%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

bak sımdı hıc begenmedım ama zorla da olsa yapcam ıkı gun sanırsam bu hafta hıc kılo veremedım yaa gecen haftakı 2 kg dan sonra

Bu arada 52,5 dim 51,5 olmuşum, çok kilom yok yani, direniyo kilolar Çok üzgünüm çoook

ayyyy kiloya bak canım sen daha ne kadar kilo vermeyi düşünüyon canım 1 günlük detoksdamı verdin. kızlar ben bide az önce regl oldum yani 3 gün önce onunda etkisi vardır dimi sadece 1 .600 vermemde ben bide bugün 3 gün yapcam dedim ya sabah kahvaltıda az sütlü şekersiz nescafe içtim ve çıkabildim wc ye deneyin bittikten sonra detoks nescafe olayını işe yarar hep bende zaten rejimde çey içmem ben hep nescafe

hazır ayran mı kullandın yoksa lıght yogurttan mı yaptın ayranı??
yarım kg light yoğurtla yaptım, sabah hiç su koymadım kendi sulandı biraz, akşama kadar denk gelsin diye azar azar su ilave ettim. günlük yaptım. akşama hepsi bitmişti kaydirigubbakcemile5

haftasonu ya da onumuzdekı hafta ıcınde tekrar denıcem. basarısız oldu ılk denemem ıstahım cok acıldı bu ara once onu kontrol altına almam lazım.

Ben zaten kendim için değil, daha çok anneme ve kuzenime yaptırmak istiyordum. Annem 75, kuzenim 97 kilo. Onlar beni yalnız bıraktılar mafoldumben. Oh olsun ben kilo verdim ya kaydirigubbakcemile2, hedefim 50 kg olmak. Ama o kadar kasmıyorum kendimi, böyle de idare ederim yani kaydirigubbakcemile5. Canım bence 1600 iyi bir rakam zaten ilk sayfada 1500 - 2000 gr. arası verdiriyor yazıyor...

kızlar mrhaba bende bu detoksu yapmak istiyorum şu an hollywood diyetimin 2. günündeyim diyeti bitirir bitirmez başlayacam ama yalnız bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim :uhm: şimdi bu ayranlı çorbayı 1 kez yapıp iki günde mi tüketecez yoksa hergün 2 litrelik yapıp öyle mi içecez yani bi gün 2 litre ikinci gün iki litre arkadaşlar yardımcı olun lütfen teşekkürler a.s.

kızlar 2 saat arayla ayranlı çorbayı içicez ama ne kadar bir kase ya da kaç kaşık yoksa 2 günde 2lt istediğimiz gibi mi tüketicez??

yasemin bi gelse hepimizi bu konuda aydınlatacak ama bence 2 güne yeter o çorba CADIARZU... Ben yaptığımda yarım kg yağsız yoğurttan yaptım, suyu da çok az koydum, günlük hazırladım.

merhabalar kızlar a.s.
ben dün başladığım detoksumu akşam 6 sularında azcık bozdum :kedi:
yane bozmak zorunda kaldım cidden rahatsız oldum baş ağrısı ,mide bulantısı ,halsizlk yaptı :1no2: ama yinede 1 dilim kepek ekmeğiyle zeytinyağlı taze fasulyem vardı yarım tabak yedim sonra bişi yemedim :sm_confused: sabah umutsuzca tartıya çıktığımda 800 gr kaybettiğimi gördüm :1shok: çok sevindim tabeke ve bugün yaptığım kahvaltıdan sonra (dün kahvaltı etmemiştim ) tekrar çorbama başladım :lepi:
ben şuna inanıyorum bu çorba vucudu toksinlerden temizliyor yane ne kadar az kilo verdim desenizde bir hafiflik geliyor insana hihoyyyt
hepimize kolay gelsin a.s.

çok merak ettim heycanla p.tesiyi bekliyorum o gün yapıcam vücudu gerçekten temizliyorsa süper bir şey

benim bir sorum var, konserve nohut kullansak olur mu? bende yapicam, reglimin hafifilemesini bekledim ins yarin basliyorum.

tbrklr cnmm bozmana uzuldum detoksu ama olsun ama sonuc aldın sonucta:))))

ve kızlar 1.5 lt yapın her ogune 43 kepce ıle bıtırmıs olursunuz

tbrklr cnmm bozmana uzuldum detoksu ama olsun ama sonuc aldın sonucta:))))

ve kızlar 1.5 lt yapın her ogune 43 kepce ıle bıtırmıs olursunuz

teşekkür ederim cnm sayenizde kaydirigubbakcemile5
her ne kadar siz kadar iradeli olamasamda :kedi:
ben ayranımı yaparken 2 lt su ile yaptım çok sulu olduydu acaba ondanmı ben kötü olmuşum.. CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…