%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

İŞTE CANIM BUNU YAPIYORUM AYDA 1 DETOKS VE SONRA BUNULA DEVAM EDEBBILIRSIN BOYLECE METABOLIZMA O DIYETEDE ALIŞMAZ...KILO VERDIKCE KENDINE HAFTADA BIRGUN ODUL VERIRSIN...TABIKI BIR SAGLIK SIKINTIN YOKSA IKLIMCIM :)

sağol canım. okudum diyeti. mantıklı gerçekten. hafifte...bünyemi biraz dinlendireyim, başlayacağım artık birine..

giden o 700 gr tahminim üzere ödemmiş geri geldi bu sabah

canım sıkma canını bak burda bıcok kısı yaptı ve cogunun gelmedı gerı mutlaka gelende vardır...ama unutmakı canım eger vucudun uzun zamandr o kılodayysa once dırenır sonra pes eder...çok kılolu ınsanlar daha kolay kılo verır en baska sonra duraklamaya gecer kılo vermelerı... :)))) bende 2,5 yıldır 51-52-53 gezdıgım ıcın mesela dırenıyo vucut 49-48 lere gelemıyo bırturlu :))).....

ben uzun zamandır bu kilodadeğilim yasemincim yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ediyorum ayrıca ne sana kızgınım nede kırgın nede üzgün defalarca yazdım bunu herkeste işeyarayacak diye bi kural yok die sadece aç kaldığımayandım diye ok canım

Yasemincim bende uzun zamandır 63 kilodayım her yöntemi deniyorum zayıflamak için 72 kilodan 63'e inebildim ama umudumu kaybetmedim şimdi salı günü senin önerdiğin diyeti yapacağım pazartesi şeker yükleme testim var o yüzden başlayamam inşallah bu diyet işe yarar benim anlamadığım bir nokta var cevap verebilirsen sevinirim bu nohut,bulgur ve yeşil mercimek ayrı ayrı mı yoksa bir arada haşlanabiliyor mu? bunu kesinleştirirsem sevinirim birde 2 litre suyun içine sanırım light yoğurt koyarak ayran yapıyorsun ne kadar yoğurt koyduğunuda merak ettim eksiksiz yapmak istiyorum ki tartıda bu sefer değişiklik olsun yoksa sıyırmak üzereyim tahmin edersin kii kilo almak kolay vermek deveye hendek atlatmak gibi birşey senden salı gününe kadar cevap bekliyorum....
UMARIM İŞE YARAR!!!!kaydirigubbakcemile5

selam kızlar benimde bugün2.günüm yalnız bi sorum olucak mercimekle bulguru tam kaşık koydum ama malum şişorlar ve çk fazla olsu buzluğa atsam diğer detoks diyetimde yapsamolurmu

Yasemincim yoksun ortalarda bizde bundan dolayı rejime başlayamıyoruz en kısa zamanda bizi bilgilendirmeni rica ediyorum.

sorumu lafan boşver artık denedim 2 kilom gitti kesinlikle tavsiye ediyorum ama harfi harfine uyun yoksa başka türlü olmaz hııı bu aaarada bol bol yeşil çay için buraya kimse bkmz ama ben genede sölmek istedim

sorumu lafan boşver artık denedim 2 kilom gitti kesinlikle tavsiye ediyorum ama harfi harfine uyun yoksa başka türlü olmaz hııı bu aaarada bol bol yeşil çay için buraya kimse bkmz ama ben genede sölmek istedim

canlarımmmmmmmmmmm tatıldeydımmmmmm yazmıstım aslında :) dun dondummm...tebrık ederımmmmmmmmmmm senıııııııııııııııııııııı supersın vallahı :)

canımcımmmmmmmmm tatıldeydım dun dondum oyuzden yazamadım cvp.. hepsını bırlıkte haslayabılırsın 1,5 lıtre ayranda hazrlaman yeterlı canım gunluk tuketılıcek cunku...hazır ayran alıp yapabılırsın ama dersenkı ben yapıcam ayranı kıvamı cok sulu olmasın kı tadı hoş olsun...hazr ayranların kıvamı gıbı olursa super olur.ayrıca lıght olmasınade gerek yok...cunku bırcoğumuz normal yoğurtla yaptık...baska sorun varmı nısancım??seve seve yardımcı olurm

BugÜn baŞladım sabah kahvaltımı yaptım 2 saate bır Çorbamı ıÇıyorum, ıŞ yerınde yemekhaneden yoĞurt ıstemıŞtım onlarda bana 1 sÜrahı ayran verdıler, ama tuz atmıŞlar yapacak bıŞey yok malzemelerı karıŞtırdım bol nane ve pul bıber attım yedım sÜperdı normaldede Çok severım zaten.

burayada benden başka yazan yok ama,2 günlük detoks diyetimi tamamladım çok minicik kaçamaklarla veeee 1,5 kg verdim, süper bişey dün pazar olması itibariyle kaçırdım azıcık ve akşamda doğumgününe gittik birde orada yedim sabah tartılmaya korkmuştum, ama verdiğim kilodayım yasemin arkadaşa bu diyet için çok tşk ederim.

kızlaaar bende bugün başlıyorumm.. ama evde salatalık yok, koymasam olur mu, üşeniyorum şu saatte çıkmaya

Arkadaşlar bu hafta sonu diyeti uyguladım. ben içine bol sarımsak, kekik, karabiber, pul biber ekledim. cumartesi uyguladım. pazar sabahı ilk idrarımın rengi acaip bir sarıydı. resmen yağları gördüm. tartıda ise 700 gr. eksiktim. pazar günü de aynen uyguladım. pazar akşamı regl oldum. buna rağmen p.tesi sabahı (bu sabah) 400 gr eksiktim. regl olmama rağmen kilo verdim. uygularkende hiç zorlanmadım. ocak ayında birkez daha yapmaya karar verdim. süper bişey bu. tavsiye ediyorum. hemde şiddetle.

tartıldım bugün 59,100 gr :))) 1,700 gr gitmiş yok.. tabi yanında elma sandaloz tablette içtim ve sporda yaptım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…