%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Bende iki gün deniycem sonucu yazarım inşaallah

bende bu sabah başladım kahvaltımı yapıp ayranlı içeçeğimi işyerine getirdim az önce 1 kase içtim 12 gibi gene içeceğim sabakleyin tartıldım bakalım cuma sabahına ne öçıkacak

ilk günüm gayat güzeldi hiç acıkmıyosun.ayranı 1 buçuk litre yapmama rağmen bitiremedim kalanını eşim içti:) sonuç ta güzel olur inş.

BENDE BUGÜN VE YARIN YAPICAM
daha önce güzel sonuçlar almıştım
inşallah bu seferde olur

KİLOSU FAZLA OLANLAR 75 ÜSTÜ KG DA OLANLAR AYDA 2 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE ,KG SU FAZLA OLMAYANLAR İSE AYDA 1 KEZ 2 GÜN ÜST ÜSTE UYGULAMALI

2 GÜNLÜK KÜRDÜR
YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZAT DENENMISTIR)

1. ve 2. gün kahvaltı aynı sekıldedır.

sabah saat 09-10 kahvaltı:

1 dilim kepek ekmek,1 haşlanmış yumurta,az mıktarda beyaz peynır,ve domates,salatal.ık,yeşıllık. (çiğ sebzeler bolca yenebılır)

gün içinde 2 saat arayla aşağıdaki karışım içilicek. en son saat 21-22:00 ye kadar için ondan sonra içmeyin....

yarım yağlı yoğurttan yapılmış toplamda 1.5 lıtre ayranın ıcıne; 2 adet salatalık(rende.lenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı haşlanmış yeşil mercımek eklenecek,ısten.ırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.
Malzemeler asla başka bir malzeme ile değiştirilemez....bu karışım sadece bir günlüktür ertesi gün tekrar aynı ölçüde yapıcaksınız. ayran toplamda 1.5 lt olucak kıvamı size bağlı...

yesıl cay-cay-su serbest sınırsız(ıstenı.rse)...

kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler ve tuz yasaktır  ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.

2.gunde aynı sekılde beslenılecektır..

bu dıyet şok dıyet degıldır vucudumuzda bırıken artıkları uzaklastırma dıyetıdır

[sıze=3]merabalar
Ben yeni keşfettim burayı
Teşekkürler böyle faydalı bi bilgiyi bizimle paylaştığın için
Benim de artık bi diyete girmem şart oldu almış başımı gidiyorum
Diyete başlamadan önce detoksu yapıp üstüne diyetimi devam ediyim dimi
Sizler detoksun 2 gün sürecinden sonra ne yaptınız :26:
[/sıze]

Evet..Vücuttaki fazla su oranını azaltıp diyete öyle başlamak daha doğru olur..
Hem motive de olmuş olursun

Detokstan sonra diyetine başla ya da devam et. Yapılacak ekstra tek şey fazlaca tuz tüketmemek.

Evet..Vücuttaki fazla su oranını azaltıp diyete öyle başlamak daha doğru olur..
Hem motive de olmuş olursun

Detokstan sonra diyetine başla ya da devam et. Yapılacak ekstra tek şey fazlaca tuz tüketmemek.

cvp için çok teşekkürler
fazla tuz tüketmiyim mi iyiyimiş
o zaman fazla çikolata tüketebilirim

cvp için çok teşekkürler
fazla tuz tüketmiyim mi iyiyimiş
o zaman fazla çikolata tüketebilirim

Rica ederim..
İlk bir kaç aydan sonra fazla olmamak şartı ile tüketebilirisn elbet

İlk aylar karbonhidrat, un, şeker, tuz ve kızartmalardan uzak durmak gerekiyor. Ondan sonra oturtursun sağlıklı bir beslenme şekli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…