%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ah ogaz :roflol: 1 ay oldu detoksu yapmıyalı unutmusum gaz olayını
gecde mallum kadır gecesı abdest al ıbadete devam et enaz 5 6 ker e abdest aldım :roflol: ıskı su harcamama kızarsa detoks kurbanıyım dıcem :delikafadulden

yabende korkuyoru msonuc az olursa dıye 1.5 aydır ınatla 70dne asagı dusmedım ful spor ıle( 2gundurde 71 gozukuyorum bakalım neolcka bende

canım burda ayran bulabilsem keske hep sutas pınar urunleri var tam yaglı ayranlardan... light bulamadım..

layt ayran olduğunu sanmıyorum zaten canım ya yap normol yoğurda sen iki kaşık az koy içine sinmiyosa zaten kahvaltı dışında bişey girmiyoki miğdeye yağ kaygısı çekmene gerek yokŞeniz

canım burda ayran bulabilsem keske hep sutas pınar urunleri var tam yaglı ayranlardan... Light bulamadım..

.:) valla bende alıp yapıyorum lıght ayran yok sanırım :) ama emın ol işe yarıyor..için sınmezse tabıkı al yoğurdu kou agzı genıs bır kaba yap...cok sulu yapmakı tadı gusel olsun :) kolay gelsınnnnn :)

[sıze="2"]kolay gelsın şekerrrrrrrrrrr[/sıze]

Bugün başladım ben bu detoksa.
Şu anda 65 kiloyum.
Cumartesi sabah yazacağım bakalım bi oynama olmuş mu olmamış mı.
Benim metabolizmam acayip inatçıdır, zor kilo veririm
Umarım işe yarar.
Kavanozlara doldurup işe geldik bakalım hayırlısı.

koly gelsin cnm ya bende deneyecegim umarım çok iyi sonuç alırsın:teytey:

koly gelsin cnm ya bende deneyecegim umarım çok iyi sonuç alırsın:teytey:

İnşallah canım.
Benim gece yeme bağımlılığım var, dolayısıyla gündüz neredeyse ağzıma tek lokma koymam.
Kiloları da böyle aldım zaten.
Şimdi bu alışkanlığımdan vazgeçmeye çalışıyorum ama çok zorlanıyorum.
Sabaha kadar 50 defa uyanıyorum aç bilaç.
Bu geceyi en geç 10da çorba içerek nasıl tamamlayacağım hiçbir fikrim yok.
Ama azimliyim bu sefer ya olacak ya olacak...

yasasın bol şansssssssssssssssssssssssssss

Bi de deney tahtası oldum he.
Şirkette herkesin gözü üzerimde.
Bende işe yararsa onlar da yapacakmış bayramdan sonra.
Şimdi benle dalga geçiyolar ya elimde kavanozla geziyorum sabah beri... onları da göreceğiz :dilcikar:

benimde öle ya gündüz teklokma yemim ama geceuykumda bile tıkınayımistiyom :1ninca:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 o dilde işyerinde o gazla nası idare ediyosun bacım helal vereliniortak

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 o dilde işyerinde o gazla nası idare ediyosun bacım helal vereliniortak

Yaa hiç sorma, akşamı dar ettim.
Zaten oldum olası gaz sıkıntım vardır benim, bazı sabahlar hatta nefes alamam sancıdan, bi keresinde acillik oldum.
Şu anda da atom bombası etkisindeyim, az sonra patlayabilirim, korkmayın he... kaydirigubbakcemile3

selam arkadaşlar bende bu detox yaptım bugün 2. günümdü dün gece miğde bulantısı yaşadım biraz kararsızdım devam edip etmemekde
oyüzden sabah tartıldım ve 1 kilo vermişim toplam 5 sefer içtim çayımıda limonlu içtim teşekkürler bu detoxu paylaştığınız için
hem acıkmıyosun hemde sağlıklı yediklerin. GAz problemine değinmek istedim birde ben o yönden çok problem yaşayan bi insanım
ki ayran nohut bulgur beni mahveden şeyler ama inanın en ufak bi gaz olayı yaşamadım ben nohutların kabuklarını soydum bide öyle deneyin.
Bugün benim son günümdü yarın tekrar tartılcam sonucu yazarım sizlere

yasemin tuz yasak demişsin ama sen hazır ayran alıyorsun onun içinde tuz var kafam karıştı gerçi ben dün çok az tuz atmıştım bugünde tuz attım ayrana çünkü kendim yapıyorum ayranı bugün biraz ayarı kaçmıştı tuzun hiçmi koymıycaz tuz bide hazır ayranla yapıyosun kaç kilo veriyorsun 2 günde? yani tarifde light yogurt yazmışsın bişey fark etmiyormu? cvp verirsen sevinirim ona göre hareket edicem.

kızlar detoksum tam yapamadım bazı aksılıkler cıktı (
ama ıkı gun toplamda 2.5 saat yurudum 1saatte kosu bandında 6 km egımd e kostum
sonuc aldıgım bır kıloyu defetmısım :)) 5 gun once 1 kg alıp 71 cıkmıstım bugun tardıda 70 gordum))
ıkı gun keske tam yapabılseydım 1 ay sonra ıns aksılık cıkmaz 2 gun yapabılırım ):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…