%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

günaydınnn arkadaşlar,
tartıldım ve 57.1 olmuşum
Yani detoks ile 1300 gr kaybettim.

Bugün de mi devam etsem acaba
:sm_cool:

annem bugun tartıldı. 700 gr kadar vermiş. ilaçlar nedeniyle aldığı için yine de başarı olarak kabul ediyorum. alkisalkisalkis
ben de deneyeceğim ama şu an regl dönemindeyim. o yüzden bekliyorum. ben de tartıldım bugun ve gecen haftaya göre 1 kg fazla çıktım ki bu hafta yediklerime de diğer zamanlara göre daha da dikkat etmiştim.reglimin ilk günü. ona bağladım ama kendimi mi kandırıyorum sizce :1no2: :bbo:

yok canım dogrudur mens.olunca 1000-1500 odem oluyo vucutta

gulgulmezde kılo verdıııııııııı 1700 du sanırım..tebrık edıyorum onuda ama yazmayı unuttu sanırım :))

selam. ben de bugün başladım. şimdiye kadar iki kase içtim.cokacimcoook 61 çıktım sabah ama regl oldum dün. umarım onun şişkinliğidir:Saruboceq:. çünkü 2 haftadır diyetteyim. 63 le başladım. yarın da devam edeyim. ertesi gün tartılır sonucu yazarım. öpüldünüz... bir de birden fazla kere yapsak ne olur???CADIARZU

ya yazmaya utanıyorum. :kedi:ama ben bir gün yapabildim...1 kilo gitti.:)zemuszemus pazar elmaya başlayacaktım o yüzden cts yi kendime ödül günü yaptım.:kedi: ama almadım o bir kiloyu.ay sonuna doğru tekrar yapacağım inş. iki gün devam edeceğim.

Nihayet yarın başlıyorum...:))

Buğdayımı ısladım..:)) hadi hayırlısı..

Benim ayda iki kez yapmam lazım..accuk obezimde..
:roflol:

tebrıklerrrrr canımmmmmm :) elmaya baslamasan keske ama tabıkı sen bılırsın dıyet lıstelerı bolumunde haftada 3,5kılo lıstesı var denendı kuzenım tarafından ve super sağlıklı....sadece onerı :)

günaydın canlarım:1hug:Şeniz

bi bakayım canım. şu sıralar bundan sonraki yaşamımda düstur edineceğim bir program arıyorum.yani diyettteyim diye kendimi kasmadan, ama sağlıklı beslenmek... monti amca, ayda 10 kilo verme arasında kalmıştım.şimdi bir de senin dediğine bakayım. ama bu hafta sonuna kadar elmadayım.kaydirigubbakcemile2

ben bi okuyayım fikrimi yazayım sana. o da güzelmiş.kaydirigubbakcemile5

2 gün yaptım arkadaşlar 1. güün sonunda 700 gr gimişti bugünden umutluydum hatta bugünde yapmayı düşünüyodum ama ibre aynıydı. 2 gün sonucu 700 gr ki bu zeten büyük ihtimalle ödem sizlere kolay gelsin

ya canımmmmmm usulmeeeeeeeeeee onemlı olan gıtmesıııı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…