10-11-12-13-14-15 Eylül yumurtlaması-çatlaması olan kızçelerr

Ya devlet bi dert özel başka bi dert ne yapacağımızı sasiriyoruz

Annemin bir arkadaşı için de öyle demişlerdi onlarda baya denedi ikisinde de bi problem yoktu ama tutunamıyordu bebek. Şuan kızları sanırım 9-10 yaşında. Darısı başına canım
Kizlarrr test yapan yok muu herkes mi adet olduu???

Cuma- cumartesini bekliyorummmm beklenen regli o zaman testi de aldım çok zor beklemek

Sonra nasıl hamile kaldi acaba. Kendiligindenmi

tahminen 13 eylülde yumurtlamam oldu. Yani tahminen1 gün var adetime. Son 2-3 gündür ara ara karın ağrısı oluyor bi de dün gaz hissi oldu. Tabi normalde de adetten 2-3 gün önce ağrım olurdu o yüzden belirti olarak göremiyorum bir de sık sık akıntı hissi oluyo adet oldum herhalde diye gidip bakıyorum bir şey yok ama. İnş bu ay olur

İnşallah olur kuzum o gaz şişkinlik lueal evreden dolayı oluyormuş ben de gebeliğe yormustum ama değilmiş

21-23-24 Eylül değerlendirdik. 25inde değerlendiremedik. Bugün değerlendirsek mi sizce kızlar?? Testimi yorumlar mısınız çatlama ne zaman olmuş? Çatlama gününü de mi değerlendirmek gerekiyordu ?

Eklentiler

• 7F4AF33E-234A-4CB5-ABD6-4E21AFDA27DD.jpeg
    156 KB · Görüntüleme: 11
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…