%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Ben de pazartesi ve salı yaptım diyeti. Salı sabahı 600 gram gitmişti. Bu sabahta 400 gram daha toplamda 1 kg gitti ama ben hiç spor yapamadım ve evden dışarı çıkamadım. maalesef bebeğim hiçbirşeye fırsat vermiyor bana yapışık gibi yaşıyor

Az önce tekrar tartıldım ve karnım tok olmasına rağmen (nasıl oldu bilmiyorum) 300 gram daha az geldim. Yani şu an toplamda 1.300 vermiş görünüyorum.... Bir de spor yapabilseydim ne olurdu acaba :))

kizlar birsey sorucam yapan arkadaslar yazarsa sevinirim 4 yemek kasigi bulgur yaziyor listede bu pilav yaptigimiz iri bulgur mu yoksa kisir yaptigimiz ince bulgur mu?

Ben de pazartesi ve salı yaptım diyeti. Salı sabahı 600 gram gitmişti. Bu sabahta 400 gram daha toplamda 1 kg gitti ama ben hiç spor yapamadım ve evden dışarı çıkamadım. maalesef bebeğim hiçbirşeye fırsat vermiyor bana yapışık gibi yaşıyor

ozaman sıze kocaman tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

hmm baya hoşuma gitti bu detox.kesinlikle denicem.sonucu buraya yazarım.

hmm bide unutmadan şu 5 i biyerde çayının içindekiler neydi unuttum ben onu.bilen bi arkadaş hatırlatabilir mi_?alıcam da.bu detoxla onu da içeyim sorun olmaz heralde_? a.s

yok canım sorun olmaz tabıkı.....ımmmm neydı cayın ıcındekıler....mate,funda,kekık,yesıl cay,bıberıye :)

ARKADAŞALARRRR BUGÜNE KADAR BU DıYETı UYGULAYIP KILO VERENLERIN LıSTESıNı YAZIYORUM.....bazı arkadaslarımız 1 gün uygulamıstır cevre kosullarından otürü :)...verenler dıkkat ettıklerı surece almamıslardır...abur cubur hoopp gerı dondurur veya az yedıgımız sanıp yuksek kalorılı beslenırsek :)))

[B]yasemin: 1900 gr

ssengun: 2000gr

xthefelix 2200gr

gzdegzde 1500 gr

hamis 1000 gr

deryaaaa 1600 gr

cetrefelli 2000gr

birsam 1400 gr

es_se 1500 gr ARKADASI 2000gr es-se devam 1 kg :)

özi 16: 1600gr ARKADASI 1700 gr

cileklipudıng 1000gr çaycı:) 1700 gr

surre 2000gr

aeben 1500 gr

asuum 1000gr

berfın 1500 gr

kıymat_ay 1600 gr

margeritha 1200 gr

kırazz 1100 gr

berfın06 1000gr

sadece meyra 1000gr

hulya 65 1300 gr

shem 1500 gr

sernan 1300 gr

miusa 86 1000gr

reyyan_06 1000 gr

1.73 2500 gr
[
ademel 1900gr

Son düzenleme:
ben de bugün başladım ama 12.30da kahvaltı yaptığım için ilk kasemi 14.30da içtim kaydirigubbakcemile3
gerçi kilosunu geri alanlar çok olmuş ama bir deneyeceğim yine de yerimseniben

ben de bugün başladım ama 12.30da kahvaltı yaptığım için ilk kasemi 14.30da içtim kaydirigubbakcemile3
gerçi kilosunu geri alanlar çok olmuş ama bir deneyeceğim yine de yerimseniben

en mukmmle dıyetlerı yapsakta dıkkat etmeyınce pıtttt dıye gelıyo gerı hepsı :) seker dımı

en mukmmle dıyetlerı yapsakta dıkkat etmeyınce pıtttt dıye gelıyo gerı hepsı :) seker dımı

öyle tabii malesef
ben 2. gün yapmadım detoksu, ilk gün öyle bir şiştim ki gece karın ağrım çok oldu fisfisfis sabah kalktığımda şişlik gitmişti tabii ama başka bir zaman, tartı olduğunda yapmaya karar verdim

yaseminjim bu diyeti oruç tutarken nası uygulucaz? ben bayrama kadar 1 - 2 kilo versem süpper olacak alkisalkisalkis

yasemin canim ben bugun basladim ama tuz yasak yaziyormus farketmemisim onu yeni gordum kahvalti ederken yumurta ve domates salataliga biraz tuz koydum birsey olur mu sence birde evde kepek ekmegim kalmamis ekmek yemedim oylede olur dimi?

bugün başladım.tarifle oynadım biraz arkadaşlar istemeden yani eyer buna rağmen verirsem diyecek laf bulamam zaten çorbanın tadı harika kaydirigubbakcemile3

X