%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

kolay gelsın cnm sonuclarını dort goozle beklıyorumm:))

sımdıden basarılar guzel sonuclarınızı beklıyoruzzzz TÜM YENI BASLAYAN ARKADASLARA DUYURULURRR

güzel dilekleriniz için teşekkürler kızlar inş. hepimiz başarıcaz :Saruboceq:
eşime bahsettim oda yapıcağını söyledi benmle bu beni daha çok motive edicek ona inad daha iradeli olucam :lepi:
şimdi markete çıkıyorum bi kaç eksiğim var onları alıcam
bişi merak ettim nohutu hazır haşlanmış alıcam diğer bulgur ve yeşil mercimeği beraber haşlasam süzsem olurmu CADIARZU
aklıma geldikçe çok soru sorabilirim bu benm ilk detoksum :kedi:

olur tabıkı...nohut hazır alınacaksa sayet bulgur ve mercımek duduklude 20dkka pişer....:)

İnşallah tansiyonumu düşürmez :bbo: , ilk öğünümü 12:15 gibi yedim, iki saat sonra tekrar yicem.Dayanmam lazım hihoyyyt

YASEMıN canım sen yazmışın bu detoksu ben bu sabah 10 kahvaltımla başladım 15 dakika öncesi beşli çayımı içtim kahvaltıda kuşburnu şekersiz içtim 12 .15 dede yoğurt çorbamı içtim canım arkadaşlar çok sulu olduğunu söylüyolar ama ben şöle yaptım önce yoğurdun içine malzemeleri koydum daha sona nane ve pul biber az koydum sonra 1 litre su koydum kabımda litre gösteriyodu su dökerek 2 litrey tamamladım o zamanda sulu olmuyo ve salatalığı rendelemeğin küçük küçük doğrayın kabuklu ama çünkü metebolizmayı çalıştırıyo o zaman bakalım bugün başladım ne olcak haberdar ederim YASEMıN sence doğrumu yaptığım yoksa 2 litre ayran yapıp içine mi koysam malzemeleri ama yapan arkadaşlar hem çok sulu hemde fazla geldiğini sölüyolardı

Ben su koymadım hiç, zaten kendisi sulandı biraz, çorba gibi oldu, akşama yetmezse su katarım içine. (yarım kg. yoğurtla yaptım yine de çok oldu sanki)

ooo kimler gelmiş hoşgelmiş canım biliyon hafta sonunu ne kadar yedim perşembeden kahvaltıyla başlayıp sonrası sizde pazarda öğleden sonra bizimkisi et sote yapıp benim
gönlümü almaya çalıştı sonra sen 4 gün ye pazartesi sabah ol 80 perşembe sabah 79 dum neyse dün karpuz detoksu ama akşam haşlarken nohutu 5 kaşık yedim ama sabah tartıl 80 .300 nedim artık bozmadım moralimi bu sabahtan başladım yukarı yazdım nasıl yaptığımı çorbayı sabah kahvaltıdada maydanoz yarım demet yedim ve kırmızı biber 1 tane bakalım hayırlısı ramazana kadar kız 3 kez yaparız YASEMİN CANIM ben dayanabilirsem 3 gün yapayımmı çokmu zararlı ama dayanabilirsem en azında 2 kilo verim bu hafta yoksa bizim topikteki kızlar kovcak beni hep aynı kilo kötü örnek oluyom diye

Son düzenleme:
bende denemek isterim
emziriyorum ama sorun olur mu ki
zararlı bişey yok ama
yağlar gitsinnn artık yaaa

arkadaşlar bende denedim bu diyeti t1 kilo verebildim 2 günde:çok üzgünüm: nese bunada şükür.. ama gerçekten hafifledim sanki

Merak ettiğim birşey var, 4 kaşık mı haşlayacağız, yoksa haşlanmış halden mi 4 kaşık koyacağız, hacmen bayaa farkediyorda?

malzemelerim hazır akşam haşlıcam sabah kahvaltıdan sonra ayranı yapıp karıştırırım zemuszemus
şimdi bişi daha sorucam ben eşimle birlkte yapıcağım için bu karışımı nasıl hazırlıcama karar veremedim herşeyi ikiylemi çarpim yoksa ayrımı yapim kafamçokkarıştı

canım ben hazır ayran alıp ıcıne koymustum malzemelerı...ama onumuzdekı ay 1*5lıtre yapıcam..ayrıca arkadaslarım ve annem kendılerı yaptı suluydu onlarınkıde zaten taneler dagılıyo agzına gelmıyo neredeyse...dogru yapmıssın sıkma canını amac vucudun temıslenmesı ve dınlenmesı zaten...bence 3gun ypma 2hafta sonra tekrar yap yanı 2haftada bır yapabılırsın...benım arkadasım 85kılo 170 boyu var dıyetısyen ona 2haftada 1 yaptırıyor...bır sure sonra tabı farklı dıyetlerde verıyor arkadasıma ama bız dıyetısyene gıtmedıgımız ıcın bence sende 2haftada 1 yao bu ay sonra ayda bır e donersın canımcım :)...zatı sonrada ramazannnnnnnn

canım esınle bırlıkte yapıcakan 2 ile carp herseyı cunku arkadaslarım burda beraer yapıyolar oyle yapıyolar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…