13 ay sonra geri dönen sevgili.?..ne yapacağım ?

Ben sizin düzeldiğinizi düşünmüyorum. Siz 13 ay demişsiniz ama aslında sadece 3 ay olmuş peşini bırakalı.

Bu 3 ayda da ilişki konusundaki aşırılığınızı düzeltmiş olamazsınız. O yüzden bir süre daha ayrı kalın. Terapi alıyorum demişsiniz sanırım, devam edin. Tamamen düzeldiğinizde, ona karşı olan hissinizin gerçekten sevgi olup olmadığını anlarsınız zaten.

Aynen öyle. Yalnız onun açısından düşünmüyorum zaten. Ben ne kadar hazırın bu da önemli. Ama oldu ki ona sevgimden de kendimden de emin oldum diyelim. Önemli olan bir tek bu mu? Ys onun sevgisi.. Ben ona nasıl inanacağım onca beni ezişlerinden sonra. Meselem daha çok bu sanırım

Ayrılmak konusunda çok çok haklıymış. Ama bu R olmamış. Aşıkmışım da seviyormuşum da. Bilinç kaybı mı yaşamış 13 ay? Tabiki dönme.

Ayrılmak konusunda çok çok haklıymış. Ama bu R olmamış. Aşıkmışım da seviyormuşum da. Bilinç kaybı mı yaşamış
Yani ben de böyle dedim. O süreçte aşırı bunalmış beni sevdiğini hep reddetmiş ben bu kızı sevemem sevmemeliyin demiş ana uzaklık girince de bensiz olamagacağını anlamış falan ne kadar inandırıcı bilmiyorum

Biraz daha ayrı kalın, sonra akışına bırakın.
Bir mesajıyla 3 aylık ayrılığın üstüne dönme hemen
meğer güçlü birini istiyormuş, karşısında güçlü dur.

Saçmalık. 3 yıl birliktelik yaşamışsın. Evleneceksin. Birlikteyken çözemediğin sorun ayrıyken hop diyr çözülmüş mü oluyor? 2 gün sonra hayal ettiğim gibi olmadı diyio tekrar ayrılacak. O zaman toparlanman daha zor olacakz.

O zaman bireysel terapiniz bittikten sonra çift terapisine gidebilirsini bu soruların cevabını bulmak için.

Sevgilinin nasıl biri olduğunu bilmiyorum. Eşim mesela çok sakindir tartışma esnasında bile. Dili çok sivridir ama susar çoğunlukla, kırmaktan korktuğu için. Ama çok üstüne gidersem iğneli laflar da çıkabilir ağzından.

Ben tam tersi çok fevriyim. Eğer eşim buna fırsat verse bizim de her tartışmamız ayrılığa gidebilirdi. Sinirli olduğum anda, gerçekten ondan kurtulmam gerektiğini düşünürüm. O beni sevdiğini söylerken ben nefret ediyorum diyebilirim.

Her insan farklı. Duyguları, iniş çıkışları farklı. En iyi sen tanıdığın için sen yorum yap.

Belki gerçekten senin o halinden endişe duyduğu için ve sen ısrarcı olduğun için o lafları söylemek zorunda kaldı.

Belki de içinden geçen gerçekten bunlardı, senden bunalmıştı. Ama sonra sana alıştığı için ya da EGO’su öyle istediği için eksikliğini hissetti ve geri geldi...

Ben olsam terapi bittikten sonra eğer hala sevdiğimi düşünürsem bir şans verirdim.

Bence verme
Beni böyle süründüren adamı neden affedeyim?
Bulunmaz hint kumaşı mı bu?
Birsz güçlü olun ya
Terbiyesiz
Sorunlu kendisi
Sevgi görmüş şımarmış
Affetme bence affediceksende süründür
Yoksa hep böyle yapar bir gider bir gelit
Böyle tipleri hiç sevmiyorum..

Ders çıkardın mı peki bu olanlardan

Adami böyle bunaltmaya devam edersen seni aldatir

Eski sevgilin stockholm sendromuna yakalanmış sanırım. Yazık çocuk hayatını karartacak. Bence doktora gitmeli..

Bence barışsanız bile söylediği şeyleri asla kafandan atamıycaksın ve birgün bitiren sen olacaksın.

Senin hiçbir suçun yok ilk bir sene bulutların üzerinde gezdirsinler, sonra sıkılıp artık cepte görüp değişsinler sen hesabını sorunca bunaltmış ol. İlk sene neden bunalmıyor bu beyler? Her şey onların duygu yoğunluğuyla alakalı. Bahane isteyene bahane çok söyleyeyim seven erkek hiçbir şeyinizden bunalmaz. Benzer şeyler yaşadım tabii on üç ay falan geçmemişti ama yine aynı şeyleri yaptı. Sana şans verme diyemiyorum çünkü ben de verdim. İçinde sevgi varsa dene bir kez daha. Ama baktın ki eskisi gibi değil çek git incinmeden.

barışıcan belli ama yürümez, yaşattıklarını unutamazsın, unutma da.
ayrılık acısını bir seneden fazla yaşamışsın, atlatmışsın. başa dönme derim.

