İlişki eskisi gibi olmaz çok şey yaşanmış uzunca zaman geçmiş. Sevgi sağlam olsa zaten bunlar olmazmış.

Ne olursa olsun çok üstüne gitmiş olsanız da hakaretleri kabul edip yutup barışmayı düşünüyor musunuz gerçekten.
İlişki eskisi gibi olmaz çok şey yaşanmış uzunca zaman geçmiş. Sevgi sağlam olsa zaten bunlar olmazmış.
Tam da böyle düşündüm. Bu istemiyorum seni git başımdan acıdım sana sözleri hakaret değil diyen arkadaşlarım bile var. Ama ben ne çok incindim. Nasıl inanıcam ki sevdiğine. Neden böyle geldi onu da anlamıyorum

Hoş olmasada kızgınlık anında üzücü şeyler ağızdan çıkabiliyor.daha sonra hayatınıza başkasını aldığınızda geriye dönük acabalarınız olmasındansa bir şans daha verilebilir,karşılıklı duygularınız belli ki devam ediyor. Ama bu süreçte ailenizin yarattığı sıkıntıları yansıtmamalısınız. Aşk kazansın:KK200:

Senin hakkinda soylediklerini unutamazsin icinde burukluk olur.tekrar deneyeceksen de temkinli davran bağlama kendini onsuz yapabildigini goster

Hoş olmasada kızgınlık anında üzücü şeyler ağızdan çıkabiliyor.daha sonra hayatınıza başkasını aldığınızda geriye dönük acabalarınız olmasındansa bir şans daha verilebilir,karşılıklı duygularınız belli ki devam ediyor. Ama bu süreçte ailenizin yarattığı sıkıntıları yansıtmamalısınız. Aşk kazansın:KK200:
Söyledikleri samimi geliyor mu ki? Onun duyguları var mı ki sahiden? Sevgisine inansam o şansı vericem sanırım

Bu hakaretlerden sonra bile sevdiğinize emin oldunuz yani. Ben işte buna inanamıyorum. Seven insan bu kadar ezer miydi diyorum. Ama şu an canlı örneksiniz. Demek oladabiliyormuş

O hakaretleri ederken sevgimi çok tüketmişti. Hiç kimseyé heran büyük bi aşkla bağlı kalamayız. Yeri gelir annemizden bile nefret ederiz. "Defolup gitsem şu evden" diyen kaç ergen vardır kim bilir ! Anneye babaya sevgi biter mi ?

Benim korkularım vardı. Evlenirken bile heran masadan kalkıp koşarak kaçar mıyım acaba diye düşünüyordum. Ama eşim o kadar iyi biriydi bana güven verdi. Eğer senin gibi beni bırakıp gitmiş olsaydı ben de kesin sevgilin gibi pişman olurdum. Benim derdim onla değil kendimleydi..

Neyse çok uzattım :) sonuç olarak şuan onu çok seviyorum. Sadece eş değil, hayatta ki tek dostum, sırdaşım, arkadaşım benim o. İyi ki vazgeçmemiş bizden.

O hakaretleri ederken sevgimi çok tüketmişti. Hiç kimseyé heran büyük bi aşkla bağlı kalamayız. Yeri gelir annemizden bile nefret ederiz. "Defolup gitsem şu evden" diyen kaç ergen vardır kim bilir ! Anneye babaya sevgi biter mi ?

Benim korkularım vardı. Evlenirken bile heran masadan kalkıp koşarak kaçar mıyım acaba diye düşünüyordum. Ama eşim o kadar iyi biriydi bana güven verdi. Eğer senin gibi beni bırakıp gitmiş olsaydı ben de kesin sevgilin gibi pişman olurdum. Benim derdim onla değil kendimleydi..

Neyse çok uzattım :) sonuç olarak şuan onu çok seviyorum. Sadece eş değil, hayatta ki tek dostum, sırdaşım, arkadaşım benim o. İyi ki vazgeçmemiş bizden.
Ben de böyle düşünüyorum çoğu kere. Ama şu şüpheler olmasa.. Güvensizlik çok kötü bir şey. Ama şans vermeden de göremem sanırım iyi.mi kötü mü çok teşekkür ederim

Bence sizin onun peşinden koşmanıza alışıp ego kasmış da olabilir(içten içe vazgeçemez benden bu kız duygusu) Siz birden iletişimi kesince de vazgeçilmez olmadığını anlayıp burnu sürtmüştür belkide. Ne kadar severseniz sevin bu sözleri söylemesi karşılıklı yıpranmalar evlilik için sağlam bi zemin oluşturur gibime gelmiyor.. ama kalbinizi dinleyin,aklınızı rafa kaldırmadan. bir şans verip vermemek size kalmış bir olay. ama sağlam karakterli biri olsa idi olgun karşılardı ki yaşı sizden büyük. 10 ay peşinden koşmanız ve karşılıksız kalması nedir.. Doğru insan olsa dayanamazdı.

Bence sizin onun peşinden koşmanıza alışıp ego kasmış da olabilir(içten içe vazgeçemez benden bu kız duygusu) Siz birden iletişimi kesince de vazgeçilmez olmadığını anlayıp burnu sürtmüştür belkide. Ne kadar severseniz sevin bu sözleri söylemesi karşılıklı yıpranmalar evlilik için sağlam bi zemin oluşturur gibime gelmiyor.. ama kalbinizi dinleyin,aklınızı rafa kaldırmadan. bir şans verip vermemek size kalmış bir olay. ama sağlam karakterli biri olsa idi olgun karşılardı ki yaşı sizden büyük. 10 ay peşinden koşmanız ve karşılıksız kalması nedir.. Doğru insan olsa dayanamazdı.
Keşke ona karşı hiçbir duygum olmasaydı. O zaman çok kolay olurdu geç kaldın der fırsat vermezdim. Eğer onsuz olursam hep yarım kalmış gibi hissedeceğim sanki. Bu çok kötü bir his. Umarım en doğru kararı veririm

Aynisi bir arkadasimb basina geldi o ne biliyor musun ben sende gozunu actim hicbir sey yasayamadim az bakinip geleyim sonra gider hicbir halt bulamayinca bir tarafini avuclayarak geri gelir seni cok seviyorum oluyorum anlasana vs

X