%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

canım esınle bırlıkte yapıcakan 2 ile carp herseyı cunku arkadaslarım burda beraer yapıyolar oyle yapıyolar....

hmm tmm cnm böylesi daha kolay olur kaydirigubbakcemile5
minik bir soru daha :kedi: ben yağsız yoğurt bulamadım yarım yağlı aldım olur dimi CADIARZU

canım ben hazır ayran alıp ıcıne koymustum malzemelerı...ama onumuzdekı ay 1*5lıtre yapıcam..ayrıca arkadaslarım ve annem kendılerı yaptı suluydu onlarınkıde zaten taneler dagılıyo agzına gelmıyo neredeyse...dogru yapmıssın sıkma canını amac vucudun temıslenmesı ve dınlenmesı zaten...bence 3gun ypma 2hafta sonra tekrar yap yanı 2haftada bır yapabılırsın...benım arkadasım 85kılo 170 boyu var dıyetısyen ona 2haftada 1 yaptırıyor...bır sure sonra tabı farklı dıyetlerde verıyor arkadasıma ama bız dıyetısyene gıtmedıgımız ıcın bence sende 2haftada 1 yao bu ay sonra ayda bır e donersın canımcım :)...zatı sonrada ramazannnnnnnn

yasemin canım ben bu saate kadar yaptıklarımıda sölim 1 km yürüyüp bandta önce sağ bacak iç sona sağ bacak dış basen bölgesi oluyo sonra sol bacak aynı şekilde onlardan önce göbek titreşim bandıyla yaptım her biri 10 dakka tutuyo yani 50 dakika ..sonra
saat 2 30 gibi tekrar 1 km peşinden aynı işlem ve 3 litre suyumuda 4 e kadar işçtim sabah ve akşamüstü 5 biryerde çayımıda akşam 1 tane daha içcem ve birazdan az ütüm var onuda yapcam ama banamısın demedi bu detoks yani tokum ben dahası şişim o yüsden dedim kendimi yapabilecek gibi hissedersem perşembeyede yaparım yazarım sizlere

kızlar hazır ayranla yapıyorsunuz çorbayı ama oluyor mu öyle? çünkü tuz yasak diye yazılmış tarifte, hazır ayranda tuz var.
kıymet dizine dikkat et, fazla yorma kendini.

kızlar hazır ayranla yapıyorsunuz çorbayı ama oluyor mu öyle? çünkü tuz yasak diye yazılmış tarifte, hazır ayranda tuz var.
kıymet dizine dikkat et, fazla yorma kendini.

canım ben hazır ayranla yapmadım hemde ülkerin yarım yağlı olan yoğurduyla yaptım ve şimdi sondan bi öncekini içtim 10 da son içcem ayşim canım öle tokumki anlatamam
canım dizime gelince önce 1 km sora aradan bir kaç saat sonra tekrar 1 km yormuyom yavaş yapıyom zate 18 dakika sürüyo eski hızla yapsam 15 dakikada bitiyodu ama namazda oturup kalkanken sesler geliyo dizimden kızlar bileniniz varmı ama 2 dizimdende geliyo kıt kıt sesler neden olur acep bide şimdi daha yeni çok karnımı doymuş hissederken :nazar:

kızlar yazdımmı bilmiyom ama ben tatlı kaşığıyla içiyom zaman alıyo birde her yemekte küçükleri kullanıcam artık çatalı falan benim içtiğim çaylar bugün kuşburnu şekersiz hepsi 5 li çay 3 fincanı tamamladım yeşil çay birde papatya çayı ve 1 sat gibi kaldı son iyi geceler herkese . birde kızlar nohutu 1 gece önceden ıslatın 1 yemek kaşığıyla 6 kaşık koyarsanız o oluyo 8 kaşıkki iki gün için aynı anda haşlayın geri kalanı dolaba zaten yeşil mercimeği ıslatmaya gerek yok onuda öyle yapın 6 kaşık bulguruda çok az suyla pilav yapar gibi haşlayın ama yeşil mercimeğe az su değil ikisinide kısık ateşte haşlayın başından pek ayrılmayın onların dibi tutabilir bilmeyenler için yazim dedim haşlandıktan sonra buzdolabına koyuyom kalanıda ertesi gün yapın

