%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

fisnecim ben bu mevsimde salatalığa sıcak bakmadığım için dere otu veya marul
doğruyorum içine.
ıkisininde kalorisi çok az , tadlarıda güzel.

kilo verdiğinizi görüntünüzde de fark ediyo msnz bu detoxla arkadaşlar????su kaybı değil değil mi???sürekli yiyorum da kendimi tutamıyorum bunu yapmaya karar verdim opuyorumnanaktan

gayet güzel kilolar verilmiş...3 kilo fazlam var da..

ayy hariaymış bu yaaaalkisalkisalkis

yarın başlıycam yapcmm inşallah sonucumu buraya yazarım umarım kilo verip geri de almam....inşallah su veya kas kaybı değldir ve geri gelen bi kilo olmaz...

bende bugün başladım...
kahvaltımı yaptm..şimdi saatin 12 olmasını bekliyorum...herkese kolay gelsin guclubacismile

bende yarın başlıyorum arkadaşlar salatalık koymaya karar verdim ama maydonoz ve dereotuda koyacağım içine

Arkadaşlar bu detoksu bende yapmak istiyorum ama bir şey soracam tuz hiçmi atmıyoruz içine,

kızlar bir miktar tuz koyabilirsiniz ama çok abartmayın tuz vücutta su biriktirir.bende bugün içine kuru nane koydum göbeğim gitti inanılmaz bir şekilde ve iştahımıda kesti zaten 2 kilo fazlam vardı buda onunla gidiyor.

ben bugün yapmaya başladım
sabah 11de kahvaltımı yaptım ve şuan ilk çorbamı içiyorum
tadı güzel tuz koymadım ama yenmeyecek gibi degil
ben begendim
bakalım kaç kilo vercem
sık sık yaparım ben bunu dayanılmayacak açlık çekilecek bıdurum degil bence deneyin kızlar

2kase içtim çorbadan
toplam
25dk egzersiz yaptım
booolcada su içtimmm
bugün bitti sayılır bakalım yarınn nedurumda olcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…