10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

yarın bu diyete başlıyorum inşallah 8 kilo veririm. şuan tahminen 60 kiloyum. 52 kiloya düşüp afet bi hatun olmak istiyorum umarım diyeti bozmam ve kilo veririm :)

Ben bu diyetle bu yıl Haziran ayında 6 kilo verdim ve geri de almadım ama çok zor bir diyet gerçekten devam edebilsem biraz daha kilo vermek isterim doğrusu.

Merhaba, kaç kiloda iken 6 kilo verdin acaba? Konu sahibi kaç kilodan düştügünü yazmamış. Sen yardımcı olabilir misin?

diyetin işe yarıycagına inanıorum cünkü haşlanmış yumurtnın yağ yakıcı özelliginin cok fazla oldugunu biliorum sebze zaten tok tutar ve vucuda direnç verir yeşil çayda aynı sekılde yag yakımını kolaylastırır limonunda tksıtleri attıgını biliorum o yuzden inanıorum verdiricegıne ama kahve garıp geldi .

ben sabahları 1 büyük bardak içine yarım limon sıkılmış sıcak su
1 saat sonra iki hslanmıs yumurta 1 fincan yeşil çay ve kırmızı lahana salatası (yagsız sadece limon cok az tuz)
2saat sonra (karnıbahar dısında haşlanmış sebze yiemiycem için) salatalık ,domates,haşlanmış karnıbahar
akşam yemeği olarakta haşlanmış tavuk ve yanında kıvırcık salatası . aralardada yeşil çay ,dogadanın kayısı çayı ve bol bol su içmeyi planlıorum ama hergun haslanmıs tavuk yiemem az yaglı ıspanak yemeyi yapmayı dusunuorum yada tavuk sotede olabılır . adet bitimime 3 gun var 3 gun sonra başlıcam bu diete inşallah işe yarar 54 55 kgye dusmem lazım acılen

bende bu diyeti deniyim bakalım ne olacak. pek bana mantıklı gelmiyor ama bu kadar kısa zamanda böyle kilo vermek.

kızlar çoğu kişi denicem demiş fakat kimse sonucu yazmamış lütfen yazın zayıflayabildiniz mi çok merak ediyorum

ben bugün adet oldum kızlar.adetim bitince başlıcam ve sonucu azıcam

Kızlar ben de denicem bu diyeti ama adetim ne zaman bilmiyorum, ayrıca kızlar bu kaslardan su kaybetme bilmem ne çok mantıklı gelmiyor bana vucutta yağ varken protein yakmak metobolik bir rahatsızlık olur ne biliyim diyetle falan olmaz. Ama tabiki biraz spor yapmak gerek ki kaslar güçlensin, ayrıca spor yaparak kilo vermek tartıda çok fark ettirmez çünkü kaslar ağır. ama inceliriz.
Bu arada sadece çok su içmek bile bir gecede bir iki kilo zayıflamaya yardım eder kaldı ki protein diyeti bu kas eritmez.
Neyse sonuç olarak ben denicem hatta adet dönemim mi değil mi bilmememe rağren yarın başlıyorum. Önemli olan bir girişimde bulunmak ayrıca size ver gün yazarım.

Ben biraz esnettim bu diyeti aslında,
Kahvaltıda bir greyfurt yedim
Öğle yemeği bir haşlanmış kabak iki haşlanmış yumurta yedim, bir de bir kaç dilim domates,
Akşam yemeğinde bir kabak ve patates haşladım ve bir bardak ayran içtim, şimdi de bir soda içmeye gidiyorum.
Bu arada belim incelsin diye yapıyorum bu diyeti ve mekik çekiyorum günlük 10 tane fazla değil bazen de ip atlıyorum.

diyette meyve olmaması çok da mantıksız gelmedi bana. meyvelerin çoğunda fazla miktarda şeker var.

merhaba arkadaşlar. benimde kilo vermem gerek acilen. böyle şok diyetlere yöneldim çünkü artık irademi kaybettim gibi bir şey. birçok kişi deneyeceğim demiş ama kimseden sonuç yok? umarım en kısa zamanda birisi deneyimlerini paylaşır. :/ bir de yiyeceklerimizin miktarı belli olmadığı için abartıp kilo almaktan bile korkuyorum açıkcası. çünkü arkadaş günde koca bir tavuk yediğinden bahsetmiş. ben 61 kiloyum. keşke o da bu diyeti yaparken kaç kg olduğunu yazsaymış. ya da hala buralardaysa yazabilir mi acaba arkadaş? :/

kardescım daha sonra yazmamıssın naptın ıse yaradımı :/

Doğum sonrasi 18 kilo aldim ve bir yilveremedim bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle hypoxi yöntemini denedim ve 14 kilo verdim bölgesel olarak zayiflatiyor bu yöntem Bağdat caddedinde yeri, bilgi almak isterseniz charmbeautyform.com internet siteleri , sahibide cok ilgili ve kibar bir insan.

Dukan diyeti mantığına benziyor. 10 günde 8 kilo vermesi arkadaşa özel bence. Sağlıklı da değil. Ama çok çok acil durumlarda denenebilir.

Pilav makarna falan yenilmemeli diye belirtilmemiş acaba var mı ki?
Sadece ekmek yok denmiş. Tüm karbonhidratlar yok diye belirtilmeliydi.
Ben yoktur diye tahmin ediyorum.Bilgisi olan var mı kızlar?
Bugün yarın adet olurum biter bitmez başlıcam diyete.

Son düzenleme:
Yapmayın gozunuzu seveyım,
Hiç protein almadan nasıl ayakta kalıcaksınız ?

Su ıcın demıssınız , tuz yasak deıl dıye eklemıssınız
ıyıde tuz ınsan vucudun da odeme sebeb olan baslıda maddelerden bırı.
Belkı dıyetısyen sızın metobolızmanıza uygun gormustur bunu ( kı uygun deıl )
ama barı burda paylasmasaydınız, proteın desteği almazsanız kaslardan yakarsınız arkadaşlar bunu unutmayın..
Sporcular ozellıkle karbonhıdratı keser proteın alırlar kılo vermek ve kasları guclendırmek ıcın.

10 gunde vucuttan atilan yag degil cogunlukla su olur bu da vucuda son derece zararli

ben direk başlığa yorum yapacağım tv de bile uzmanlar işin aslını bangır bangır bagırıyor..
arkadaslar 10 günde ne yapın ne edin 8 kilo verilmez,, hadi verdin saglıklı yol değil o yol ... ki zaten yagdan değil su kaybı olur ..
bırakın rus diyetini alman diyetini,, saglıklı beslenerek doktor esliğinde verin kilonuzu..
haberlerde hep cıkıyor bilinçsizce zayıflamaya calısanların hazin sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…