%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Ben de pazartesi ve salı yaptım diyeti. Salı sabahı 600 gram gitmişti. Bu sabahta 400 gram daha toplamda 1 kg gitti ama ben hiç spor yapamadım ve evden dışarı çıkamadım. maalesef bebeğim hiçbirşeye fırsat vermiyor bana yapışık gibi yaşıyor

Az önce tekrar tartıldım ve karnım tok olmasına rağmen (nasıl oldu bilmiyorum) 300 gram daha az geldim. Yani şu an toplamda 1.300 vermiş görünüyorum.... Bir de spor yapabilseydim ne olurdu acaba :))

kizlar birsey sorucam yapan arkadaslar yazarsa sevinirim 4 yemek kasigi bulgur yaziyor listede bu pilav yaptigimiz iri bulgur mu yoksa kisir yaptigimiz ince bulgur mu?

ozaman sıze kocaman tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

yok canım sorun olmaz tabıkı.....ımmmm neydı cayın ıcındekıler....mate,funda,kekık,yesıl cay,bıberıye :)

Son düzenleme:
ben de bugün başladım ama 12.30da kahvaltı yaptığım için ilk kasemi 14.30da içtim kaydirigubbakcemile3
gerçi kilosunu geri alanlar çok olmuş ama bir deneyeceğim yine de yerimseniben

ben de bugün başladım ama 12.30da kahvaltı yaptığım için ilk kasemi 14.30da içtim kaydirigubbakcemile3
gerçi kilosunu geri alanlar çok olmuş ama bir deneyeceğim yine de yerimseniben

en mukmmle dıyetlerı yapsakta dıkkat etmeyınce pıtttt dıye gelıyo gerı hepsı :) seker dımı

en mukmmle dıyetlerı yapsakta dıkkat etmeyınce pıtttt dıye gelıyo gerı hepsı :) seker dımı

öyle tabii malesef
ben 2. gün yapmadım detoksu, ilk gün öyle bir şiştim ki gece karın ağrım çok oldu fisfisfis sabah kalktığımda şişlik gitmişti tabii ama başka bir zaman, tartı olduğunda yapmaya karar verdim

yaseminjim bu diyeti oruç tutarken nası uygulucaz? ben bayrama kadar 1 - 2 kilo versem süpper olacak alkisalkisalkis

yasemin canim ben bugun basladim ama tuz yasak yaziyormus farketmemisim onu yeni gordum kahvalti ederken yumurta ve domates salataliga biraz tuz koydum birsey olur mu sence birde evde kepek ekmegim kalmamis ekmek yemedim oylede olur dimi?

bugün başladım.tarifle oynadım biraz arkadaşlar istemeden yani eyer buna rağmen verirsem diyecek laf bulamam zaten çorbanın tadı harika kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…