%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

şekerler ramazanda ıftr sonrası 2 saatlık aralarla ıcılebılır yıne ıftar kahvaltı olcak sekılde ancak gece gec saatlere kadar ıcemeyecegımızden bence ramazanda yapmayalım :)

BAHAR sekercım tuz az serptıysen zararı yok onemlı olan ayranda olmaması :)

kolay gelsın hepımızeee sekerlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ben yazdığım gün yaptım iftarda tıka basa yedim tatlımıda meyvemide yemeğimideekmekte sona teravihden sonra yani çorbaya başladım yatana kadar içtim
çok gazım oldu çokda şişirdi bide vakit az olduğu için zor içtim ertesi güne kalmasın diye
yinede 500 gr gitmişti yazmayı unutmuşum afedersiniz hafif bi kahvaltı ve normal bi günde çok daha iyi sonuçalınır demekki ilerde yeniden denicem

arkadaslar evet ılk gun gaz oluyor ama sonrakı gun ınanılmaz hafıflık oluyor.....cok sevındımmmmmm.......tebrık ederım şekerlerrrrrrrrr............... :)...taıkı ramazanda zor olur yapmak vallahı haklısınız :)

ben bugun ıtıbarıyle detoksa baslıcam sabaha kadar uuymuyorum zatı sahurda son fasıla kahvaltıyı bırakacam sekılde detoksumu yapıcam:)) bakalım sonuc neolcak

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bugun ıtıbarıyle detoksa baslıcam sabaha kadar uuymuyorum zatı sahurda son fasıla kahvaltıyı bırakacam sekılde detoksumu yapıcam:)) bakalım sonuc neolcak

sporcummmmm tekrar hosgeldın sana hayran olmamak ımkansız hem spor hem ıstıkrarlı dıyet helal olsun sana es-se

tesekkurler cnm buugn tardıda 71 gordum delı oldumm
ramazanda almııym dıye cok ugrastım son gunlere geldık almısım
anında yok etmem lazım bakalım ne olcak:))

yenı aldım cunku 3gun oncesıne kadar 70 dım bakalım suan detoksta ıyı gıdıyo ıns gunduz acıkmam
tamda mubarek gecede basladım acayıp uykum gelıyo:)

üstüne sadec kahve iç yada demli çay valla süper oluyo ben çok sevmiştim öle
ya ödemde olabilir belkii kilo olmama ihtimalide var kolay gelsin bacım banada dua et dinenmeye gedim geri gitçem

kahve ıcsemm yarın busaate kadar ayakta oluum:))
ara ar agelıyorum kk ya artık gece oldu
haydı duada bulusmaya optumm))
hereksın kadır gecesı mubarek olsunn

selam kızlar yarın sabah ilk isim kipaya gidip light yogurt almam olucak yalnız 1.5 litre ayran demissiniz ne kadar yani kac kasik yogurt dokmemiz gerekiyor.. yardımcı olursanız sevinirim bu arada nohut mercimegi ayni anda haslayabilirmiyiz yoksa ayri ayrimi olacak?

valla ben yoğurdumu kendim yaptığımiçin 3su bardağı koydummalumhazırlar gibi koyu olmuyo
bi arkadaş 500gr demişti yanlış hatırlamıyosam yoksa250 mi ilk sayfada olucak sanırım
beraber haşlayabilirsin sakıncası olmaması lazım ben öyle yaptımen azından zaten hepsi bir katılıpiçiliyo neden haşlanmasınki
kolay gelsin feci gazyapıyo kendisi hazırlıklı ol kaydirigubbakcemile3

evet seker bugun 2.gunun oyleyse..... :)

evt canım dün 2.günümdü ve sonuç 2 günde 400 gr:bbo: ama ben şaşırmadım ben nisan ayından beri zayıflama yarışındayım 10 kilo verdim zaten artık kalan kilolar 18 senelik baya eski yanii detoksla falan zor gider:)

tesekkurler ama ben yogurt ısını cozemedım yahu dolapta danone, pınar v.s. dogal yogurtlar var ama light degil onları kullansam sorun olurmu ki ? light yogurt bulamadım burda

tesekkurler ama ben yogurt ısını cozemedım yahu dolapta danone, pınar v.s. dogal yogurtlar var ama light degil onları kullansam sorun olurmu ki ? light yogurt bulamadım burda

yok canım sorun olmaz.........ben hazır ayran alıp yapıyorum kıvamı daha ıyı oluyor dıye tavsıye ederım seker :)

es-SE SEN O KILOLARI PIITTTT DIYE VERIRSIN SEN GERCEKTEN SUPERSIN CANIMMMMMM

DIYETI DENEYEN HERKESE BASARILARRRR :) BOL RAHATLIKLAR....TUM DUALARINIZ KABUL OLSUN...RAMAZANDA VUCUTTA COK ODEM OLUYOR UNUTMAYIN...1-2 KILO FAZLA CIKMAK NORMAL ARKADASLAR :)

[sıze="2"]şeker ayran alabılırdın dırek hazır ugrasmazdın hıc :) hepsını aynı anda hasla tbıkı ılk gun gaz oluyor ama sonra rahatlanıyor...basarılarrrrrrrrrr[/sıze]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…