arkadaşlar bir şey sorabilir miyim. bu malzemelerin hepsi karıştırılıp çorba mı oluyor yani ayranın içine salatalık mı sadece :yoksa mercimek bulgur falan hepsi mi katılacak ayrıca bu tarif bir günlük mü iki günlük mü....

tüm malzemelerimi hazırladım hemde çifter çifter zemuszemus
eşim su koyvermeye kalktı dedim sefer tasın hazır yarın 12 den itibaren 2 saatte bir arıcam :eek:lmaz:
yalnız bu çorba baya bir doyurucu olucak malzemeleri koydukça bereketlendi kaydirigubbakcemile3 yani 2 saatte bir yiyebilcekmiyim çok merak ediyorum :sinifsinif:

tüm malzemelerimi hazırladım hemde çifter çifter zemuszemus
eşim su koyvermeye kalktı dedim sefer tasın hazır yarın 12 den itibaren 2 saatte bir arıcam :eek:lmaz:
yalnız bu çorba baya bir doyurucu olucak malzemeleri koydukça bereketlendi kaydirigubbakcemile3 yani 2 saatte bir yiyebilcekmiyim çok merak ediyorum :sinifsinif:

oo cnm benım basladınmı hadı baKAlım sonucunu beklıyorum:))

kızlar selam,
ben de yapmak istiyorum bunu ama genel olarak tansıyonum çok düşük o yüzden az tuzlu tüketsem olu rmu?
bir de ben 15.5 kg verdım.son verdıgım kılolar ayda 1 kgseklınde gıdıyor artık.cook yavasladı bünye..hiçbir şok diyet kar etmedı.bu tarz bır bünyedede işe yarar mı dersınız?
baslangıç kılom 76
sımdıkı kılom 60.5
boyum 172cm

İlk gün geçti, bugün 2. günüm. annem ve teyzemin kızı ile yapıcam demiştim. Onlar su koydular, ben devam ediyorum. Sanki hiç ihtiyaçları yokmuş gibi :dilcikar: . Akşam bi de oturmuş sarma yiyolar , bende sarmaya dayanamam ama tuttum kendimi :1closedeyes: . İnşallah güzel sonuçlar alırım bu diyetten. Kolay gelsin arkadaşlar, gün içersinde yine yazıcam hihoyyyt.

yasemin canım ben bu saate kadar yaptıklarımıda sölim 1 km yürüyüp bandta önce sağ bacak iç sona sağ bacak dış basen bölgesi oluyo sonra sol bacak aynı şekilde onlardan önce göbek titreşim bandıyla yaptım her biri 10 dakka tutuyo yani 50 dakika ..sonra
saat 2 30 gibi tekrar 1 km peşinden aynı işlem ve 3 litre suyumuda 4 e kadar işçtim sabah ve akşamüstü 5 biryerde çayımıda akşam 1 tane daha içcem ve birazdan az ütüm var onuda yapcam ama banamısın demedi bu detoks yani tokum ben dahası şişim o yüsden dedim kendimi yapabilecek gibi hissedersem perşembeyede yaparım yazarım sizlere

supersın arkadasım daha ne olsun...spor gıbı guzel bırsey varmı

İlk gün geçti, bugün 2. günüm. annem ve teyzemin kızı ile yapıcam demiştim. Onlar su koydular, ben devam ediyorum. Sanki hiç ihtiyaçları yokmuş gibi :dilcikar: . Akşam bi de oturmuş sarma yiyolar , bende sarmaya dayanamam ama tuttum kendimi :1closedeyes: . İnşallah güzel sonuçlar alırım bu diyetten. Kolay gelsin arkadaşlar, gün içersinde yine yazıcam hihoyyyt.
sabret canım sen aferım uyma :) sonu guzel olacak cunku...ama verıncede sakın bıkereden bısı olmas dıyıp yeme...porsıyonlarını kucult ok su ıc tok kal :) emınım zaferrrrr bıkac ay sonra senınnnnn:sm_cool:

