13 ay sonra geri dönen sevgili.?..ne yapacağım ?

Ben de böyle düşünüyorum çoğu kere. Ama şu şüpheler olmasa.. Güvensizlik çok kötü bir şey. Ama şans vermeden de göremem sanırım iyi.mi kötü mü çok teşekkür ederim
Güçlü olup duygularınızı kontrol altında tutabileceğinize inanıyorsanız deneyin.. Sizi incittiği taktirde gideceğinizi ona hep hissettirin. Kendi yanlışlarınızı da düşünün, düzeltin. Seviyorsanız denemeye değer. Sonuçta 3 çocukla ortada kalacak değilsin. Olmadı ayrılırsın. Tam tersi flört dönemi mükemmel olup evliliğinde mutsuz olan bi sürü insan var. Henüz 23 yaşındasın kesin evleniriz diyerek bu yola çıkman şart değil. Sevgini yaşa, tadını çıkar. Olmuyorsa da en azından denemedim demezsin. Sadece bu ilişkide değil hiç bi ilişkide birine duygularınla tümüyle teslim olma, hep bi kaybetme korkusu yaşat karşındakine, kulağa hoş gelmiyor olabilir ama insanoğlunun doğasında var bu. Çok kesin konuşmuşumun şuraya koca bir "BENCE" bırakayım :)) Yani bence böyle...

Emin olun karşınıza çok daha efendi,olgun ve en önemlisi doğru insan çıktığında yarım hissetmeyeceksiniz. Yaşanılanlar ve anılar sizi böyle düşünmeye sevkediyor. Maalesef anılar hatırlanirken zehir zemberekler değil de mutlu anlarımız daha ağır basıyor genelde. Özsaygıyı kaybetmeden umarım en doğru karari verirsiniz hakkinizda hayirlisi olsun çok mutlu olun

Çok teşekkür ederim. Ben bu kaybetme korkusu nasıl yaşatılır hiç bilmiyorum. Her şeyin ortadadır benim. Benden herkes hep emindir. O da öyle. Gitmeyeceğimden artık emin olmasın istemesem de içimde tutamam herhalde. Sanırım ona o şansı vereceğim. Yoksa o benim içimdr ysrım kalacak ve tüm hayatım boyunca ona özlem duyacağım. Olmadı derim demek ki olmuyormış deerim üzülsem de bitmiş tamamlanmış olur. Umarım bu kez altından kalkabiliriz

Ben olsam şans verirdim.

Bazen karşımızdaki mesafe olmadan anlamayabiliyor, belli ki çok yorulmuştu, ben olsam şans verir ama ayağım yere basarak devam ederdim.

Ayrıca filmlerde şarkılarda bile konu olur, seneler geçer ve gerçek değeri anlayıp bir araya gelen mutlu olan çok insan var.

Hani hep boşta kaldı, aradığını bulamadı, egosu sarsıldı ondan geldi algıları var ya.. Beni mahveden bu. Ortada gerçek bir sevgi değil de bunlar mı var diyorum. Şüphelerin olmasa.. Sanırım çok çabalaması lazım inandırmak için. Umarım sizin dediğiniz gibidir.

Rica ederim...
Kaybetme korkusunu ona karşı bi tavır takınarak değil, kendi içinizde 'beni incitirse giderim' duygusunu hissederek, buna inanarak ona yaşatabilrsiniz. Yani öyle 'şunu dersen ayrılırım, bunu yaparsan ayrılırım' gibi söylemlerle değil... Eğer şimdi buna hazır değilseniz zaman isteyin. Bu ilişkiye gerçekten güçlü olduğunuzu hissettiğinizde başlayın..

Zaten zaman istedim. Görüşmek istedi benle yüz yüze. 10 gün sonea görüşücez. O zamana kadsr görüşmeyelim dedim. Seni gördüğümde ne hissedeceğiimi bilmiyorum dedi. Gördüğümde ne hisseddiyorum bakacağım ona göre yol çizeceğim.

Bence dogru soyluyo , yani cogu kismindogru dediklerinin ve cocugun bi sucu yok bence sen itmissin resmen onu .. sen hem yapis cocuga hem kaybetme korkusunu milim verme hem de kavga et bunalt dur hem de kendini kucult dur , sans ver ama bu sekilde olursan yine kaybedersin.Duzelt bak bu huylarini.Unutma kimse vazgecilmez degil.

Devam ettirmek istesem de o süreçte duyduğum hakaretlerden dolayı çok kırgınım. Sevse bunlar olur muydu diye düşünüyorun hep. Sevdiğine nasıl inanacağım ki
Asıl insan severken daha kolay yapabiliyor bunları. Laftır diye geçme, aşk ve nefret arasında cidden çok inçe bir çizgi var. Bide kendin diyorsun çok bunaltmışsın diye yapma eyleme demiş üstüne üstüne gitmişsin.
Kimse sana burda şana ver veya vermez diyemez YAni yorumlara göre hareket etme bence bu durumda, iç sesin ne diyor onu dinle, ikinizde daha olgun yaklaşırsanız olabilir bence.
İnsanlar boşanıp tekrar evleniyor yA, bu neden unutulmasın gençsiniz daha :)

Her ikisi de olabilir ama denemeden bilemezsin.

Mesela aldatsa, yalan konuşsa, umursamasa, para konusu yapsa, saygı duymasa vs vs bunlar için ayrılan birinin tekrar denemesi boş ve anlamsız.