İşte hep böyle düşündüm. Tamam ben çok da aşırıydım ama buna en başta sebep olan kenfdiydi. Bu konuds çok haklısın. Ama dediğin gibi şans vericem büyük ihtinalle. O sevgi bitmiyo çünkü. Eğer kii aynıysa da evet çekip gidicen alıştım zsten ayrılığa

Ayriyken konustugu kiz belki de onu biraktida sana dondu.Bence de devam edin baska birini bulur sizi birakir siz de tekrar ardindan kosar kabul edersiniz.Saygim var.

Ben de benzer bir ilişki içerisindeyim, rahatsız bir annem var ve erkek arkadaşıma bunun bende yarattığı sorunları çok yansıtıyorum. Annemin durumu için, merak ediyorsanız, konuma bakabilirsiniz uzun uzun anlatmak istemiyorum şimdi. 21 yaşındayız ikimiz de üniversite okuyoruz aynı okuldayız, aynı bölümdeyiz. Evlerimiz de çok yakın sürekli bir aradayız. Şimdi 2. yılımızı doldurduk, 3. yılımızdayız. Daha yeni flört ettiğimiz zamanlarda ben biraz uzaklaşmak istedim ondan ve başka erkeklerle görüşmeye çalıştım. Henüz çok yeni görüşüyorduk ve ben çoktan aşık olmuştum, ipleri onun eline vermiştim. Biraz uzaklaşayım, ondan başka bir çevrem olsun diye bir kişiyle oturdum konuştum, tamamen arkadaşça. Birisi yakınlaşmaya çalıştı ve aşırı tiksindim. Görüştüğüm kişiden başkasıyla birlikte olanayacağımı anladım. O yüzden sevgilinizin ‘görüşmeye çalıştım olmadı’ lafını çok iyi anlıyorum ve bu noktafa doğru söylediğini düşünüyorum.
Biz öyle çok büyük ayrılık dönemleri yaşamadık, ara ara ‘biraz ara verelim’ dediğimiz oldu en fazla bir hafta sonra düzeldi aramız. Dediğim gibi annemin durumu beni depresyona sürükledi, ara ara ‘yalnız uyuyamıyorum’ diye yıprattım bu çocuğu. O ara ara yalnız kalmak, diğer arkadaşlarıyla zaman geçirmek istiyordu. Benim de ondan başka arkadaşım olmadığı için hep onunla olmak istiyordum, bu yalnız kalma isteğine pek saygı göstermiyordum. İki kez ayrılma noktasına geldik, o noktada da yüz yüze bitirelim diye buluşup konuştuğumuzda daha sakin konuştuk ve tekrar barıştık. Son kavgamızda bizim için bir şans daha var mı diye konuştuk sevgilim, varsa da eskisi gibi olamayız, dedi ve denemeye karar verdik. Şu an şimdiye kadar hiç olmadığımız kadar iyiyiz. Bu işler gerçekten belli olmaz. Daha iyi de olabilirsiniz daha kötü de. İkinize de bağlı bu ama öncelikle de sizin önceden yaptığınız hataları yapmamanıza bağlı.

Ben de aynı sizim gibiydim. Yalnız kalmasına asla izin vermiyordum arkadaşlarıyla oturması beni aramaması bile çok büyük kabga sebebiydi. Sürekli ilhi sevgi bekleyen şımarık bi kız çocuğuydum desem yalan yok. Bunlar aşırı yıpratmıştı bizi. Ayrıldıktan sonra beklediği tek şey sakinleşmemdi ama ben çok daha ileri gittim daha aşırı davrandım. Yine de onun hakaretlerini haklı çıkaramıyorum orası ayrı. Ben de samimi olduğunu düşünüyorum. İnanmak istiyorum ama inanamıyorum da. Bir kez değil defalarca sevmiyorum seni artık dedi. Şimdi yeniden çok seviyorum demesi beni bulanfırıyor. Ama evet denemedrn göremem bunu. Deneyeceğim, şans da vereceğim ama olmayadabilir diyerek. Eskisi kadar harap olmadan umarım pişman olmam.

Biliyorum söylemesi kolay ama siz kendinizi çok kaptırmamaya çalışın, zaten alışmışsınız yokluğuna, kendinize kurduğunuz bu hayatı da koruyarak birlikte olun olacaksanız. Ben onu çok yıprattığını fark ettikten sonra artık ona direkt ‘bugün gelme ya işte arkadaşlarınla takıl’ vs demeye başladım. Birkaç kez yaptım bunu, kendisi de ‘tamam o zaman yarın görüşürüz’ vs dediği halde ilerleyen saatlerde yanıma gelmeye başladı. Eskiden yalvarırdım gelmezdi
Benim de çok sevdiğim insanlara kendi iyiliği için, toparlanmaları için sevmediğimi söylediğim oldu. Öyle yapmış olabilir diyorum o yüzden.

Geri dönme, adam bariz yalan soyluyor. Hem herşeyi yoluna koymuşsun neden bir daha yıkılmak istiyorsun. ayni yastayiz evlilik icin acelemiz yok hayatini yaşa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…