%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

2 kez denedim ve her 2sndede 2 klo verdm
pzt 70 ile bşlamıştım ve çarşambasabahı tartıldımda 68i gördüm
tşk ederim paylaştınız için

benimde aklıma yattı bu fikir denemeyi düşünüyorum hafta sonu....umarım iyi bi sonuç alırım...zaten bi kaç ay öncesinde aldığım kilolarım var biraz en azından onlar gider inş.:)

selamlar kızlar bu uygulamayı yapmak ıstıyorum. fakat bırcok sayfayı okumama ragmen hıc denk gelmedım. kuru baklıyatları kuru ıken mı 4 kasık koyuyoruz, haslandıktan sonra mı 4 kasık olcuyoruzz. cevaplarsanız cok sevınırım. yaptıgım zaman sızlerle sonucu paylasacagım.. herkese kolay glesın. bırde gercekten 63. sayfaya baktım kı herkes ortalama 1,5 kılo vermıs ne guzel. hepınızın adına cok sevındım arkadaslar..cokacimcoook

Kızlar bu çorbaya tuzda katılabiliyor mu? Yani çok değil hafif tat versin tansiyonum düşmesin diye katabilir miyim?

ben kuru olarak koydum başka bi siteden de araştırdım bu konuda bende yanılgıya düştüğüm için orda kuru yazıyodu....

Kızlar bu çorbaya tuzda katılabiliyor mu? Yani çok değil hafif tat versin tansiyonum düşmesin diye katabilir miyim?

ben çok az koydum..çünkü yoğurt yerine hazır ayranlardan da yapanların olduğunu okumuştum onların tadı tuzu yerinde oluyo ya...light yoğurt kullandım ve azcık tuz koydum

Merhaba arkadaslar size bir sorum olacak, bende bu diyeti uygulamak istiyorum, ama tek sorun ben 8 yasinda mercimekten ve nohuttan tiksindim, inanin milyarlar sersinler yiyemiyorum! :umursamaz: Birinci sorum ben bunlari eklemesem olurmu?

Ikinci sorum, bunu igi gün degilde 1 hafta boyunca yapsam olurmu?

Simdiden cevaplarinz icin tskler.

Yüreginiz sevgiyle kalsin emiiiiii ....

Sibel

kızlar 1,5 kilo gitmiş 2 günde aralarda biskuvi meyve falan yediğim halde :kedi: sporda yapmaya başlamıştım bir haftadır onunda etkisi vardır mutlaka...iyi bi moral oldu bana ...konuyu açan arkadaşa çoook tşkler opuyorumnanaktan

bende bugün başladım
ama 2günden fazla yapsam ne olurki
çünkü benim çok fazla kilom varrr
biri lütfen cvp yazsın
bide 4 yemek kaşığını kuru olarak hazırlıyorum
sonra haşlayınca hepsi şişiyoo ve bir sürü oluyo acaba doğrumu yapıyorum

benimde ilk başta gözüme çok geldi haşlanınca ama 1,5 lt ayranın içine girince çokta yoğun olmadığını gördüm...ben o şekilde yaptım yanikaydirigubbakcemile2
sen bilirsin yinede fakat 2 günden fazla yapma bence..kilom çok diyosan bi 15 gün sonra yine yaparsın

nohut önemli diye yazmış konuyu açan arkadaş bi sayfada..nohut ve mercimek koymassan zaten cacık gibi bi şey olur ve etkili olmaz sanırım...
1 haftada çok ayrıca zaten bıkarsın ama biraz ara verip yeniden yap bence yerimseniben

o zaman bende başlıycam ben bir hafta yapıcam ama biraz daha hafifletilmişini yaparım heralde birde bir kase den kasıt acaba küçük çorba kaseleri mi?

o zaman bende başlıycam ben bir hafta yapıcam ama biraz daha hafifletilmişini yaparım heralde birde bir kase den kasıt acaba küçük çorba kaseleri mi?

ben 2 kepçe falan koyuyodum tabağıma 2 saat arayla tüketilcek mesela 8 de kahvaltı yapsan 5-6 kez içmen gerekcek göz kararı ayarla işte yerimseniben

ben 2 kepçe falan koyuyodum tabağıma 2 saat arayla tüketilcek mesela 8 de kahvaltı yapsan 5-6 kez içmen gerekcek göz kararı ayarla işte yerimseniben

tmm yarın veya bir sonraki gün başlıyorum , işe götüreceğim kabı ayarladıktan sonra kaydirigubbakcemile2

Ben de malzemeleri suya koydum. Yarından başlayıp 2 gün yapacağım.

Yalnız bazı arkadaşlar bir hafta yapalım demişler.
Bunlar bildiğimiz diyetler değil detoks.
Yani arada bir 1-2 gün yapılır. Vücudumuzdaki fazla suyu ve toksinleri atmak için.
Kiloda düşüş mutlaka olur ama bu yağ değildir. Öyle 2 günde yağ atmak keşke kolay olsaydı.
Bir hafta yapmak zarar verebilir.
Tabi yine de siz bilirsiniz. Sadece uyarmak istedim.

Ben bir hafta yapabilirim dedim ama daha hafifletilmişini yaparım demek istedim, yani bu çorbanın tok tutucu özelliğinden faydalanmak için ama sanırım bir hafta biraz fazla olabilir veya ben dayanamayabilirim. :)

Bende 80 sınırını gördüm tartıda
Artık bi şeyler yapmam gerekiyor hem de hemen
sabah kahvaltımı yaptım çorbamıda yanımda getirdim ama henüz hiç yiyemedim
Okuldayım nasıl yiyebileceğimi bilemiyorum
Ama kararlıyım
ne dersiniz başarabilecek miyim?

slm kızlar bende baslorum bugun aslında elma diyetndeym ama kilo vermem durdu o yuzden 2 gün bi deneyelm bakalm butun malzemeleri hazrladm ama salatalık içine nası olcak blmıorum bi ondan süphelıyım ?

arkadaşlar ayran kıvamını nasıl ayarlıyorsunuz?ne kadar yoğurt ve su kombinasyonundan 1.5 lt ayran oluyor?hani kıvam herkese göre değişebilir o yüzden kararsız kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…