100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Yazarim tabi canim ama orada taryilamam baskul yok malesef bu arada esim ameliyat olacak onun icin gidecez hazirana ancak geliriz ama surekli gorusuruz
inaşallah iyi geçer canım çok geçmiş olsun şimdiden. münkün olursa dışarıda falan tartılırsın olmazsa sağlık olsun yeterki..

• nisandabahar**hedef:69------30Ocak:84.8------6Şubat:82.2
  • su321***********hedef:65-------30Ocak:73.0------6Şubat:72.8
  • rmys4203******hedef:64-------30Ocak:83--------6Şubat81.3
  • towerin*********hedef:65------30Ocak: 75--------6Şubat:73
  • S2000**********hedef:70-------30Ocak:85--------6Şubat:84.2
  • ogrtmn5********hedef:79--------30Ocak:89--------6Şubat:86
  • buglemm80*****hedef:60----------------------------6Şubat:86
  • ervaamm*******hedef:70-----------------------------6Şubat:80
  • Balamirtaha****hedef:62----------------------------6Şubat:76.6
  • mirjam*********hedef:64-----------------------------6Şubat:77
  • paramedikk****hedef:68-----------------------------6Şubat:98
  • adanamerkez**hedef:70------------------------------6Şubat:93.3
12 kişi olmuşuz kızlar.. son 88 gün:) 13 şubat cuma günü yüzümüzü güldüren sonuçlar almak umuduyla...

Tartilmasam bile kilo vermeye devametmek istiyorum canim oraya gidince kilo almak istemiyorum en azindan kiyafetlerden anlarim
yanlış okumuşum canım:) kıyafetlerden anlarsın tabi.. hem bi kitap okumuştum tek şişman beynininiz diye, orada kesinlikle tartılmayın kıyafetlerinizden anlayın diyordu. ben dayanabilsem bende tartılmam mantıklı olan o çünkü beyin oyun oynuyor alt limiti aşamıyor misal 75 oldum ben zaten altına zor inerim deyip şartlanılıyormuş farketmeden..

Selamm kizlar çok yazamiyorum kusura bakmayin..
Nisandabaharcim her zamanki gibi enerji ne azmine ve nesene haayranim gerçekten.. Bu arada şuan aksam yemeqimi yiycem 4-5 klasik pilav ve brokoli salatasi yiycem buqunde boyle geçecek iki günümüz
Kaldi eminim sonclar mukemmel olacak

Haklisin canim yada o gun sislik oluyor kilo aliyorum diyet ysptigim halde diye daha cok yiyoruz bende cogu zaman oyle oldu rejim yaparken fazla cikinca motivasyonum bozulup sinirimi yemekten cikardim hep ama mutlaka yazisalim destegi birakmayalim beni unutmayin bacilar cunku kayinvaldlerde olacam cok sik yazamam

Afiyet olsun canım

Bırakır miyiz hiç canım sende azda olsa muhakkak yaz bize

merhabalar, kacinci gununuzdesiniz? bende katilmak isterim eger yeriniz varsa. 90 kiloyum 160 boy yolum uzun fakat baslangic icin guzel bir grup diye dusundum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…