%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr şunu unutmayalımkı her dıyette verılen kılo ertesı gun normal beslenmeye gecılınce alınır...yanı alınıyomus gıbı tartıda fazlalık gorunur ama aynı sekılde beslenılmee devam edılırse o gorulen fazlalık tartıda sabıtlenır...dıyelımkı bırgun fazla yedınız ertesı gun meyve bol yesıllıkle kepek ekmeklı kahvaltı,salata,meyve ve su ıle gecıstırın ozaman goruceksınızkı kılolar gerı gelmemıs...nacızane yazmak ıstedım arkadaslarım sıkmayın canınızı

Son düzenleme:

benim yıllardır böyle canım..son zamanlarda düzende gıbıydı gene bozuldu. ara ara düenszlik yasıyorum yanı..yıllar önce ultrasonda yumurtalık kisti..fibroadenon çıktı,pregesteron düzensızlıgı de vardı.hepsı için ilaç kullandım.dogum konrtol hapları,horman tedavileri falan..hersey normale döndü dedıler ama ben ara ara düzensızlık yasamaya devam ettım. doktorlar bana kendını böyle kabul et,ciddi bir rahatszılıgın yok.stresten uzak dur dıyıp göndermeye basladılar.kılom da 59-60 boyum 172cm.
ben yanlıs bir zamanda yapmısım detoksu..belkı de o yuzden aldım verdıgm kıloyu.regl bitince yapmalıymısım.o zaman geri almazdım kıloyu belkı..

Arkadaşlar bunu yaptıktan sonra iskender kebap yemek onu bunu yemek yok zaten, kiloyu korumak için eski yeme düzeninize yavaşça geçmelisiniz. Bu bütün diyetler için geçerlidir. Ben zaten diyet yapıyordum, belli bir listeye bağlı kalarak değilde herşeyden az yiyerek, arada iki gün bunu yaptım sonra yine az yemeğe başladım, verdiğimide geri almadım. Sağlıklı beslenme ve zayıflama bir yaşam biçimidir, 2 günde olacak birşey değildir lmaz:.

canim tabiki iskender kebap filan yemedim en azindan kendi adima konusayim..bittikten sonra sabah standart diyet kahvaltisi öglen bir kase corba aksamada 4 yemek kasigi sebze yemegi sadece ekmek sabah kahvaltisinda arti spor yapiyorum illaki herkesin vücudu ayni degildir...zaten 6 ögün yiyorum 3 ögün meyveden olusuyor 2 lt bazen 2.5 lt su iciyorum 1 ay 1 haftada 8 kilo verdim ama iste bunda verdigim o kiloyuda aldim yoksa üstüne cikma olmadi. ama dedimiz gibi herkesin yapisi farkli sadece soran arkadaslara cevap verdim bende böyle oldu diye yoksa bu detoksu kötülemek yada baska birseyden degil...

bazı yorumları okudum.kendi deneyimimi söleyebilirim tabi ki sadece.ben bugün 2. kez yapıyor olcam inş.gecen yaptığım da 1,400 gr vermiştim.yaklaşık 1 ay oluyo ve sadece 200 gr mını geri aldım.öle aman aman dikkat etmediğim için o da.diş ağrısı vs problemlerim oldu ondan dikkat edemedim.
işte bende ki etkisi de bu kızlar.ha spora devam bu ara da. sporsuz asla olmaz asla.kilo verme işleri.günde en az 30-45 dk yapmanız bile çok faydalı

kesinlikle haklısın.işte biz burda yanlış yapıyoruz zaten.olaya şöle bakıyoruz"3ay 5 ay 3hafta 5 hafta yapcam diyet gececek"işte öle değil yaşam biçimi haline getirmek lazım ama nerdeee.kendi adıma sölüyorum tabi bunukaydirigubbakcemile3

Canım haklısın, illaki olumlu şeyler yazmak zorunda değiliz a.s., objektif olucaz eğer işe yaramadıysa söylicez :1hug:. Benim aklıma o ihtimal gelmişti, eskisi gibi yiyip sonuç beklemiş olanlar olabilir diye o yorumu yapmıştım. Birde ben sonuç aldım, herkes faydalansın isterim, paylaşımcıyımdır yani... Ama bu matematik hesabı değil bünye meselesi, matematikte formül vardır uygularsın tek sonuç çıkar, insan vücudu ise farklı çalışır, herkesde farklı sonuçlar verir. Sağlıklı ve zayıf günler dilerim.. opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5 :enbuyukkk:

olabılır seker olsun baska rahatsızlığın olmasında tedavısı mumkun seyler. Kılon fazla degıl boyunda uzun rahatlıkla kılo verebılırsın canım bencede...

efet canım haklısın...herkes farklı benımde ısıme yaradı kuzenımın annemeın iş arkadaslarımın vsvs....ama Bunye meselesı ve snradan cok bırakmamak meselesı verdım dıyıp hemen rahtlamak gıbı :)

Son düzenleme:

evet canım kesınlıkle haklısın :) aynen bende almadım..ama cok abartmadımda eger yemeyı bıgun fazla yedıysem bırgun dıkkat ettım ....

merhaba ben de denemek ıstıyorum ama regl donemınde yapılmaması mı gerekıyor

cnm ben regl ıken ılk gunumd ebaslamıstım 1.5 kg verdım
bırsam ıle yapmıstık bu ıkıncı detoksumuz bakalım hangımız daha cok verıcek
bırsamcıgım:) ve detoksdan sonra yıne 1 kg verdım almadım tabı ful spor ıle
mesela bugun 7km kostum 12 dk mekık ve baska sporlar
sporsuz ben veremıyorum bunyem bu
ıns herkes ıdeal kılosuna ulasırr sabaha bı tartılıyım bakalım ılk gunden vermısmıyım:)

sen supersın sporcumusun? spora bukadar vakıt ayırabılıyorsun veya işin rahat bır ısmı bende yapıyorum spor ama senın kadar degıl<<<<helal olsun sana...evet sen hatta ben bukadar veremem aslında bır haftada dıyıp cok sevınmıstım..arkadaslarım gurur duyulacak ınsanlrsınız vallahı baska ne dıyımkı...azım azım azım :) supersınız

essem sende sonuç ne bilmiyorum ama ben 2. detox sonucumu sölemeye geldim.detox a başladığım sabah tartıldım 74.6 idim. detox sonu yani bu sabah tartıldım 73.1 geldim yaniiiiiiiiiiiiiii 1.500 kg vermişim:sm_cool:

cnm sporu hayatıa kazıdım bıde calısmıyorum sanslıyım
dun mesela 30 dk mekık hareketı 8 km yuruyus ve daha cok seyler
bunlar sayesınde kılo verdım bukadar:)

essem sende sonuç ne bilmiyorum ama ben 2. detox sonucumu sölemeye geldim.detox a başladığım sabah tartıldım 74.6 idim. detox sonu yani bu sabah tartıldım 73.1 geldim yaniiiiiiiiiiiiiii 1.500 kg vermişim:sm_cool:
gecen detoksta ben senden100 gra fazla vermıstım dımı:)
sımdı sne benı gectın kılo fazlallıgım azaldıgı ıcın 1kg verdım 69.5:)

holleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.........azmın zaferııııııııııııııııııııııııııııııııııı

sekerrrrr supersınnnnnnn helal sana vallahiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…