kızlar selam,
ben de yapmak istiyorum bunu ama genel olarak tansıyonum çok düşük o yüzden az tuzlu tüketsem olu rmu?
bir de ben 15.5 kg verdım.son verdıgım kılolar ayda 1 kgseklınde gıdıyor artık.cook yavasladı bünye..hiçbir şok diyet kar etmedı.bu tarz bır bünyedede işe yarar mı dersınız?
baslangıç kılom 76
sımdıkı kılom 60.5
boyum 172cm

canım hazır ayranla yaparsan tuz ıhtıyacı hısstemeszın...ama tuz cok su tutuyor vucutta...

yasemin1306 günaydın canım süper iyi hissediyom tam 1 kilo gitti kahvaltımı 9 da yaptım 11 de içmeye başlıcamki 21 de bitsin dün 22 de bitti ve kendimi çok dinç hissediyom çok saol bizlerle paylaştığın için gün içerisinde herhangi bişey olmazsa yarında yapcam cuma tartılma günü bizim topikte 2 kilo verim bari dimi

bende bugun basladım kızlar kahvaltımı saat 10 da yaptım sadece kepek ekmegi bitmiş ben de 1 dilimbeyaz ekmeğin yarısını yedim şimdi 12 de içmeye baslıcam yanlız ben nohut bulgur ve mercimeği haslamdan önce 4 kasık olcüp hasladım ole koydum acaba haslandıktan sonramı olcseydim yanlıs yaptım galibamafoldumben:mymeka:

bugün sabah tartıldım ve 1 kilo gitmiş gördüm kendimi hihoyyyt

belki daha fazla giderdi ama adetliydim hala ve hiç spor yapmadım,halı yıkamıştım bolcana :KK70:
sporsuz ve adetli bence çok iyi en azından 74.500 den kurtuladum,73.500 oldum :)
cumaya kadarda 500 gr. verirsem süper olacak süper...

kızıma gelince o sadece 100 gr. verdi çünkü,spor yok,ve ilk günün akşamı bozdu bayağı bişiler yedi dünde babasıyla kızartma falan yedi,ee doğal olarakta veremedi tabiki :)

canım hazır ayranla yaparsan tuz ıhtıyacı hısstemeszın...ama tuz cok su tutuyor vucutta...

tesekkür ederım..
bu hafta yapamıcam ama haftaya pazartesi - salı kesın yapıcam.hazırlıgımı yapayım.
öncelikle tuzsuz denıcem.basım dönerse az tuz eklerım.

önumuzdekı haftanın sonuna dogru menstruasyon dönemim olacak.öncesinde yaparım dıyorum. bır sorun olmaz değil mi?

bugün sabah tartıldım ve 1 kilo gitmiş gördüm kendimi hihoyyyt

belki daha fazla giderdi ama adetliydim hala ve hiç spor yapmadım,halı yıkamıştım bolcana :KK70:
sporsuz ve adetli bence çok iyi en azından 74.500 den kurtuladum,73.500 oldum :)
cumaya kadarda 500 gr. verirsem süper olacak süper...

kızıma gelince o sadece 100 gr. verdi çünkü,spor yok,ve ilk günün akşamı bozdu bayağı bişiler yedi dünde babasıyla kızartma falan yedi,ee doğal olarakta veremedi tabiki :)

Tebrik ederim vereliniortak . Bende zor kilo verdiğim için yarın görücem bu diyet benim bünyede ne kadar işe yarıyor kaydirigubbakcemile3

X