%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar ben detoksla beraber mekık cektım 7 km kosu bandında 1saat kostum
hem spor hem detoks super olur ama ramazna geldı artık regl ken yapılır:)

canım bol su ıc susuz kalma.....6-7 kılo bırsey degıl cok kolay verırsın hemen bırakma kendını......hersey senıın elınde ve beynındeeee unutma seker :) şöyle düşün yemek yıycem 15 dkkada bıtıcek ama o aldıgım fazla kalorıler yapışıcak ve gıtmıyck....ozaman bol yesıllık sebze vs yeeee ve rahatla.... :)

Bende bugün 2 .günümü tamamlıyorum. Sadece ara bikaç kepekli küçük griisini yedim.
Dün akşam 1 saat yürüdüm bu akşamda yürümeyi düşünüyorum yarın sonucu bildirirm sizlerede.

Bu arada yaparken hiç zorlanmadım ben. Yalnız evde salatalık yokto onu koymadım tam ayran aşı çorbası oldu. Hazır ayranla yaptım, tuz ihtiyacı duymadım ve tadıda hoşuma gitti.

Birde wc de ben bişey farketmedim, öyle yağ çıkması falan neden acaba, benim yağlarım gitmedimi:=)

sonuclarını beklıyoruz oleayyyyy

ARKADAŞALARRRR BUGÜNE KADAR BU DıYETı UYGULAYIP KILO VERENLERIN LıSTESıNı YAZIYORUM.....bazı arkadaslarımız 1 gün uygulamıstır cevre kosullarından otürü :)...verenler dıkkat ettıklerı surece almamıslardır...abur cubur hoopp gerı dondurur veya az yedıgımız sanıp yuksek kalorılı beslenırsek :)))

yasemin: 1900 gr

ssengun: 2000gr

gzdegzde 1500 gr

hamis 1000 gr

deryaaaa 1600 gr

cetrefelli 2000gr

birsam 1400 gr

es_se 1500 gr ARKADASI 2000gr

özi 16: 1600gr ARKADASI 1700 gr

cileklipudıng 1000gr çaycı:) 1700 gr

surre 2000gr

aeben 1500 gr

asuum 1000gr

berfın 1500 gr

kıymat_ay 1600 gr

margeritha 1200 gr

kırazz 1100 gr

berfın06 1000gr

sadece meyra 1000gr

hulya 65 1300 gr

shem 1500 gr

miusa 86 1000gr

reyyan_06 1000 gr

1.73 2500 gr

yasemin sen bunu baya iş edindin güzelim, detoks uzmanı falan oldun... başına bi iş gelmesin? burda insanlara öyle yap böyle yap diye komutlar veriyosun ama bence yazılı olarak bunları insanlara söylemekle hata ediyosun, yanlış anlama dostane söylüyorum... birinin başına bişey gelse direk dava açar valla :)
diyetisyen hekimler bile bu konularda temkinli...
neyse, hepinize sağlıklı zayıflamalar arkadaşlar...

ayyyy yoğurdu da çok severim, lahana çorbası diyetindeyim şu an burnumda tütüyor yoğurt valla ne güzel hem kilo vermişsiniz hem detoks etkisi!

lahana diyetinden çıktıktan bir iki gün bunu yapsam kendime çok mu yüklenmiş olurum acaba? obez değilim ama şu an fazla 10 kilom var benim gözümde (60-10=50 :lepi: ) ne dersiniz?

kızlar ben başladım bu diyete dün ilk. bugun ikinci günüm. gayet iyi hissediyorum, hiç acıktırmadı.. yarın sabah tartılıp sonucu yazarımm:))
azmettim 54 kilo olucam bu sefer!
detox bitince elma diyetiyle devam edicem inşallah.

50 kiloyla fıstık gibi olursun valla :)

ahh bir o kiloya tekrar gelebilsem.. neyse ya şu lahana çorbası olayı bitsin (3 gün kaldı bugünü saymazsak) 3 gün ara verip kürü uygulayacağım. sürekli aynı diyeti devam ettiremem ya resmen lahana görmek istemiyorum artık delikafadulden

ooo kolay gelsin sana, zaten azıcık bir şey kaldı bugünün de bitmesine, yarın unutma sakın yazmayı takip edip gaza geliyoruz henüz uygulamayanlar olarak :dance:

şeker benım yazdıklarımı okuduysan gercekten emır dırektıf vermedıgımı gorursun...sanırım baska dıyet deneyımlerı lınklerını okumadın...ınsanlar tek cesıt beslenıyorlar bense 2 gunluk e hangı kılo grubundakılerın uygulayabılecegı bır sey yazdım.nıye yazdım gercek deneyım ve uzman dıyetısyen verdıgı ıcın...sayet dava acılsaydı bu sıtede kımse kalmazdı.herkesın hür ıradesı ısteyen ıstedıgı dıyetı yapar.ben saglıklı oldugundan yazdım...burdan kımse para kazanmıyor amac saglık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…