%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Bende bu detoksu uygulamak istiyorum. ama ben 3 aydır akapunturla zayıflamaya gidiyorum belli bir diyetim var bunu uygulasam acaba bir sakIncası olurmu

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

son günlerde yapıp kg veren oldu mu? 1-5- 2 kg verdiriyor yazmışlar inanasım gelmedi

fikriniz nedir kızlar?

merhaba kızlar, ben bu kürü yapamadım, ilk 3 kaseden sonra midem çok bulandı ve açlıktan elim ayağım titremeye başladı... bende üzerine sıcak bir kase çorba içtim... hüsranla sonuçlandı yani, ama ben yediklerime hala dikkat ediyorum.... incelicem inş...

Yüzyıllar önce tükettiğimiz besinlerin tamamı doğaldı. Zirai ilaçlar, katkı maddeleri ve yapay renklendiriciler yoktu. Ve normal sağlıklı bir vücut bu fonksiyonunu rahat yerine getiriyordu.
Ancak modern yaşam koşulları beslenmemize yukarıdaki birçok katkı maddesini ilave etti.
Biz de, sokakta yürürken egsoz dumanına maruz kalıyoruz, ilaçlar kullanıyoruz, fazla su içmiyoruz, rafine tuz kullanıyoruz vb. gibi bu listeyi hep birlikte çooook uzatabiliriz.

VÜCUDUMUZUN DETOKS SİSTEMİNE BİZ NASIL DESTEK OLABİLİRİZ?

Hemen basit bir önerimiz var:

YEŞİL İÇECEK
1 avuç ıspanak ya da pazı
1/2 muz
1/2 limon suyu
1 salatalık
Bütün bunları 1500 watt üstü bir blendera koyun. Üstüne blenderdaki gıdaların yarı seviyesine kadar su koyun ve 5-6 adet buz ekleyin. (Su ya da buz miktarını kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.)
Buradan 3 ila 4 bardak içecek çıkacaktır. Bekletmeden için. Sindirim sisteminizin çalışmasına da katkısı olacaktır.

merhaba arkadaşım ben yarın başlıyorum,iki güne yetecek kadar bakliyatı kuruyken yani ıslamadan, her birini 8 er kaşık ayarlayıp haşlıyacam, yarıca bölüp iki gune ayarlıcam, sende böyle yap kolay gelsn

ben de bugün yapacağım bu çorba olayını. bakalım ne kadar etki edecek ama ben sabah ekmeği kaldırdım yerine 1 bardak süt koydum. 2 litre bakliyatlı corbayı da 1 günde içemeyeceğimden 2 ye bölüp 2 gün içicem. detoks sonunda sonucu yazarım :

Son düzenleme:
bugün bende başlıyorum,ancak ben aynı zamanda karatay diyeti yapıyorum,yani ekmek tüketmiyorum,sadece yumurta ve peynirle kahvaltı edicem,sonuç için çok heyecenlanıyorum

ben geçen ay yapmıştım 1.2 kg gitmişti, ama bugün tek yapacagım yarın yapmayacağım,felaket şiştim şuan :)) sabaha hepsi gidecektir geçen ay ilk gün 900 gr vermiştim yine versem harika olacak.

Bende bugün başladım, kahvalttıdan 2 saat sonra başladım,tadı gayet güzel.diyet yapıyorum zaten 3.5 kilo verdim işe yararsa 15 günde bir yapıp kilo vermemin hızlanmasını istiyorum.pazartesi sonucu yazarım:))

sızın sayenızde bende basladım :) bugun ılk gunumdu kacamaksız gectı yarında uygulayacagım hatta dayanabılırsem 3 gun yapayım dıyorum ınsallah bende de basarılı olur sonucları yazacagım tesekkurler

kaçamak yapmadan 2 kıloo verd,m yalnız ben 1gunde birbuçuk litre ayranı bıtıremedım 1 lıtre gıbı içebilmişimdir

Şu an malzemeleri haşlıyorum yarın başlıcam inşallah zaten karatay yapıyorum ama bir aydır hiç kilo veremedim umarım bu işe yarar 2 kilo versem ne güzel oluuurrrr

Karatay kahvaltımı yaptım saat 7.30 da 10 daçorbamı içmeyi düşünüyorum böylece en son 8 de yemiş olucam karatay kurallarından da çıkmamış olurum deneyen herkese bol çorbalı günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…