Ama hayat tek şekilde ilerlemiyor, cenazesi olsa, annesi babası ölse birinin ve bunalıma girse zaman istese uzak kalsa, o haliyle kırs istemeden, ben böyle birine şans veririm. Sizde bu kadar büyük travma yok ama ilk defa ilişki yaşamışsınız, bunalmış bunaltmışsınız. Belki bu sefer dolu dolu yaşanır aşk.

Sana aşık olmuş bu delikanlı sonra aşkı bitmiş. Aşkın yerine sevgiyi koyamamış çünkü sevmeyi bilmiyormuş. Şimdi şimdi seni düşündükçe yüreğini ılık ılık bir duygu kaplıyor mu dersin? Hayır tatlım, seni değil yaşadığınız güzel anları özlüyor. İlk problemde yine patlak verecek. 13 ay çok uzun zaman, kalbini şimdi şimdi yatıştırmaya başlamışsın, ikinci bir defa kanatma yüreğini.

Benim yaptıklarım zateb hatalı ama onun hakaret etmesi benle dalga geçmesi ne kadar normal ki

Normalde geri dönmeyin derdim fakat sizin davranışlarınız sebebiyle bitmiş bir ilişki. Adam kafasını dinlemek istemiş siz uzatınca o hakaretleri duymuşsunuz. Şahsen birisi 10 ay peşimde koşsa ben de en son hakaret ederim ve birazcık korkarım sanırım. Geri dönmesi gerçekten büyük şans. Ben yeniden deneyin derim, eski hataları tekrarlamamak şartıyla. Sevgiliniz de olsa eşiniz Hatta çocuğunuz da olsa siz bir bireysiniz. Aşk çok güzel bir duygu ve heyecanlar barındırsada bağımlılık durumuna geldiği zaman güzel duygular hissetmek yerine daha acı verici eyleme dönüşür. Umarım siz de kendinizi toparlarsınız. Psikolojik olarak hazır değilseniz bunu belirtin, hemen sevgili olmayın ağırdan alarak başlayın. Ben eski erkek arkadaşınızda bir sorun görmüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun

Gerçekten mi hani başkası da olsa bu kadar ısrara böyle davranır mı yani? Sevgisizlik değil mi bu? Ben korkuttum onu doğru. O kadar kötüydüm ki avcuma ilaçlar koyup intihar edicem diye mesaj atmalar, evi terk ettim beni yanına al diye saçmalamalar.. Şunları söylerken bile çok utanıyorum. O da ben senden korktum o zamanlar sana böyle davranmak zrundaydım dedi. Belki de haklısınız. Geri dönmesi gerçekten imkansızdı. Öyle gitmişti yani. Bu kapı sana kapalı asla da dönüşü yok demişti. Ben hep sevgisiz olduğunu düşündüm bu yüzden ama yanlış düşündüm sanırım

Ona dönsersen hayal kırıklığı yaşama ihtimalin yüksek olur. Sana inancım kalmadı de bakalım uğraşacak mı, senin zamanında yaptıklarını yapıp peşine düşecek mi. İzle neler yapıyor, aklında hiç soru işareti kalmayana kadar kabul etme.

Eski sevgiliyle barıştı mi insan, eski tadı bulamıyor.. ikinci kez herşey bir degisik oluyor , pek tatmin olmuyorsun ve keske hiç denemeseydim bile diyebiliyorsun. Bir de zaman kaybına üzülüyorsun falan filan.. Ama siz çok seviyorsanız, icinizden geldigi gibi olun, yaşamadan anlayamazsınız çünkü..

Bakın geri dönmeniz sizi gurursuz yapmaz. Benim de bir ilişkim vardı 3 yıl falan da sürmedi gayet kısa bir ilişkiydi. Biraz benim biraz onun hatasıyla birazda arkadaş çevremizin bizi ayırmak istemesiyle bitti ilişkimiz. İnan o kadar yalvardım ki. Tam unuttum derken o yazardı başa dönerdim yalvarmalara başlardım. Sonra ilişkinin benden ötürü bitmediğini öğrendim. Bir sürü yalanları ortaya çıktı ve bıraktım. Dönmesi imkansız olan adam 8 ay sonra geri döndü. Hala çok seviyordum fakat affedemedim. Üstünden 2 yıl geçti hala bir fotoğrafını görsem sesini duysam içim sızlar. Ama affetseydim mutlu olamayacaktım çünkü karşı tarafın affedilmeyecek hataları vardı.

Eski sevgiliniz siz düzelmediğiniz sürece adım atsa da bir işe yaramayacaktı. Bir insan ne kadar sevse de eğer karşısındaki yanlış yapmaya devam ederse çirkinleşir. Ki intihar falan diyorsunuz korkması gerçekten çok normal. İyice düşünün derim ikinizin gözünden ilişkiye bakın. Söylediği lafları unutun demiyorum fakat sürekli yüzüne de vurmayın. Zamanla zaten söyledikleri için pişman olup kendisi konuşacaktır sizinle. Tek yapmanız gereken bebek adımlarıyla bu ilişkiyi ilerletmek

Çok haklısınız. Söylediklerinden dolayı pişman olduğunu belirtiyo. Ben bbeklerim sen düşün diyor. Dediğiniz gibi yavaşnyavaş ilerleyerek düzelir belki. Çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…