%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

holleyyyyyyyyyyyyyyyyy tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlar bende bugün başladım....ilk çorbamı 11 de içtim 2, sinide 1 de içicem ama ben çok tok hissediyorum kendimi...acıkmadan nasıl yiyecem bilmiyorum

ayrıca tadıda çok güzel oldu...hiç tuz koymadım...bol nane ve pulbiber koydum..

evt kızlarr bende içtim çorbamı yerimseniben
sabah çok geç kalktığım için kahvaltı etmedim normaldede kahvaltıyla aram yoktur :1no2: nasılsa tüm gün çorba içiçem ..
yalnız içinde malzemeler çok gelcek sanırken baya bi sulu olmuş yerken tanecikleri aradım durdum benneyaptımki

OZAAMAN YUPPİİ...evet ınsan kendını fecı rahat hıssedıyor..super hakkaten... tebrık ederımmmm canımmmmmmmmmmmmmmmm...........:lepi:

erıyor zaten malzemeler ıcınde hadı basarılarrrrrrrrrr:sm_cool:

supersın arkadasımmmmmm basarılarrrrrrrrrrrrrrrrr:lepi:

erıyor zaten malzemeler ıcınde hadı basarılarrrrrrrrrr:sm_cool:

tşkler cnm a.s. aslında keşke erimeseler ama :kedi:
ayrıca ben naneyi ve pul biberi iştah açıcı olarak bildiğim için koymadım öle tatsız ,tuzsuz bişi yedim :sinifsinif:
aman nolcak 2 güncük hepsi :umursamaz: diğer herşeyi çok çok yediğim günlere sayim kendimi lmaz:

efettttt kendını super moıve etmıssınnnnnn.....tebrıklerrrr

yok canım hıcbır sorun olmaz merak etme...ozaman şimdiden bol sans...mens.donemınde vucutta en az1-1,5 kılo fazlalık oluyor zaten odemden dolayı....

bende eşimde denicem bunu kesinlikle:lepi:
harika bir paylaşım olmuş teşekkürler yaseminopuyorumnanaktan

Ben 8:30 da 1 dilim kepekli ekmek, biraz peynir,1 salatalık yedim, çay içtim.
9:30 da bir yumurta + 1 domates
11:30 da çorbamı içtim
13:30 da çorbamı içtim
Böyle böyle 21:30 a kadar devam edicem. Kahvaltıyı 1 saat ara vererek yapmamın özel bir sebebi yok, işe geç kalmamak için.
Ama biraz halsizim, beni o kadar tok tutmadı, biraz daha dişimizi sıkalım bakalım opuyorumnanaktan . Şurda ne kaldı 2. günümün bitmesine :lepi:

efet sabırrrrrr bencedeeeee :) bol su ıc şişirsin tok kal :) saka bır yana ne kaldıkı zafere

açmıyım ,tokmuyum bilmiyorum ama gözlerimin önünde uçuşan bişiler var sankim kafamçokkarıştı
işin tuhaf yanı hergün en az 2-2buçuk lt su içen ben sabah beri 1 lt anca içtim mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:

canım bencede bırakma su iç az kaldıbak bırakırsan sonra pişman olursun son günde bıraktım diye yarın vercen kiloyu düşün benimde 2 günüm ama ben yarında yapim diyom evdeyim ya rahatım ben

kızlar bozmadan yaptım sporlarımı oğluşumla bahçeye çıktım 1 satte orda oyalandım aslında çalışanları anlıyom zordur ama bırakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…